TAS life team
TAS Life team

TAS life :: Команда мрії 4

Давайте знайомитись! Юридичне Управління, Управління по роботі з персоналом, Відділ внутрішнього аудиту.

30.11.2017 276

Впевнені, Ви вже з нетерпінням чекаєте нашої наступної розповіді про Команду Мрії 🙂

Отже, сьогодні ми розкажемо ще про три підрозділи – Юридичне Управління, Управління по роботі з персоналом та про Відділ внутрішнього аудиту.

Розпочнемо нашу розповідь з Юридичного Управління, до складу якого входять три професіонали своєї справи.

Іван Олексюк – начальник Управління. Ваня працює в СК «ТАС» більше 9 років. Зажди усміхнений та готовий допомогти у реалізації найскладніших завдань, надати якісну юридичну консультацію та запропонувати альтернативні варіанти вирішення питань. Окрім того, Іван любитель спорту, тому в курсі усіх матчів українських та міжнародних команд.


Іван Олексюк
Іван Олексюк
 

Це один із тих підрозділів, без яких важко уявити існування будь-якої компанії. Для компаній по страхування життя надзвичайно важливим є питання відповідності діяльності згідно чинного законодавства. І Іван з легкістю справляється із цим завданням.

Допомагають у щоденній нелегкій праці два провідні юристи  – Катерина Омелянчук  та Сергій Лобанов. Усі наші юристи володіють знаннями у сфері Господарського, Кримінального, Цивільного, Адміністративного, Трудового та Міжнародного права.


Сергій Лобанов та Катерина Омел'янчук
 

Катя – енергійна, активна та яскрава особистість. Усі її зауваження справедливі та вона завжди готова йти на переговори для знаходження вирішення непростого завдання. Незважаючи на те, що у Каті така серйозна професія, вона знаходить час на творчість та власноруч робить неймовірні прикраси.

Сергій – серйозний, поважний та розсудливий. З багатолітнім досвідом роботи у різних сферах, з нами він працює вже більше року та, чесно кажучи, вже важко уявити Юридичне Управління без Сергія. Він професійно розбирається у різноманітних документах, у курсі усіляких змін в законодавстві та з ним завжди можна обговорити останні новини на фінансовому ринку.

Управління по роботі з персоналом очолює тендітна та життєрадісна дівчина – Юлія Трохименко.


Юлія Трохименко
 

Юля – профі у пошуку справжніх діамантів, які потім стають частиною нашої команди. Вона виконує непросту роботу із пошуку та підбору персоналу. Адже замовників багато, а от знайти ту людину, яка вдовольнить кожного керівника, не так багато. Незважаючи на складність поставлених завдань, Юля дуже швидко з цим справляється. Окрім цього організовує різноманітні мотиваційні заходи для працівників: їх особистісного та професійного росту. Не забуває вона і про діток співробітників, для яких так само передбачені різноманітні подарунки та цікаві зустрічі.

Допомагає Юлі у цій справі Марина Боброва. Марина – чуйна, ніжна, позитивна. Це той голос, який першим чує претендент на роботу у нашій Команді Мрії. Марина справжній профі  з рекрутингу.


Марина Боброва
 

І на завершення ми розповімо про наш Відділ внутрішнього аудиту, який очолює Юрій Подеряко.
Робота Юрія дуже відповідальна та передбачає внутрішню перевірку діяльності усієї Компанії на відповідність до Положень, наказів, розпоряджень, посадових інструкцій, Правил страхування та до чинного законодавства України. Юрій володіє знаннями у сфері бухгалтерського обліку і фінансів, права, інформаційних технологій, законодавства щодо діяльності Товариства, фінансового, організаційного менеджменту та має бездоганну ділову репутацію.


Юрій Подеряко
 

Якщо Ви ще не читали про інші Департаменти та Управління Компанії, зробити це можна за посиланнями:

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

49
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 49
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

104
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 104
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

93
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 93
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

161
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 161
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти