TAS life team
TAS Life team

Як ми провели 2020-й рік

22.12.2020 513

Нещодавно ми вже писали – якими ж позитивними подіями може похвалитися світ у 2020 році. Виявилось, що цей рік, попри все, був вже не таким і поганим 😉
А сьогодні давайте пригадаємо ті круті події, якими цього року може похвалитися TAS life. Усі вони – результат плідної праці нашого колективу, наших партнерів та підтримки наших друзів і Клієнтів.
Дякуємо усім вам!

 

Другий сезон Експертного каналу

Другий сезон Експертного каналу

2020 рік розпочався для нас виходом в світ другого сезону “Експертного каналу”, в якому, вже за традицією, харизматичні та авторитетні Експерти TAS life відповідають на найбільш актуальні питання та розкладають по поличках терміни та процеси зі світу страхування життя.
Усього в другому сезоні вийшло 15 випусків “Експертного каналу”, побачити які можна на нашому YouTube каналі, або ж прямо тут, у нашому блозі!
Читати блог

 

Сервіс від DOC.ua

Сервіс від DOC.ua

В квітні для усіх Клієнтів TAS life та їх родин, а також для наших Фінансових консультантів і членів їх сімей стартував сервіс, розроблений спільно з нашим новим партнером – медичним онлайн-хабом DOC.ua.
Спеціалісти DOC.ua цілодобово та по телефону допомагають підібрати профільного лікаря чи клініку по заданих параметрах: ціна / місце / досвід фахівців. А також здійснюють онлайн-консультації та запис до лікаря.
Таким чином, не потрібно обдзвонювати усі ці заклади самостійно, запитувати на форумах чи по знайомих, до того ж, отримати усі ці послуги можна безкоштовно і не виходячи з дому!
Читати блог

 

Сервіс від Diagnose.me

Сервіс від Diagnose.me

На другому місяці карантину ми запустили для наших Клієнтів ще один корисний сервіс, що був розроблений за сприяння та на платформі нашого міжнародного партнеру Diagnose.me (Нідерланди).
Метою сервісу було допомогти Клієнтам в цей непростий час стежити за власним здоров’ям, підвищити обізнаність щодо профілактики та запобігання зараження коронавірусною інфекцією, перевірити власний організм на наявність симптомів COVID-19, отримати консультацію психолога та багато іншого.
Читати блог

 

Кредит під викупну

Кредит під викупну

Травень 2020, непростий час для українців – і старт нашого сервісу оформлення кредиту під власну викупну суму. Ми запропонували нашим Клієнтам низьку відсоткову ставку, відсутність приховані комісії, збереження страхового захисту та нарахування додаткового доходу за Договором.
До того ж, для оформлення заявки та отримання кредиту не потрібно відвідувати офіс Компанії – все це можна зробити онлайн!
Читати блог

 

Проект “Живи здорово з Doctor TAS”

Живи здорово з Doctor TAS

Ковід-ковідом, але інші захворювання, на жаль, ніхто не відміняв. Тому влітку ми випустили серію з 10 випусків в рамках проекту “Живи здорово з Doctor TAS“, в яких розпитали провідних лікарів України, а також фахівців у сфері медицини з-за кордону щодо здорового способу життя та корисних порад, як підтримувати власне здоров’я в ідеальному стані. Знайти їх завжди можна на нашому Youtube каналі та в блозі.
Читати блог

 

Doctor TAS Сімейний

Doctor TAS Сімейний

День Захисту Дітей наша Компанія відмітила запуском нової програми “Doctor TAS сімейний”, мета якої – забезпечити батькам і дітям діагностику та лікування в найкращих клініках світу у випадку виникнення критичних захворювань.
В рамках одного Договору ми відтепер можемо страхувати одного або двох дорослих, а також до двадцяти діток (в тому числі й усиновлених) – за ті ж самі кошти!
Тож це дуже крута можливість для всієї родини за цілком помірний страховий внесок знаходитись під надійним захистом програми.
Читати блог

 

TAS-ботік

TAS-ботік

Як не дивно, літо 2020-го виявилось дуже продуктивним для нашої Компанії. Адже влітку розпочав свою роботу і наш чат-бот у Viber, а пізніше – і в Telegram.
Тепер Клієнти TAS life мають можливість зручно, швидко та цілодобово отримати купу корисної інформації без необхідності звертатись до нашого Контакт центру або ж заходити в особистий кабінет.
Серед функцій чат-боту, зокрема, можливість дізнатись суму та дату планового внеску за Договором, перейти до сторінки оплати, повідомити про страховий випадок, відправити запит на внесення змін до фінансових умов договору, замовити довідки та, звісно, отримати “живу” консультацію від наших фахівців у форматі чату.
Читати блог

 

Чекап від Synevo

Чекап від Synevo

Восени стартував новий сервіс медичного обстеження на базі програми Doctor TAS та мережі лабораторій Сінево. Мета сервісу – забезпечити Клієнтам оптимальний захист життя та здоров’я, невід’ємною складовою якого є своєчасна діагностика.
Тож чекап, який Клієнти мають змогу зробити за рахунок Компанії, дасть змогу не лише зрозуміти стан свого здоров’я (або ж здоров’я своєї дитини), а й виявити на ранніх стадіях онкологічні або серцево-судинні захворювання і почати своєчасне лікування.
Пропозиція поширюється на всіх Клієнтів програми Doctor TAS, включно із “Доктор ТАС Сімейний”, в яких з початку дії Договору пройшло більше 3 місяців (виняток – пакет “Економ”).
Читати блог

 

Страхування спортсменів

Страхування спортсменів

Захист спортсмена” – ще одна успішна колаборація, а також унікальний продукт, розроблений спеціально для українських спортсменів спільно із нашим партнером Run Ukraine.
Тепер українські спортсмени мають можливість отримати оптимальний фінансовий захист свого здоров’я під час найважчих тренувань та найвиснажливіших змагань.
Програма покриває більше 173 діагностованих захворювань та більше 130 різновидів травм властивих спортсменам, втрату життя, а також важкі захворювання, яких немає у переліку, якщо термін їх лікування (стаціонарного або амбулаторного) становить більше 14 днів, у тому числі й у разі виявлення COVID-19).
Читати блог

 Що далі?
Далі – нові проекти, нові колаборації, нові фішки в онлайн-сервісах, Новий рік, врешті-решт! 🙂
Хай здісняться усі ваші – і наші 😉 – плани та мрії!

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, на нашу сторінку в Instagram – instagram.com/taslifeofficial, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

866
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 866
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

591
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 591
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти