TAS life :: Команда мрії

Давайте знайомитись! Департаменти по роботі із банківським сектором, з корпоративними Клієнтами та зі страховими посередниками
TAS life team
TAS life team 07.12.2017

Ось і дійшов кінця робочий тиждень. А, отже, на Вас знову чекає розповідь про нашу Команду Мрії!

Сьогодні ми розповімо про три Департаменти: по роботі із банківським сектором, з корпоративними Клієнтами та зі страховими посередниками.

Розпочнемо із Департаменту по роботі із банківським сектором. Очолює цей напрямок Ірина Щербакова.   Ірина – цілеспрямована та відповідальна. Вона любить подорожі, у яких черпає натхнення та новий досвід, який потім втілює у життя в роботі. У СК «ТАС»  Іра працює понад вісім років. Тривалий час вона очолювала напрямок по андерайтингу в компанії. Тому хто, як не Іра, віртуозно розуміється на усіх тонкощах продукту та умовах страхування. Напрямок Bankinsurance – цікавий та сповнений нових можливостей. На сьогоднішній день ми працюємо з такими основними партнерами як «ТАСКОМБАНК», «Ідеа Банк», «Universal bank» та з компанією «Кредит-Маркет».


Ірина Щербакова
 

Департамент по роботі з корпоративним сектором очолює Владислав Махлай. Влад –  професіонал, з багаторічним досвідом роботи із корпоративним сектором. У страхуванні він працює понад 15 років. Владислав з нами відносно недавно, та для нього ми вже стали справжньою сім’єю, в якій він почувається щасливим. А немає кращого визнання для Компанії, аніж коли людина отримує задоволення від роботи та налаштована «звернути гори». Що ж, Владе, ми впевнені, що так і буде!


Владислав Махлай
 

Допомагає Владиславу чарівна, тендітна та усміхнена дівчина – Олена Бардюк. Лена першокласний фахівець, з величезним досвідом роботи. Ми дуже раді, що вона сьогодні працює з нами.


Олена Бардюк
 

І завершуємо нашу розповідь Департаментом по роботі зі страховими посередниками.

Очолює цей напрямок – Олена Красильщикова. Олена працює давно у страхуванні та має багаторічний досвід у роботі зі страховими посередниками. Вона дуже цілеспрямована та вміє досягати поставлених цілей.


Олена Красильщикова
 

Нашими основними партнерами у сфері страхування життя є Компанія «АССІСТАС КОНСАЛТІНГ» та «ТАС-ФІНАНС КОНСАЛТИНГ», а також «EU LIFE», «SALVE FINANCE» та багато інших.

Допомагають Олені два фахівці – Анастасія Сварник та Софія Собко. Настя – класний фахівець, що вміє вирішувати складні завдання, а також дуже позитивна дівчина. Софія відносно нещодавно працює у цьому департаменті та зарекомендувала себе як відповідальний працівник.


Анастасія Сварник
Софія Собко
 

Якщо Ви ще не читали про інші Департаменти та Управління Компанії, зробити це можна за посиланнями:

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет