власна пенсія

Пенсійна програма від СК "ТАС" дозволить Тобі створити додаткове пенсійне забезпечення. Завдяки "пенсійному" калькулятору Ти зможеш порахувати розмір бажаних щомісячних виплат після виходу на пенсію. Пенсійний вік Ти можеш також обрати самостійно. Будь незалежним та живи так, як ти цього хочеш!

Як працює пенсійна система в Україні ?

Пенсійна система України на даний момент представляє собою 2 рівні пенсії – загальнодержавна обов’язкова пенсія та недержавна добровільна пенсія. Загально державна обов’язкова пенсія складається з відрахувань за всіх працюючих громадян у спільний фонд – «котел», з якого держава розподіляє пенсії пенсіонерам Держави. Недержавна добровільна пенсія – це власні персональні накопичення громадян.

розрахувати пенсію

Чи стане краще з виплатами державної пенсії в майбутньому?

Середня державна пенсія в Україні складає на сьогодні 3 170 грн. При цьому 70% пенсіонерів – отримують пенсію до 3 000 грн. Для кожного громадянина України розрахунок пенсії – справа індивідуальна та залежить від багатьох факторів, але в середньому, державна пенсія складає близько 25% від заробітної плати на момент виходу на пенсію. В майбутньому нас очікує дві тенденції: вік виходу на пенсію буде збільшуватись і тривалість життя кожного із нас також буде збільшуватись. На це впливає безліч факторів, як то медицина, екологія та багато інших чинників. Однозначно відомо одне – якщо ми самі не подбаємо про власне майбутнє, то навряд, чи це хтось зробить за нас.

розрахувати пенсію
Хочу гідну пенсію і не залежати від держави, які є варіанти?

Для того, аби мати гідне пенсійне забезпечення, необхідно про це подбати заздалегідь та оформити для себе договір додаткової пенсії. Це можна зробити як у страховій компанії зі страхування життя, так і в недержавному пенсійному фонді. Компанії зі страхування життя мають величезний досвід при роботі із довгостроковими договорами. Адже сюди Клієнти приходять не на один рік, а на 10, 20, а деколи й 40 років.  Договір пенсійного страхування надійний інструмент, який забезпечить власнику безбідну старість. Ми пропонуємо нашу програму “ТАС-Пенсія”, яка забезпечить виплати додаткової пенсії довічно або на певний строк – 10, 15 чи 20 років. Нижче Ви можете розрахувати, скільки необхідно відкладати сьогодні, щоб отримати гідну пенсію у майбутньому.  

дізнайся СВОЮ МАЙБУТНЮ ПЕНСІЮ
Ви:
Оцініть свій дохід на момент виходу на пенсію
Ваша мінімальна
Середня державна пенсія в Україні складає 3 170 грн. При цьому 70% пенсіонерів отримують пенсію до 3 000 грн. Для кожного громадянина України розрахунок пенсії – справа індивідуальна та залежить від багатьох факторів, але в середньому, державна пенсія складає близько 25% від заробітної плати на момент виходу на пенсію.
пенсія від держави складе
4 000 грн
забезпечте себе гідною пенсією
Стать
Валюта
Хочу пенсію в місяць
Хочу отримувати пенсію протягом
Прогнозована дохідність 10%

Заповніть необхідні поля, і ми розрахуємо Вашу додаткову пенсію!

Що говорять наші клієнти

Наші Клієнти - найкраща ілюстрація нашої надійності. Кожна виплата - це персональна історія. Пропонуємо переглянути одну з них.

Богдан і дача | Відгуки Клієнтів про ТАС life

Корисно почитати

Франція без романтики

O` la la! Сьогодні в об'єктиві нашої уваги - чарівна й неповторна Франція! Але уся романтика, зазвичай, відходить у французів на десятий план, коли мова йде про фінанси )) Тому приготуйтесь до поєднання мальовничих п...

Читати
Німеччина у форматі три “С”

У XX столітті Німеччина пережила чимало глибоких змін і потрясінь. Причому економіка країни зазнала не менш драматичних змін, ніж її політична система і зовнішньополітичні устремління. Головним досягненням економічного р...

Читати
Китай: страхове диво

Ринок страхування життя Китаю на даний час – найбільший в світі і за обсягами отриманих премій, і за кількістю укладених договорів. Це при тому, що буквально тридцять років тому китайського ринку страхування у сучасному ...

Читати
Індія

«Земля мрій і романтики, нечуваного багатства і небувалої убогості, розкоші і бідності, палаців і халуп, голоду і чуми, духів і велетнів, ламп Аладдіна, тигрів і слонів, кобр і джунглів; країна сотень народів і мов, тис...

Читати
Тебе можуть зацікавити

Медичне страхування для дорослих

DOCTOR TAS
Вік

18-64 років

Покриття

до 1 000 000 EURO

Вартість

від 15 EURO/місяць

Застраховано
  • Онкологія
  • Серцево-судинні захворювання
Особливості

Рекомендуємо тим, кому не байдуже власне здоров'я

Інвестиційне страхування

TAS Invest
Валюта

UAH/USD

Внесок

від 10 000 UAH
від 500 USD

Термін

5 років

Дохідність

19%

Хочу отримати круту пенсію!

Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти