TAS life team
TAS life team

Доктор ТАС

все, чого ви ще не знали та хотіли спитати!

19.10.2018 2794

10 жовтня до лінійки продуктів нашої компанії додався новий і, не боїмося цього слова, революційний на українському ринку продукт страхування життя – програма “Доктор ТАС”.

Мета програми – забезпечити Клієнту діагностування та лікування критичних захворювань в найкращих українських і закордонних клініках.

За тиждень, що минув з моменту запуску програми, ми вже отримали позитивний фідбек з боку як Клієнтів, так і партнерів – і це нас дуже тішить! Адже важливість та необхідність такого страхового захисту важко переоцінити: онкологічні та кардіо- захворювання наразі входять у ТОП-3 причин смертності в світі, а також є найдорожчими у лікуванні. Тому надійний фінансовий захист та якісний сервіс на випадок настання таких захворювань – must have кожної розсудливої та відповідальної людини.

Як саме працює програма “Доктор ТАС” та що вона пропонує?

У двух словах – сплачуючи щорічний внесок від 35 до 500 євро, Клієнт отримує покриття витрат на діагностику та лікування за страховими випадками на суму від 300 тисяч до 1 мільйона євро! При цьому страхові ліміти поновлюються щорічно.

Хто може скористатися програмою?

Програмою передбачено дві вікові категорії Клієнтів: діти (з народження до 17 років) та дорослі (від 18 років до 64 років на момент укладення Договору, та не старше 65 років на момент його завершення).

Який строк дії програми?

Від 1 року до 20, на вибір Клієнта.

Щоб кожен мав змогу обрати потрібний саме йому захист, ми створили 3 пакети: “Україна”, “Україна +” та “Увесь світ”. Розкажемо детальніше про кожен з них:

Пакет “Україна”
Покриває лікування та діагностику злоякісних новоутворень на страхову суму в 300 000 євро.

Діагностика та лікування проводиться в Україні, проте, якщо в Україні немає приватного лікування для конкретного виду раку, воно буде проведено за кордоном. Також при лікуванні дитячої онкології включено трансплантацію кісткового мозку. Ця операція проводиться за кордоном.

Вартість пакету “Україна”: 35 євро на рік для Застрахованих осіб віком від 0 до 17 років, та 130 євро на рік для Застрахованих осіб віком від 18 до 64 років.

Пакет “Україна+”
Покриває лікування та діагностику злоякісних новоутворень та кардіохірургію на страхову суму в 500 000 євро.

Лікування проводиться в Україні, діагностика – за кордоном. У випадку лікування онкологічних захворювань Клієнт має можливість залишитись на лікуванні за кордоном, сплативши перші 5 000 євро самостійно.
Як і в пакеті “Україна”, при лікуванні дитячої онкології включено трансплантацію кісткового мозку. Ця операція проводиться за кордоном.
Також якщо в Україні немає приватного лікування для конкретного виду раку, то лікування буде охоплено за кордоном.
В перелік кардіохірургічних втручань включено шунтування коронарних артерій, заміна або лікування одного чи декількох серцевих клапанів, в тому числі й хірургічні операції з пластики судин серця, стентування та хірургічне лікування порушень серцевого ритму.

Вартість пакету “Україна+”: 50 євро на рік для Застрахованих осіб віком від 0 до 17 років, та 250 євро на рік для Застрахованих осіб віком від 18 до 64 років.

Пакет “Увесь світ”
Покриває діагностування і лікування онкологічних захворювань (злоякісних новоутворень), кардіохірургію, нейрохірургію, трансплантацію життєво важливих органів та реабілітацію на страхову суму в 1 000 000 євро.

Країни лікування та діагностування: увесь світ відповідно до медичної потреби, за виключенням США, Канади та Швейцарії.
В перелік кардіохірургічних втручань включено шунтування коронарних артерій, заміна або лікування одного або декількох серцевих клапанів, в тому числі хірургічні операції з пластики судин серця, стентування та хірургічне лікування порушень серцевого ритму.
До нейрохірургії включено будь-яке хірургічне втручання на головному мозку або інших внутрішньочерепних структурах, а також хірургічні втручання при доброякісних пухлинах спинного мозку.
Також покриттям передбачено трансплантацію життєво важливих органів (в тому числі й штучне серце) та реабілітацію після тяжких травм і захворюваннь.

Вартість пакету “Весь світ”: 120 євро на рік для Застрахованих осіб віком від 0 до 17 років, та 500 євро на рік для Застрахованих осіб віком від 18 до 64 років.

Виключення з захворювань та медичних процедур

Для онкозахворювань:

 • Хронічна лімфоцитозна лейкемія (C.L.L).
 • Рак шкіри, крім меланоми.
 • Пухлини, що діагностовані як злоякісні зміни Carcinomainsitu, включаючи дисплазію шийки матки або пухлини, гістологічно діагностовані як передракові.
 • Ракові захворювання на тлі вірусу людського імунодефіциту (ВІЛ).
 • Рак передміхурової залози, який діагностовано гістологічно та який має розмір до T2 N0 M0 (включно). 

Для кардіохірургії та нейрохірургії:

 • Необхідність проведення екстреного лікування.

Для трансплантації:

 • Будь-яка трансплантація, необхідність в якій виникла внаслідок алкогольної хвороби печінки;
 • Будь-яка аутологічна трансплантація (коли Застрахована особа є донором сама для себе, за виключенням трансплантації кісткового мозку);
 • Будь-яка трансплантація, коли Застрахована особа є донором по відношенню до третьої особи;
 • Будь-яка трансплантація органів, що включає в себе лікування стовбуровими клітинами.

Для реабілітації:

 • Вроджені порушення нормального розвитку головного мозку і черепної коробки;
 • Вроджені вади розвитку спинного мозку і хребта;
 • Медичні та інші послуги, які виконуються в естетичних та/або косметичних цілях;
 • Всі форми ураження серцевих клапанів в результаті ендокардиту, викликаного венеричними захворюваннями (інфекціями, що передаються переважно статевим шляхом);
 • Родові травми та/або вроджені вади розвитку;
 • Трансплантації кісткового мозку для осіб старше 18 років. 

Невід’ємною складовою усіх пакетів є сервіс “Консьєрж-послуги”, тож розкажемо і про нього.

Програмою “Доктор ТАС” передбачено покриття витрат на:

 • проїзд: квитки економ класу на всі види транспорту (літак, поїзд, автобус), в тому числі зустріч в аеропорту або вокзалі та перевезення машиною швидкої допомоги (за медичної необхідності) або на таксі до готелю або в медичну установу – для 2 осіб;

 • проживання: готель 3-4 зірки, включаючи сніданок;
  Тривалість проживання – 10 днів + 8 днів (після хірургічного втручання) при кожному в’їзді до країни лікування або в Україні;

 • допомогу з отримання віз (консульський збір сплачується Клієнтом самостійно);

 • дослідження біоматеріалу в світових центрах (в залежності від пакету страхування);

 • призначення персонального лікаря-куратора;

 • план лікування від консиліуму лікарів;

 • переклад (усний та/або письмовий) на російську мову;

 • особистий супровід координатора під час медичного обслуговування;

 • психологічна та юридична підтримка.

Що ще пропонує “Доктор ТАС”?

 • Оплату оригінальних ліків (не аналогів)  в межах страхової суми як під час перебування у медичному закладі, так і після повернення додому.

 • Найкращий сервіс від партнерів програми: компанії Madanes Advanced Healthcare Services LTD (Ізраїль), що спеціалізується на адмініструванні медичних послуг та створенні медичних програм для Клієнтів найбільших страховиків по всьому світу, та однієї з найбільших міжнародних перестрахових компаній Gen Re (Німеччина).

 • Участь у програмі лояльності від MAXI CARD, що дає можливість не лише отримати знижки та бонуси від партнерів програми лояльності, а й повернути до 10% від страхового внеску на свій бонусний рахунок MAXI CARD.

 • 1% від премій з продажу цієї програми буде перераховано на допомогу онкохворим діткам.

Залишились питання?

Пишіть нам на taslifemarketing@gmail.com і ми з радістю відповімо! Також ви завжди можете звернутись до власного фінансового консультанта.
А ще запрошуємо вас відвідати сайт програми doctortas.com.ua
Також вам стануть у нагоді Умови програми страхування Доктор ТАС (у pdf форматі)

Як придбати програму “Доктор ТАС”?

Звертайтесь до фінансових консультантів
або телефонуйте нам за номером 0 800 500 117.

 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

21
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 21
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

81
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 81
 • #ЖиттяТАС
 • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

63
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 63
 • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
 • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет