TAS life team
TAS Life team

Check up

швидке ТО вашого здоров'я. Розповідаємо що це, коли та кому потрібно.

28.09.2018 222

У нашому динамічному світі, коли не вистачає часу навіть на базові речі, кожна людина задається питанням: як часто потрібно звертатися до лікаря. Багато хто вдається до крайнощів та обирають варіант — не ходити до фахівців до тих пір, поки не «припече».

Чому медичний огляд — це необхідність, а не обов’язок?

Людина чекає на той момент, коли щось починає боліти, і здоров’я турбує все сильніше. Тоді вже починаються дорогі ходіння по лікарях в пошуках медичної допомоги. І часто хвороба виявляється вже у запущеній хронічної стадії.

Інший варіант звернення до лікарів — виробнича необхідність, коли роботодавець вимагає медичну довідку про стан здоров’я. Якщо пощастить, який-небудь вузький фахівець уважно подивиться, виявить проблему, призначить лікування. Але часто такі профогляди виявляються досить поверхневими.

Скарг немає, здоровий, наступний.

У результаті в суспільстві люди часто зіштовхуються із захворюваннями, які можна було запобігти або своєчасно вилікувати. Регулярне обстеження могло б зберегти здоров’я, кошти і час.

Як це питання регулюється в інших країнах? Найчастіше в Європі медичне обслуговування регулюється страховкою. А медична страховка вимагає регулярного щорічного обстеження. Це дозволяє скоротити витрати на тривале лікування за рахунок своєчасної профілактики. У підсумку за кордоном страхові компанії стоять на варті здоров’я, їх мотив — економія відшкодування витрат на лікування — зовсім не альтруїзм, але працює він на благо всім. В Україні поки необхідно самостійно піклуватися про своє здоров’я і свої гроші, не сподіваючись на когось ще.

Які ж обстеження необхідні і в якому віці?

Сучасна медицина пропонує пацієнтам щорічні комплексні обстеження за системою check-up. Що це таке?

Check-up — це комплексна програма медичного обстеження з використанням лабораторних, інструментальних та функціональних методів діагностики. Тобто у людини перевіряють стан внутрішніх органів, загальний стан здоров’я, визначають наявність запальних процесів, загострення хронічних хвороб і т.д. Програма розрахована на здорових людей, вимагає мінімум витрат часу, щоб людина, яка працює, могла швидко, без госпіталізації отримати всю основну інформацію про здоров’я. Якщо виникає необхідність, призначається дообстеження і лікування.

Крім базових щорічних профілактичних оглядів, необхідні додаткові обстеження:

 • в підлітковому віці;
 • під час вагітності і після неї;
 • після того, як виповнилось 40 років;
 • після того, як виповнилось 50 років.

Ці періоди характеризуються «перебудовою» організму, яка може викликати «неполадки» в роботі внутрішніх органів і систем. На перелік обстежень впливають спосіб життя, довкілля та індивідуальні особливості. До уваги беруться:

 • активні заняття спортом;
 • сидячий образ життя;
 • вагітність і період догляду за дитиною;
 • активне статеве життя;
 • шкідливі звички;
 • наявність зайвої ваги або, навпаки, недолік ваги;
 • важкі умови праці;
 • спадкові та хронічні захворювання;
 • вік.

Часті простудні захворювання, зниження якості слуху чи зору, дискомфортні стани (наприклад, оніміння кінцівок, болі в спині, запаморочення, порушення травлення і т.д.), хронічна втома і депресія також служать явними сигналами організму про необхідність медичного обстеження.

Економія на медичному огляді — збільшення витрат у майбутньому.

У доцільності своєчасної діагностики легко переконатися на будь-якому доступному прикладі. Візьмемо стоматологію: візит до фахівця один раз на рік для чищення зубного каменю і профілактики карієсу обійдеться набагато дешевше, ніж раз в 10 років одним махом лікувати всі пошкоджені зуби. Адже вже простою чисткою не обійтися, може знадобитися і пломбування, і видалення, а іноді протезування або імплантація. А це дуже дорогі послуги.

Будь-який автомобіліст регулярно проводить ТО свого автомобіля. Але багато хто економить на своєму здоров’ї, на ТО свого організму. Хоча за вартістю це майже однакові цифри.

Регулярні медичні перевірки забезпечують довгі роки здорового життя, підвищують її якість. Не потрібно економити на щорічних оглядах у лікаря, в майбутньому це заощадить набагато більше!

Статтю для вас підготували фахівці медичного центру “ІНГО

До кінця грудня в “ІНГО” триває акція – комплексне обстеження організму зі знижкою у 30%. Детальніше про це читайте за посиланням

Також нагадуємо, що для членів Клубу Успішних Дітей у МЦ “ІНГО” діє 10% знижки на консультаційні послуги за умови пред’явлення картки Клубу.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

52
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 52
 • #ЖиттяТАС
 • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

106
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 106
 • #Лайф-хак від ТАС
 • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

94
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 94
 • #ЖиттяТАС
 • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

165
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 165
 • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти