TAS life team
TAS Life team

TAS life :: Команда мрії 2

Давайте знайомитись! Департамент Підтримки Клієнтів

15.11.2017 288

Сьогодні ми продовжуємо знайомити Вас із працівниками Головного офісу СК “ТАС” та детально розкажемо про Департамент підтримки Клієнтів, у склад якого входить 18 співробітників.

Це другий по величині Департамент компанії, що складається з 2 відділів. Працівники Департаменту – це незамінні помічники Клієнтів, які допоможуть вирішити будь-яке питання. Варто лише зателефонувати за номером гарячої лінії 0 800 500 117 – і Вас проконсультують по Вашому полісу, розкажуть про додаткові можливості, якими Ви можете скористатися та нагадають Вам суму до оплати, а якщо Ваш договір завершується – де і як можна отримати виплату протягом 1 дня!


Катерина Мовчан і Наталія Шаповалова
 

Очолює Департамент – Наталія Шаповалова. Наталя – це людина-свято. Вона заряджає позитивом та завжди готова на всілякі інноваційні експерименти. Окрім своєї основної роботи, вона ще вміє організовувати незабутні корпоративи, тімбілдінги, майстер-класи та тренінги. З нею ніколи не доведеться нудьгувати! З СК «ТАС» Наталія вже понад 9 років.


Наталія Шаповалова
 

Спілкування з Клієнтом – це справа не дуже проста та потребує доволі хорошої емоційної витримки. Ось Вам, наприклад, доводиться спілкуватися з різними людьми протягом робочого дня: продавцями у магазині, водіями у громадському транспорті, касирами на заправці, постачальниками, кур’єрами тощо. Завжди буває просто? Мабуть, ні.  Тому у нашому  «Відділі обробки викликів» працюють справжні професіонали, які незалежно від настрою, у якому перебуває Клієнт, проконсультують і ввічливо пояснять усю інформацію.


Екатерина Сєрик
Анжелика Мойсиенко
 

Керівник цього відділу, який входить до складу Департаменту підтримки Клієнтів, працює в страховому бізнесі понад 11 років. Це – Катерина Мовчан. Катя – справжній професіонал своєї справи, а ще й до всього чудово розбирається в актуарних розрахунках. Ця дівчина переймається кожною проблемою Клієнта як власною, тому вирішення питань – найкраще, як для себе! А собі ми ж ніколи не оберемо щось погане.


Катерина Мовчан
 

Каті допомагають Ольга Вавілова, Світлана Єрух, Олена Зінченко, Ірина Кособуцька, Ірина Майданик, Анжеліка Мойсієнко, Софія Падалка, Олена Хміль та Дарина Шимановська.


Софія Падалка
Анжеліка Мойсієнко
 


Олена Зінченко
Світлана Єрух
 

А ось письмові запити Клієнтів потрапляють до Відділу по роботі із письмовими запитами Клієнтів. Керівником цого відділу є Сніжана Герасименко. Ця тендітна дівчина працює у СК «ТАС» більше 6 років. Сніжана, окрім роботи із письмовими запитами, займається ще й прив’язкою платежів до договорів страхування. Сніжана – чарівна, позитивна людина з відкритою душею.


Сніжана Герасименко
 

Допомагає консультувати Клієнтів та відповідати на всі запити команда чудових дівчат – Марина Козачок, Тетяна Стеценко, Юлія Бабій, Людмила Бондарчук, Ольга Леус та Ірина Сокол.


Юлія Бабій
Тетяна Стеценко
 


Ірина Сокол
Ольга Леус
 


Марина Козачок
 

Із нашим Департаментом Клієнтського Сервісу ви можете познайомитись тут /blog/komanda-tas-life

Чекайте наступних випусків нашого блогу, де ми розкажемо Вам про інші департаменти та управління Компанії.

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

До нових зустрічей!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Алергія: правда та міфи

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

8
Поговоримо сьогодні про алергію - причину свербіжу, чхання, закладеного носу, а то й більш сумних наслідків - від вимушеного розлучення з домашнім улюбленцем до...
6 хв на читання 8
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
20.09.2021 Читати
Про чітміл.

Михайло Холоділін

Михайло Холоділін

55
Чітміл (з англ. cheat meal - "шахраювати з їжею") - одне з планових порушень дієти. Суть чітміла в тому, що ви можете в заздалегідь запланований день побалуват...
4 хв на читання 55
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
17.09.2021 Читати
Як працює страхування з TAS life. Серпень 2021

Михайло Холоділін

TAS Life team

117
Є таке правило стосунках - без різниці ділових чи особистих - дивитись не на слова, а на справи. Можна запевняти “Да я заради тебе - хоч зірку з неба!”, а по...
8 хв на читання 117
  • #ІсторіїТАС
8 хв на читання
16.09.2021 Читати
Чому відмовила страхова компанія?

Наталія Кочешкова

Наталія Кочешкова

220
Ви звернулись за виплатою до страхової компанії, а отримали відмову? Неприємно... Але давайте розбиратися! Навіть благодійні організації не можуть допомогти в...
3 хв на читання 220
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.09.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти