TAS life team
TAS Life team

TAS life :: Команда мрії 7

Давайте знайомитись! Тренінговий центр та Головний офіс Агентської мережі

22.12.2017 328

П’ятниця. Завершення трудового тижня. Ми впевнені, що Вам вдалося реалізувати усі намічені плани. Та попереду останні робочі дні перед новим 2018 роком! Тому потрібно встигнути зробити багато всього. А наразі, доки ще не розпочалася «передноворічна лихоманка», влаштовуйтесь зручніше, наливайте у чашку гарячого какао та знайомтеся далі із нашою Командою Мрії.

 Сьогодні ми Вам розповімо про Тренінговий центр СК «ТАС» та Головний офіс Агентської мережі.

Тренінговий центр СК «ТАС» очолює Ганна Шульга. Анна – природжений Вчитель, з величезним досвідом та базою знань. В неї хочеться навчитися чогось нового, цікавого та досі непізнаного. Анна завжди стримана, у неї все під контролем. На своїх заняттях вона викладається на всі 100%, а у продавців вже вишикувалась ціла черга бажаючих потрапити на тренінги до нашої Анни. Вона розробила та впроваджує цілу систему навчання, з різними типами завдань та їх складності. В загальному – це просто неймовірно! Ми впевнені, що результати не заставлять себе дуже довго чекати. Вже зараз ми отримуєм цілу купу позитивних відгуків щодо її тренінгів.


Ганна Шульга
 

Допомагають Анні два бізнес-тренери – Василь Ільчик та Олена Кубрак.

Василь – приємний молодий чоловік із гарною посмішкою та величезним досвідом роботи у сфері страхування, як ризикового, так і в страхуванні життя. Нам здається, у Василя ніколи не має поганого настрою, адже він завжди позитивний та усміхнений, з ним приємно спілкуватися. А ще Василь впевнений, що якщо щось робити із «палаючими» очима, обов’язково все вийде на 100%. Що ж, Василю, ми тобі віримо та набираємося у тебе позитиву для нових звершень!


Василь Ільчик
 

Олена – ще один бізнес-тренер Компанії. Олена – відповідальна та цілеспрямована, займається особистим розвитком та у неї можна отримати рекомендацію щодо цікавої мотивуючої книги. Олена, як ніхто інший, знає відповіді на усі питання, з якими може звернутися Клієнт до компанії, адже тривалий час вона працювала у Контакт-Центрі і саме тут отримала цей безцінний досвід по роботі із Клієнтами. У страховому бізнесі Олена працює понад 5 років.


Олена
 

А тепер розповімо Вам про Головний офіс Агентської мережі, який складається із двох Директорів з розвитку агентської мережі та Управління з розвитку агентської мережі.

Отже, знайомтеся, Надія Шевцова – Директор з розвитку агентської мережі. Надія – мудра та успішна бізнес-леді, яка володіє беззаперечним ораторським мистецтвом, працює у страхуванні більше 10 років та знає усі тонкощі рекрутингу успішних регіональних директорів. Надія – відкрита та щира людина, до якої завжди можна звернутися за порадою. Вона справжній професіонал своєї справи; може бути строгою, але справедливою. Надія вміє гармонічно поєднувати усі свої життєві навички із роботою та втілювати у життя неймовірні плани.


Надія Шевцова
 

Ще один Директор  з розвитку агентської мережі – Людмила Мітякіна. Людмила – яскрава та весела. В страхуванні працює понад 13 років. Людмила за цей час працювала у різноманітних напрямках і на різних посадах. І успіх є незмінним її супутником. Вона заряджає своїм оптимізмом, «запалює» очі фінансових консультантів та директорів – і вони готові звернути гори! Людмила любить подорожувати, а окрім цього, ще й допомагає співробітникам головного офісу організовувати свої відпустки.


Людмила Мітякіна
 

А тепер детальніше про Управління з розвитку агентської мережі. Очолює Управління – Ірина Слабковська. Ірина працює в СК «ТАС» вже досить довго та зуміла з посади спеціаліста досягнути висот і стати начальником Управління. Іра – відповідальна, зосереджена, весела та позитивна. В день їй доводиться відповідати на тисячі телефонних дзвінків та листів, які присилають їй з усієї України. І все це Ірина організувала злагоджено і чітко, щоб жоден фінансовий консультант не залишився без уваги.


Ірина Слабковська
 

В Управлінні з розвитку агентської мережі також працює і Світлана Денисенко – менеджер (управитель) із допоміжної діяльності у сфері страхування. Світлана вільно володіє англійською, може організувати будь-який захід – починаючи зі звичайного тренінгу до міжнародної конференції. Вона дуже комунікабельна і завжди готова прийти на допомогу у вирішенні будь-яких питань.


Світлана Денисенко
 

Допомагає Ірині та Світлані  Головний Адміністратор – Катерина Познякова. Катя – тендітна дівчина, яка може залагодити будь-яке питання, що виникло у фінансового консультанта, зробити розрахунки програм, підказати правильність оформлення документів, підготувати та перевірити тисячі звітів та багато іншої роботи. Усе це Катя вирішує дуже швидко та якісно. Всі проблеми фінансових консультантів Катя приймає «близько до серця», а отже й вирішує їх, наче свої.


Катерина Познякова
 

А ось щоденне спілкування із нашими продавцями, відповіді на питання та перевірку документів, які прийшли з регіонів, допомагають здійснювати Олена Цебрик та Ганна Хоменко– наші адміністратори агентської мережі.


Олена Цебрик
Ганна Хоменко
 

Дівчата працюють в нашій команді нещодавно, та ми вже встигли їх полюбити за їхню старанність, відповідальність, пунктуальність і готовність допомогти. Що ж, Оленко та Анюта, – у Вас все попереду – нові здобуття та звершення! Ми у Вас віримо!


Оленко та Анюта
 

Якщо Ви ще не читали про інші Департаменти та Управління Компанії, зробити це можна за посиланнями:

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти