TAS life team
TAS Life team

TAS life :: Команда мрії 6

Давайте знайомитись! Департамент безпеки та організаційного забезпечення та Відділ адміністрування та технічного супроводу інформаційних систем

15.12.2017 450

Ось і завершується ще один робочий тиждень. Сподіваємось, що за цей час Ви встигли виконати усі поставлені завдання та реалізувати не один проект!

То ж, влаштовуйтеся зручніше – на Вас вже чекає наступна розповідь про Команду мрії…

Сьогодні ми розповімо про Департамент безпеки та організаційного забезпечення та Відділ адміністрування та технічного супроводу інформаційних систем. Сьогоднішній блог буде трішки відрізнятися від попередніх, адже ми розповімо Вам також про партнерів, які допомагають забезпечувати інформаційні системи Компанії та автоматизовувати різноманітні завдання у базах даних.


Олена Предко
 

Розпочнемо із Департаменту безпеки та організаційного забезпечення, до складу якого входить Транспортно-господарчий відділ.  Директор Департаменту – Ігор В’ячеславович Горобець. Ігор В’ячеславович працює в компанії 11 років. Усі ці роки він забезпечує безпеку в Компанії, допомагає розслідувати страхові випадки та консультує фахівців компанії стосовно можливих незаконних дій зі сторони людей, які надають неправдиві відомості щодо страхового випадку. Ігор В’ячеславович дуже серйозна та відповідальна людина, професіонал своєї справи.

Допомагати реалізовувати складні завдання Ігорю В’ячеславовичу допомагає його заступник – Людмила Прокудіна. Людмила – чарівна та приваблива дівчина, працює в компанії також понад 10 років. Здається, немає таких завдань, які б були їй не під силу – знайти приміщення в регіоні, організувати ремонт у офісних приміщеннях, закупити техніку для офісів та багато іншого – всі ці доручення Людмила вирішує легко та швидко, дотримуючись поставлених термінів, окрім цього веде господарську діяльність Компанії. Людмила – приємний співбесідник, розбирається в якісних товарах та просто зачаровує своєю посмішкою.


Людмила Прокудіна
 

А ось ще один співробітник даного Департаменту – Олена Предко. Лєна – обличчя Компанії «ТАС», адже саме її Ви зустрінете, завітавши до нашого офісу для спілкування з фахівцями компанії. Вона чітко організовує життєдіяльність усього офісу, знає до кого звернутись і по якому питанню та швидко організувати консультацію Клієнта з відповідним спеціалістом.
Лєна – завжди допоможе вирішити складну задачу, організувати логістику на регіони та багато іншого. Окрім цього, розбирається у тонкощах ризикових продуктів страхування, тому завітавши до нашого офісу Клієнт може не лише проконсультуватися з питань страхування життя, а ще отримати вичерпну інформацію щодо страхування власного авто чи оформити страховку виїжджаючих за кордон. Власне, наша думка сходиться до того, що нам пощастило, що Лєна обрала нашу Компанію, щоб кожного дня нас радувати своєї присутністю.


Олена Предко
 

А тепер детальніше про Транспортно-господарчий відділ. Очолює його Володимир Маркасьян. Володимир працює у компанії більше 10 років. Допомагає з організацією доставки, вирішує усі питання, пов’язані із транспортними засобами компанії – вчасне проходження технічного огляду, звіти, маршрутні листи тощо. Володимир позитивний та відповідальний працівник.

А ось два фахівці – Галина Боженок та Ніна Кузуб своєю щоденною працею допомагають підтримувати чистоту у наших офісах. Погодьтеся, друзі, це важливо! Адже щодня нам приємно приходити у офіс, який сяє чистотою, тому і всі інші завдання вирішуються легко та з позитивом. Галина та Ніна – класні та приємні у спілкуванні співробітники. Дякуємо Вам за Вашу працю і за те, що створюєте затишну атмосферу для співробітників СК «ТАС».

До Відділу адміністрування та технічного супроводу інформаційних систем входить два професіонали своєї справи – Віталій Брикса та Ігор Прядкін.


Віталій Брикса
Ігор Прядкін
 

Я думаю, кожному знайома ситуація, коли комп’ютер зависає або не включається, чи не можете встановити якусь програму – і ось з’являються два чарівники і навіть однією своєю появою сприяють тому, що Ваша техніка починає працювати без перебоїв 🙂
Віталій та Ігор – це незамінні помічники, на яких кожен день «сиплеться» ціла купа завдань: перестановити ПЗ, встановити принтер, налаштувати пошту, відповісти на тисячу питань, проконсультувати, як користуватися тим чи іншим обладнанням, тощо.  Все це вони вирішують оперативно та у найкоротші терміни. Окрім цього, вони завжди готові допомогти із технікою, якою працівники користуються вдома, порадять, який ноутбук чи телефон придбати та пояснюють усі технічні характеристики.

І на завершення – пару слів про наших партнерів, які допомагають з реалізацією технічних завдань у базах даних. Компанія «TAS Soft» – керівник Денис Глазков та його команда професіоналів – Ігор Костенко, Володимир Руденко, Євген Саченко, Андрій Просяник, Юрій Тарануха, Павло Ромащенко, Денис Васильєв, Олександр Безобразов, Дмитро Галушка, Сергій Кулюкін.     


Денис Глазков
Ігор Костенко
 


Володимир Руденко
Євген Саченко
 


Андрій Просяник
Юрій Тарануха
 


Олександр Безобразов
Павло Ромащенко
 


Дмитро Галушка
 

Ці хлопці реалізовують неймовірні речі та технологічно важкі завдання, допомагають нам автоматизовувати багато процесів у компанії, щоб СК «ТАС» була технологічною та гнучкою компанією, що реагує на будь-який запит Клієнта.
Завдяки Денису та його команді ми запустили проект «TAD», який допомагає в режимі он-лайн заповнювати заяву на страхування, що значно економить час фінансового консультанта та кошти компанії, які ми витрачали на друк Заяв на страхування. Зараз перед ними багато завдань по реалізації проектів по врегулюванню, Кабінету Клієнта, Кабінету Агента, розсилках, проведенні змін тощо. Що ж, хлопці, ми віримо, що Ви реалізуєте все якнайкраще!


Володимир Руденко и Денис Глазков
 

Якщо Ви ще не читали про інші Департаменти та Управління Компанії, зробити це можна за посиланнями:

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти