TAS life team
TAS life team

TAS life :: Команда мрії 4

Давайте знайомитись! Юридичне Управління, Управління по роботі з персоналом, Відділ внутрішнього аудиту.

30.11.2017 169

Впевнені, Ви вже з нетерпінням чекаєте нашої наступної розповіді про Команду Мрії 🙂

Отже, сьогодні ми розкажемо ще про три підрозділи – Юридичне Управління, Управління по роботі з персоналом та про Відділ внутрішнього аудиту.

Розпочнемо нашу розповідь з Юридичного Управління, до складу якого входять три професіонали своєї справи.

Іван Олексюк – начальник Управління. Ваня працює в СК «ТАС» більше 9 років. Зажди усміхнений та готовий допомогти у реалізації найскладніших завдань, надати якісну юридичну консультацію та запропонувати альтернативні варіанти вирішення питань. Окрім того, Іван любитель спорту, тому в курсі усіх матчів українських та міжнародних команд.


Іван Олексюк
Іван Олексюк
 

Це один із тих підрозділів, без яких важко уявити існування будь-якої компанії. Для компаній по страхування життя надзвичайно важливим є питання відповідності діяльності згідно чинного законодавства. І Іван з легкістю справляється із цим завданням.

Допомагають у щоденній нелегкій праці два провідні юристи  – Катерина Омелянчук  та Сергій Лобанов. Усі наші юристи володіють знаннями у сфері Господарського, Кримінального, Цивільного, Адміністративного, Трудового та Міжнародного права.


Сергій Лобанов та Катерина Омел'янчук
 

Катя – енергійна, активна та яскрава особистість. Усі її зауваження справедливі та вона завжди готова йти на переговори для знаходження вирішення непростого завдання. Незважаючи на те, що у Каті така серйозна професія, вона знаходить час на творчість та власноруч робить неймовірні прикраси.

Сергій – серйозний, поважний та розсудливий. З багатолітнім досвідом роботи у різних сферах, з нами він працює вже більше року та, чесно кажучи, вже важко уявити Юридичне Управління без Сергія. Він професійно розбирається у різноманітних документах, у курсі усіляких змін в законодавстві та з ним завжди можна обговорити останні новини на фінансовому ринку.

Управління по роботі з персоналом очолює тендітна та життєрадісна дівчина – Юлія Трохименко.


Юлія Трохименко
 

Юля – профі у пошуку справжніх діамантів, які потім стають частиною нашої команди. Вона виконує непросту роботу із пошуку та підбору персоналу. Адже замовників багато, а от знайти ту людину, яка вдовольнить кожного керівника, не так багато. Незважаючи на складність поставлених завдань, Юля дуже швидко з цим справляється. Окрім цього організовує різноманітні мотиваційні заходи для працівників: їх особистісного та професійного росту. Не забуває вона і про діток співробітників, для яких так само передбачені різноманітні подарунки та цікаві зустрічі.

Допомагає Юлі у цій справі Марина Боброва. Марина – чуйна, ніжна, позитивна. Це той голос, який першим чує претендент на роботу у нашій Команді Мрії. Марина справжній профі  з рекрутингу.


Марина Боброва
 

І на завершення ми розповімо про наш Відділ внутрішнього аудиту, який очолює Юрій Подеряко.
Робота Юрія дуже відповідальна та передбачає внутрішню перевірку діяльності усієї Компанії на відповідність до Положень, наказів, розпоряджень, посадових інструкцій, Правил страхування та до чинного законодавства України. Юрій володіє знаннями у сфері бухгалтерського обліку і фінансів, права, інформаційних технологій, законодавства щодо діяльності Товариства, фінансового, організаційного менеджменту та має бездоганну ділову репутацію.


Юрій Подеряко
 

Якщо Ви ще не читали про інші Департаменти та Управління Компанії, зробити це можна за посиланнями:

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

35
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 35
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

115
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
115
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти