TAS life team
TAS life team

TAS life :: Команда мрії 7

Давайте знайомитись! Тренінговий центр та Головний офіс Агентської мережі

22.12.2017 77

П’ятниця. Завершення трудового тижня. Ми впевнені, що Вам вдалося реалізувати усі намічені плани. Та попереду останні робочі дні перед новим 2018 роком! Тому потрібно встигнути зробити багато всього. А наразі, доки ще не розпочалася «передноворічна лихоманка», влаштовуйтесь зручніше, наливайте у чашку гарячого какао та знайомтеся далі із нашою Командою Мрії.

 Сьогодні ми Вам розповімо про Тренінговий центр СК «ТАС» та Головний офіс Агентської мережі.

Тренінговий центр СК «ТАС» очолює Ганна Шульга. Анна – природжений Вчитель, з величезним досвідом та базою знань. В неї хочеться навчитися чогось нового, цікавого та досі непізнаного. Анна завжди стримана, у неї все під контролем. На своїх заняттях вона викладається на всі 100%, а у продавців вже вишикувалась ціла черга бажаючих потрапити на тренінги до нашої Анни. Вона розробила та впроваджує цілу систему навчання, з різними типами завдань та їх складності. В загальному – це просто неймовірно! Ми впевнені, що результати не заставлять себе дуже довго чекати. Вже зараз ми отримуєм цілу купу позитивних відгуків щодо її тренінгів.


 

Допомагають Анні два бізнес-тренери – Василь Ільчик та Олена Кубрак.

Василь – приємний молодий чоловік із гарною посмішкою та величезним досвідом роботи у сфері страхування, як ризикового, так і в страхуванні життя. Нам здається, у Василя ніколи не має поганого настрою, адже він завжди позитивний та усміхнений, з ним приємно спілкуватися. А ще Василь впевнений, що якщо щось робити із «палаючими» очима, обов’язково все вийде на 100%. Що ж, Василю, ми тобі віримо та набираємося у тебе позитиву для нових звершень!


 

Олена – ще один бізнес-тренер Компанії. Олена – відповідальна та цілеспрямована, займається особистим розвитком та у неї можна отримати рекомендацію щодо цікавої мотивуючої книги. Олена, як ніхто інший, знає відповіді на усі питання, з якими може звернутися Клієнт до компанії, адже тривалий час вона працювала у Контакт-Центрі і саме тут отримала цей безцінний досвід по роботі із Клієнтами. У страховому бізнесі Олена працює понад 5 років.


 

А тепер розповімо Вам про Головний офіс Агентської мережі, який складається із двох Директорів з розвитку агентської мережі та Управління з розвитку агентської мережі.

Отже, знайомтеся, Надія Шевцова – Директор з розвитку агентської мережі. Надія – мудра та успішна бізнес-леді, яка володіє беззаперечним ораторським мистецтвом, працює у страхуванні більше 10 років та знає усі тонкощі рекрутингу успішних регіональних директорів. Надія – відкрита та щира людина, до якої завжди можна звернутися за порадою. Вона справжній професіонал своєї справи; може бути строгою, але справедливою. Надія вміє гармонічно поєднувати усі свої життєві навички із роботою та втілювати у життя неймовірні плани.


 

Ще один Директор  з розвитку агентської мережі – Людмила Мітякіна. Людмила – яскрава та весела. В страхуванні працює понад 13 років. Людмила за цей час працювала у різноманітних напрямках і на різних посадах. І успіх є незмінним її супутником. Вона заряджає своїм оптимізмом, «запалює» очі фінансових консультантів та директорів – і вони готові звернути гори! Людмила любить подорожувати, а окрім цього, ще й допомагає співробітникам головного офісу організовувати свої відпустки.


 

А тепер детальніше про Управління з розвитку агентської мережі. Очолює Управління – Ірина Слабковська. Ірина працює в СК «ТАС» вже досить довго та зуміла з посади спеціаліста досягнути висот і стати начальником Управління. Іра – відповідальна, зосереджена, весела та позитивна. В день їй доводиться відповідати на тисячі телефонних дзвінків та листів, які присилають їй з усієї України. І все це Ірина організувала злагоджено і чітко, щоб жоден фінансовий консультант не залишився без уваги.


 

В Управлінні з розвитку агентської мережі також працює і Світлана Денисенко – менеджер (управитель) із допоміжної діяльності у сфері страхування. Світлана вільно володіє англійською, може організувати будь-який захід – починаючи зі звичайного тренінгу до міжнародної конференції. Вона дуже комунікабельна і завжди готова прийти на допомогу у вирішенні будь-яких питань.


 

Допомагає Ірині та Світлані  Головний Адміністратор – Катерина Познякова. Катя – тендітна дівчина, яка може залагодити будь-яке питання, що виникло у фінансового консультанта, зробити розрахунки програм, підказати правильність оформлення документів, підготувати та перевірити тисячі звітів та багато іншої роботи. Усе це Катя вирішує дуже швидко та якісно. Всі проблеми фінансових консультантів Катя приймає «близько до серця», а отже й вирішує їх, наче свої.


 

А ось щоденне спілкування із нашими продавцями, відповіді на питання та перевірку документів, які прийшли з регіонів, допомагають здійснювати Олена Цебрик та Ганна Хоменко– наші адміністратори агентської мережі. 

Дівчата працюють в нашій команді нещодавно, та ми вже встигли їх полюбити за їхню старанність, відповідальність, пунктуальність і готовність допомогти. Що ж, Оленко та Анюта, – у Вас все попереду – нові здобуття та звершення! Ми у Вас віримо!


 

Якщо Ви ще не читали про інші Департаменти та Управління Компанії, зробити це можна за посиланнями:

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Чи «всьо пропало» коли падають ставки дохідності?

Ростислав Борисенко

Ростислав Борисенко

6
Протягом 2020-го року ставки за банківськими депозитами - найбільш популярним фінансовим інструментом в Україні - знизилися майже вдвічі. Якщо на початку 2020 ...
9 хв на читання 6
  • #ШколаТАС
9 хв на читання
17.05.2021 Читати
Я – трудоголік?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

69
Працьовитість, сумлінність і старанність у роботі – якості, що необхідні всім співробітникам. Однак існує така категорія людей, у яких прагнення працювати набув...
8 хв на читання 69
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
14.05.2021 Читати
Біг – це не спорт…

Костянтин Лебедєв

Костянтин Лебедєв

62
Найпоширенішим і найдоступнішим видом фізичної активності в світі є біг. Сотні мільйонів бігунів по всіх континентах регулярно виходять на пробіжки. Біг – це ...
9 хв на читання 62
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
9 хв на читання
13.05.2021 Читати
Онко-скринінг: плюси та мінуси

Роман Бабич

Роман Бабич

117
Як і обіцяли, в цій статті ми підготували для Вас інформацію, щодо переваг та недоліків різних сучасних скрінінгових програм та загалом перспективи ранньої діаг...
6 хв на читання 117
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
12.05.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет