LISOD

розповідаємо про наш візит до лікарні ізраїльської онкології в Україні
TAS life team
TAS life team 01.03.2019

Традиційно п’ятницю ми завершуємо цікавим блогом.
І цього разу хочемо розповісти Вам про наш візит до Лікарні ізраїльської онкології  LISOD.  І з цим партнером нас об’єднав продукт «Доктор ТАС».


Дуже символічно, що розповідаємо ми про нашого партнера саме у перший день весни, адже у березні 2007 року було відкриття першої в країнах СНД приватної онкологічної лікарні – Лікарні ізраїльської онкології LISOD. Знаходиться лікувальний заклад у мальовничій місцевості Конча-Заспа під Києвом. LISOD, яку оточує парк із затишними куточками для відпочинку, організована за найкращими стандартами закладів Європи


Вся територія – 2,5 га. Інтер’єр будівель продуманий до дрібниць для зручності кожного відвідувача: естетичне оформлення, лікарські кабінети, хол, зал очікування. Госпіталізація пацієнтів проводиться в одномісні палати рівня номерів у готелях високого класу. Зроблено все, щоб відійти від безликих стандартів, створити атмосферу позитивного настрою, доброзичливості та комфорту! Навіть навколишнє середовище сприяє досягненню головної мети – швидкому одужанню пацієнтів.


До речі, за результатами досліджень, які проводили  німецькі вчені в онкологічних центрах, виявися цікавий факт: відсоток пацієнтів, які одужали, був набагато вищий у тих клініках, де була  створена обстановка комфорту і діяла програма реабілітації. Саме тому в LISOD все направлено на найшвидше одужання пацієнта.

Лікарня пройшла акредитацію в Міністерстві охорони здоров’я: з 2009 року лікарня є сертифікованим в Україні багатопрофільним онкологічним госпіталем вищої категорії.
LISOD — дійсний член Європейської організації дослідження і лікування раку (EORTC, N 2901), має асоційоване членство в світових об’єднаннях із боротьби з раком.


Під час нашого візиту нам провели цікаву екскурсію Лікарнею ізраїльської онкології LISOD, показали сучасне обладнання та розповіли про новітні методи діагностики та лікування раку, про підхід до пацієнта, програму реабілітації тощо. Ми навіть мали змогу помилуватися виставкою картин, створеною пацієнтами в рамках програми реабілітації.

Щодня LISOD приймає понад 200 пацієнтів, а на рахунку спеціалістів – тисячі врятованих життів.

Ну, досить слів, давайте подивимось фотозвіт про наш візит до центру:
Ми дякуємо спеціалістам клініки LISOD за цікаву екскурсію та корисну інформацію!

Друзі, бажаємо Вам здоров’я та щоб знайомство із нашими партнерами відбувалося лише при проходженні планових check-up. Адже найкраще, що ми можемо зробити для власного здоров’я  – проходити своєчасну діагностику свого організму! А також не забувайте оформляти собі програму «Доктор ТАС» та бути спокійним за власне майбутнє.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет