TAS life team
TAS life team

Check up

швидке ТО вашого здоров'я. Розповідаємо що це, коли та кому потрібно.

28.09.2018 136

У нашому динамічному світі, коли не вистачає часу навіть на базові речі, кожна людина задається питанням: як часто потрібно звертатися до лікаря. Багато хто вдається до крайнощів та обирають варіант — не ходити до фахівців до тих пір, поки не «припече».

Чому медичний огляд — це необхідність, а не обов’язок?

Людина чекає на той момент, коли щось починає боліти, і здоров’я турбує все сильніше. Тоді вже починаються дорогі ходіння по лікарях в пошуках медичної допомоги. І часто хвороба виявляється вже у запущеній хронічної стадії.

Інший варіант звернення до лікарів — виробнича необхідність, коли роботодавець вимагає медичну довідку про стан здоров’я. Якщо пощастить, який-небудь вузький фахівець уважно подивиться, виявить проблему, призначить лікування. Але часто такі профогляди виявляються досить поверхневими.

Скарг немає, здоровий, наступний.

У результаті в суспільстві люди часто зіштовхуються із захворюваннями, які можна було запобігти або своєчасно вилікувати. Регулярне обстеження могло б зберегти здоров’я, кошти і час.

Як це питання регулюється в інших країнах? Найчастіше в Європі медичне обслуговування регулюється страховкою. А медична страховка вимагає регулярного щорічного обстеження. Це дозволяє скоротити витрати на тривале лікування за рахунок своєчасної профілактики. У підсумку за кордоном страхові компанії стоять на варті здоров’я, їх мотив — економія відшкодування витрат на лікування — зовсім не альтруїзм, але працює він на благо всім. В Україні поки необхідно самостійно піклуватися про своє здоров’я і свої гроші, не сподіваючись на когось ще.

Які ж обстеження необхідні і в якому віці?

Сучасна медицина пропонує пацієнтам щорічні комплексні обстеження за системою check-up. Що це таке?

Check-up — це комплексна програма медичного обстеження з використанням лабораторних, інструментальних та функціональних методів діагностики. Тобто у людини перевіряють стан внутрішніх органів, загальний стан здоров’я, визначають наявність запальних процесів, загострення хронічних хвороб і т.д. Програма розрахована на здорових людей, вимагає мінімум витрат часу, щоб людина, яка працює, могла швидко, без госпіталізації отримати всю основну інформацію про здоров’я. Якщо виникає необхідність, призначається дообстеження і лікування.

Крім базових щорічних профілактичних оглядів, необхідні додаткові обстеження:

 • в підлітковому віці;
 • під час вагітності і після неї;
 • після того, як виповнилось 40 років;
 • після того, як виповнилось 50 років.

Ці періоди характеризуються «перебудовою» організму, яка може викликати «неполадки» в роботі внутрішніх органів і систем. На перелік обстежень впливають спосіб життя, довкілля та індивідуальні особливості. До уваги беруться:

 • активні заняття спортом;
 • сидячий образ життя;
 • вагітність і період догляду за дитиною;
 • активне статеве життя;
 • шкідливі звички;
 • наявність зайвої ваги або, навпаки, недолік ваги;
 • важкі умови праці;
 • спадкові та хронічні захворювання;
 • вік.

Часті простудні захворювання, зниження якості слуху чи зору, дискомфортні стани (наприклад, оніміння кінцівок, болі в спині, запаморочення, порушення травлення і т.д.), хронічна втома і депресія також служать явними сигналами організму про необхідність медичного обстеження.

Економія на медичному огляді — збільшення витрат у майбутньому.

У доцільності своєчасної діагностики легко переконатися на будь-якому доступному прикладі. Візьмемо стоматологію: візит до фахівця один раз на рік для чищення зубного каменю і профілактики карієсу обійдеться набагато дешевше, ніж раз в 10 років одним махом лікувати всі пошкоджені зуби. Адже вже простою чисткою не обійтися, може знадобитися і пломбування, і видалення, а іноді протезування або імплантація. А це дуже дорогі послуги.

Будь-який автомобіліст регулярно проводить ТО свого автомобіля. Але багато хто економить на своєму здоров’ї, на ТО свого організму. Хоча за вартістю це майже однакові цифри.

Регулярні медичні перевірки забезпечують довгі роки здорового життя, підвищують її якість. Не потрібно економити на щорічних оглядах у лікаря, в майбутньому це заощадить набагато більше!

Статтю для вас підготували фахівці медичного центру “ІНГО

До кінця грудня в “ІНГО” триває акція – комплексне обстеження організму зі знижкою у 30%. Детальніше про це читайте за посиланням

Також нагадуємо, що для членів Клубу Успішних Дітей у МЦ “ІНГО” діє 10% знижки на консультаційні послуги за умови пред’явлення картки Клубу.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

154
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 154
 • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

162
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 162
 • #Лайф-хак від ТАС
 • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

116
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 116
 • #ЖиттяТАС
 • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

118
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 118
 • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти