Анастасія Ведишева

Головне про критичні захворювання

наскільки все критично?

30.11.2018 145

Зізнаємось, писати про онко- або серцево-судинні захворювання важко, та й читати про них теж…

Але варто лише трохи зануритись в тему, і розумієш – про них необхідно знати кожному так само, як і, скажімо, про правила дорожнього руху. Бо за статистикою з онкодіагнозом протягом життя стикається кожна четверта людина, тоді як власне авто в нашій країні є лише у кожного п’ятого…  А серцево-судинні захворювання взагалі лідирують за кількістю летальних випадків у світі.

Ось ще трохи сумної, але важливої статистики:

 • Щороку в Україні рак виявляють у 160 000 осіб.

 • Кожен сьомий чоловік захворює на рак простати, а кожна восьма жінка – на рак грудей. Є ймовірність, що в колективі середнього розміру, кілька людей потенційно можуть перебувати в зоні ризику.

 • Середня вартість лікування онкозахворювання в Україні – 500 000 гривень, а за кордоном – 50 000 доларів.

 • Хвороби серця в Україні помолодшали: вдвічі частіше почали діагностувати CCЗ у осіб віком від 25 до 35 років

 • Потреба в послугах онкологічної діагностики та лікування в Україні в 5 разів перевищує існуючі можливості онкологічної служби.

Але, не зважаючи на ці факти, критична хвороба вже не є вироком!

Сьогодні сучасна медицина бореться з цими захворюваннями набагато краще, ніж раніше. Чи знаєте ви, що в 90% випадків рак можна успішно вилікувати при своєчасній діагностиці та якісному лікуванні?
До того ж, з кожним роком покращується точність діагностування, з’являються нові медикаменти та нові концепції боротьби із хворобою – наприклад, такі як таргетна терапія або імунотерапія:

В результаті за останні 30 років рівень смертності від новоутворень суттєво знизився. Особливо це стосується країн із розвиненою медициною. Це гарно ілюструє наступний графік на прикладі Ізраїлю, де в 1980 році смертність складала 140 випадків на 100 тисяч осіб, а вже у 2015 знизилась до 105 випадків:

Тож, успіх у лікуванні зараз полягає у двох факторах:

 1. Ранній діагностиці (тобто, щорічна планова перевірка має стати нормою для кожного, хто піклується про своє здоров’я)

 2. Достатніх коштах на лікування

Допомогти із другим пунктом та взяти на себе діагностування, транспортування, лікування у кращих медичних фахівців в Україні або за кордоном, а також медикаментозне забезпечення Клієнта – це задача нашої нової програми “Доктор ТАС”!

Якщо ви ще не читали наш попередній блог, нагадаємо, що “Доктор ТАС” пропонує три пакети: “Україна”, “Україна+” та “Увесь Світ”, що допомагає підібрати оптимальний захист для кожного Клієнта.

Нижче зображена основна інформація про усі три пакети – страхові суми, вартість щорічного платежу, випадки, що входять у покриття, тощо:

Тобто, сплачуючи щорічно мінімум 35 євро (за дитину до 17 років), або 130 євро (за дорослого до 64 років), в разі настання страхового випадку Клієнт може розраховувати не лише на страхове покриття від 300 000 євро, а й на всебічну та кваліфіковану підтримку у лікуванні та надання консьєрж-послуг:

А ще наші Клієнти, які стежать за власним здоров’ям, отримують додаткові бонуси та знижки як зі сторони СК «ТАС», так і наших партнерів, зокрема:

 • дисконт до 15% на check-up пакети від наших партнерів;
 • підключення до програми Maxicard та підвищені бонуси у партнерів коаліції;
 • бонус у розмірі до 10% від внеску по програмі «Доктор ТАС» на бонусний рахунок MAXI (за підсумками року), якими можна в тому числі оплатити і черговий платіж по Договору страхування.

Так, сучасна медицина поки що не може взагалі запобігти виникненню критичних захворювань, але зараз ми можемо допомогти людині, щоб хвороба не застала її зненацька, та тим самим значно збільшити  шанси перемогти недугу!

Завітайте на сайт програми “Доктор ТАС”, щоб дізнатись про неї більше.
Які зовнішні фактори збільшують ризик розвитку онкозахворювань – читайте в статті lb.ua
Виникли запитання? Звертайтесь до вашого фінансового консультанта, або телефонуйте нам 0 800 500 117.

Пильнуйте себе та будьте здорові! 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Я – трудоголік?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

68
Працьовитість, сумлінність і старанність у роботі – якості, що необхідні всім співробітникам. Однак існує така категорія людей, у яких прагнення працювати набув...
8 хв на читання 68
 • #Лайф-хак від ТАС
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
14.05.2021 Читати
Біг – це не спорт…

Костянтин Лебедєв

Костянтин Лебедєв

62
Найпоширенішим і найдоступнішим видом фізичної активності в світі є біг. Сотні мільйонів бігунів по всіх континентах регулярно виходять на пробіжки. Біг – це ...
9 хв на читання 62
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
9 хв на читання
13.05.2021 Читати
Онко-скринінг: плюси та мінуси

Роман Бабич

Роман Бабич

117
Як і обіцяли, в цій статті ми підготували для Вас інформацію, щодо переваг та недоліків різних сучасних скрінінгових програм та загалом перспективи ранньої діаг...
6 хв на читання 117
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
12.05.2021 Читати
10 фінансових порад для тих, кому 30

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

195
Тридцятиріччя сьогодні є, мабуть, найважливішим фінансовим перехрестям в житті багатьох людей. Починаєте ви нову кар'єру, плануєте купити будинок або готуєтеся ...
10 хв на читання 195
 • #Лайф-хак від ТАС
 • #ШколаТАС
10 хв на читання
11.05.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет