TAS life team
TAS life team

TAS life :: Команда мрії 7

Давайте знайомитись! Тренінговий центр та Головний офіс Агентської мережі

22.12.2017 168

П’ятниця. Завершення трудового тижня. Ми впевнені, що Вам вдалося реалізувати усі намічені плани. Та попереду останні робочі дні перед новим 2018 роком! Тому потрібно встигнути зробити багато всього. А наразі, доки ще не розпочалася «передноворічна лихоманка», влаштовуйтесь зручніше, наливайте у чашку гарячого какао та знайомтеся далі із нашою Командою Мрії.

 Сьогодні ми Вам розповімо про Тренінговий центр СК «ТАС» та Головний офіс Агентської мережі.

Тренінговий центр СК «ТАС» очолює Ганна Шульга. Анна – природжений Вчитель, з величезним досвідом та базою знань. В неї хочеться навчитися чогось нового, цікавого та досі непізнаного. Анна завжди стримана, у неї все під контролем. На своїх заняттях вона викладається на всі 100%, а у продавців вже вишикувалась ціла черга бажаючих потрапити на тренінги до нашої Анни. Вона розробила та впроваджує цілу систему навчання, з різними типами завдань та їх складності. В загальному – це просто неймовірно! Ми впевнені, що результати не заставлять себе дуже довго чекати. Вже зараз ми отримуєм цілу купу позитивних відгуків щодо її тренінгів.


 

Допомагають Анні два бізнес-тренери – Василь Ільчик та Олена Кубрак.

Василь – приємний молодий чоловік із гарною посмішкою та величезним досвідом роботи у сфері страхування, як ризикового, так і в страхуванні життя. Нам здається, у Василя ніколи не має поганого настрою, адже він завжди позитивний та усміхнений, з ним приємно спілкуватися. А ще Василь впевнений, що якщо щось робити із «палаючими» очима, обов’язково все вийде на 100%. Що ж, Василю, ми тобі віримо та набираємося у тебе позитиву для нових звершень!


 

Олена – ще один бізнес-тренер Компанії. Олена – відповідальна та цілеспрямована, займається особистим розвитком та у неї можна отримати рекомендацію щодо цікавої мотивуючої книги. Олена, як ніхто інший, знає відповіді на усі питання, з якими може звернутися Клієнт до компанії, адже тривалий час вона працювала у Контакт-Центрі і саме тут отримала цей безцінний досвід по роботі із Клієнтами. У страховому бізнесі Олена працює понад 5 років.


 

А тепер розповімо Вам про Головний офіс Агентської мережі, який складається із двох Директорів з розвитку агентської мережі та Управління з розвитку агентської мережі.

Отже, знайомтеся, Надія Шевцова – Директор з розвитку агентської мережі. Надія – мудра та успішна бізнес-леді, яка володіє беззаперечним ораторським мистецтвом, працює у страхуванні більше 10 років та знає усі тонкощі рекрутингу успішних регіональних директорів. Надія – відкрита та щира людина, до якої завжди можна звернутися за порадою. Вона справжній професіонал своєї справи; може бути строгою, але справедливою. Надія вміє гармонічно поєднувати усі свої життєві навички із роботою та втілювати у життя неймовірні плани.


 

Ще один Директор  з розвитку агентської мережі – Людмила Мітякіна. Людмила – яскрава та весела. В страхуванні працює понад 13 років. Людмила за цей час працювала у різноманітних напрямках і на різних посадах. І успіх є незмінним її супутником. Вона заряджає своїм оптимізмом, «запалює» очі фінансових консультантів та директорів – і вони готові звернути гори! Людмила любить подорожувати, а окрім цього, ще й допомагає співробітникам головного офісу організовувати свої відпустки.


 

А тепер детальніше про Управління з розвитку агентської мережі. Очолює Управління – Ірина Слабковська. Ірина працює в СК «ТАС» вже досить довго та зуміла з посади спеціаліста досягнути висот і стати начальником Управління. Іра – відповідальна, зосереджена, весела та позитивна. В день їй доводиться відповідати на тисячі телефонних дзвінків та листів, які присилають їй з усієї України. І все це Ірина організувала злагоджено і чітко, щоб жоден фінансовий консультант не залишився без уваги.


 

В Управлінні з розвитку агентської мережі також працює і Світлана Денисенко – менеджер (управитель) із допоміжної діяльності у сфері страхування. Світлана вільно володіє англійською, може організувати будь-який захід – починаючи зі звичайного тренінгу до міжнародної конференції. Вона дуже комунікабельна і завжди готова прийти на допомогу у вирішенні будь-яких питань.


 

Допомагає Ірині та Світлані  Головний Адміністратор – Катерина Познякова. Катя – тендітна дівчина, яка може залагодити будь-яке питання, що виникло у фінансового консультанта, зробити розрахунки програм, підказати правильність оформлення документів, підготувати та перевірити тисячі звітів та багато іншої роботи. Усе це Катя вирішує дуже швидко та якісно. Всі проблеми фінансових консультантів Катя приймає «близько до серця», а отже й вирішує їх, наче свої.


 

А ось щоденне спілкування із нашими продавцями, відповіді на питання та перевірку документів, які прийшли з регіонів, допомагають здійснювати Олена Цебрик та Ганна Хоменко– наші адміністратори агентської мережі. 

Дівчата працюють в нашій команді нещодавно, та ми вже встигли їх полюбити за їхню старанність, відповідальність, пунктуальність і готовність допомогти. Що ж, Оленко та Анюта, – у Вас все попереду – нові здобуття та звершення! Ми у Вас віримо!


 

Якщо Ви ще не читали про інші Департаменти та Управління Компанії, зробити це можна за посиланнями:

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

152
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 152
  • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

161
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 161
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

115
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 115
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

117
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 117
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти