Анастасія Ведишева

Хто такі міленіали та що їм варто знати про страхування життя?

07.12.2021 767

Мілленіали, або ж покоління Y – це ми. 🙋‍♂️🙋‍♀️

Нам десь біля 35-40, але ми тільки нещодавно почали відчувати себе “тими самими дорослими”.

Ми ще пам’ятаємо світ без мобільних телефонів і коли пультом від телевізора був молодший в сім’ї, та вже не уявляємо свого життя без смартфону, а ранку – без кави під гортання стрічки новин;

Наше дитинство та юність прийшлися на буремні 90-ті, а кожну наступну економічну кризу ми сприймаємо із буддійським “ну що ж, добре, що вдома ще є трохи доларів…“;

Ми готові працювати 24/7 заради драйвової ідеї, а не заради грошей, та гостро сприймаємо проблеми екології і нерівності;

Зрештою, це ми заново винайшли гуртожитки (але звемо їх колівінгами), та шерінг економіку, яка дуже нагадує комунізм (в гарному сенсі). А також зробили крутий ребрендинг чайному грибу і тепер він – комбуча. 🤟😎

 

Міленіали та страхування життя

І якщо якихось два-три року тому ми нічого не знали про страхування життя і здоров’я, а думка відкрити накопичувальний поліс здавалась нам “не на часі”, пандемія ковіду, яка перевернула увесь світ догори дриґом, внесла зміни і в цей сегмент нашого життя.

Не мати страхового захисту в час, коли щодня ризикуєш підхопити підступний вірус та, в кращому варіанті, випасти з робочого процесу на кілька тижнів – наразі це звучить нерозумно.

А не мати захищених накопичень в час, коли не знаєш, яким локдауном накриє завтра і що стане з твоїм бізнесом чи робочим місцем – ще більша глупість.

Що ж, міленіали, час дізнатись більше про те, як страхування життя може це саме життя зробити простішим та надійнішим в цьому ненадійному світі.

 

Сім’я

Саме турбота про родину – найголовніша причина, чому люди страхують своє життя.
Із страховим полісом в шухляді ти спокійний, що родина не постраждає фінансово, якщо раптом якось постраждаєш ти і не зможеш її забезпечувати тимчасово чи назавжди…
Також серйозно поставтеся до вибору вигодонабувача – тобто, тієї людини, яка отримає виплату після настання страхового випадку, або ж після закінчення дії договору. Окрім вас це може бути ваша друга половинка, або ж дитина чи батьки.
Переконайтесь, що людина, вписана у договір, точно знає, де знаходяться усі необхідні документи, на випадок, якщо із вами щось трапиться і потрібно буде підготувати папери для страхової виплати.

 

Міленіали та страхування життя

Бізнес

Мати власний бізнес і не працювати “на дядю” – рожева мрія майже кожного міленіала.
А, згідно опитувань, принаймні для третини американських міленіалів ця мрія втілилась в життя. Можна сказати, що в США саме міленіали – це покоління тих, хто працює на себе, приймаючи усі ризики та недоліки такого вибору.
В будь-якому бізнесі є очевидні активи, які вам потрібно враховувати – майно, обладнання, транспорт, програмне забезпечення тощо. Але для малого та середнього бізнесу найважливішим активом є ви.
Страхування життя – це спосіб допомогти вашому бізнесу пережити раптову втрату власника.

Якщо у вас є співзасновник або бізнес-партнер, то як вигодонабувач він може використовувати гроші за вашим полісом, щоб підтримувати життєздатність бізнесу, доки той знову не стане на ноги.

Ваші рідні також можуть залежати від продовження діяльності вашої компанії, а без страхування життя короткострокове фінансове навантаження може стати для них непідйомним тягарем.

 

Здоров’я

На відміну від старшого покоління, міленіалів не потрібно довго переконувати в необхідності дбати про власне здоров’я – вони це і так знають. Тільки часто на заваді стає страх зробити неправильний вибір чи любов відкладати на потім.

Як люблять казати Фінансові консультанти: “Найкращий день, щоб застрахувати ваше життя, був вчора. Другий кращий день – сьогодні”.
Тож, якщо ви не впевнені у власному виборі чи загубилися серед різних пропозицій, – зверніться за порадою до тих, чия робота – допомогти вам зробити вірний фінансовий вибір. Зрештою, для чого потрібні Фінансові консультанти, ми вже писали в цьому блозі, а знайти фахівця саме у вашому місці ви можете за допомогою інтерактивної мапи на сторінці Контакти.

 

Міленіали та страхування життя

4 питання для страхової компанії

Компанії зі страхування життя хочуть знати про вас доволі багато інформації, тож, у свою чергу, переконайтесь, що знаєте не менше про компанію, з якою плануєте укладати договір.

Ось важливі моменти, які варто дізнатись:

 

Як у компанії з надійністю?

Страхування життя – це справа на багато років, а те й десятиліть. Тож обирати компанію, яка стане вашою незримою фінансовою підтримкою на багато років потрібно сумлінно, прискіпливо та із холодним розумом.
Чим більше інформації про себе надає компанія, тим краще.
Наприклад, дізнатись про TAS life усе і навіть більше можна за цим посиланням. Також можуть допомогти незалежні рейтинги страхових компаній на сайті forinsurer.

Розгубились через кількість інформації та не знаєте, який з показників важливий, а який ні – розпитайте Фінансового консультанта!

 

Як у компанії з онлайном?

Більше за покоління Y онлайн-послуги та дистанційні сервіси обожнюють хіба що зумери (до речі, про них ми вже робили окремий блог).
Але ніде правду діти – страхування життя доволі консервативна річ і про перехід всієї системи у віртуальну реальність можна поки лише мріяти, однак є компанії, що намагаються забазпечити клієнтам максимальну зручність за існуючих можливостей.
Звісно ж, TAS life одна з таких компаій!

Наприклад, у нас є Viber-бот, готовий відповісти на найбільш актуальні питання клієнтів 24/7, а ще там є чат для тих, хто не є фанатом розмов із консультантами по телефону. Детальніше про усі можливості нашого TAS-ботіка читайте тут , тут і тут.

І хоча для укладання більшості договорів страхування необхідна особиста присутність та особистий підпис, в лінійці наших продуктів є ті, що можна оформити онлайн в кілька кліків. І ми працюємо над тим, щоб таких продуктів було ще більше (але не будемо спойлерити ;))

А завдяки інтеграції із сервісом ДІЯ наші Клієнти можуть оформлювати договори страхування та проходити процедуру ідентифікації завдяки цьому застосунку. А на черзі – врегулювання та отримання страхової виплати за лічені хвилини та обмін електронними документами при несенні змін до Договору без жодних папірців.

 

Як у компанії з індивідуальним підходом?

На щастя, час, коли всі були “рівні і як один” вже в минулому і чим далі, тим більше страхування життя орієнтується на індивідуальний підбір оптимального покриття.
Так, в пакетних продуктах є своя перевага – це відносно невисока вартість, але дешевий поліс не завжди зможе оптимально задовольнити саме ваші потреби.

І ми в TAS life це чудово розуміємо, тому підготували спеціальні програми для самих різних категорій громадян – для мам та бабусь, для моряків та спортсменів, для лікарів та айтішників, для будівельників та тих, хто працює за кордоном. Усі вони відрізняються набором ризиків, що притаманні для певної категорії, а також різноманітними сервісами та програмами лояльності.
Звертайтесь і ми підберемо страховий захист саме для вас!

 

Міленіали та страхування життя

 

Як у компанії з обслуговуванням клієнтів?

Дізнатись відповідь на це питання до того, як став клієнтом компанії, може бути важко.
Трохи допоможуть відгуки на сторінках компаній в соцмережах та старе добре сарафанне радіо.
Непрямою ознакою того, що ви отримаєте швидку відповідь в момент, коли вам буде це потрібно, стане велика кількість варіантів комунікації з компанією, особливо – можливість зв’язатись онлайн.

Наприклад повідомити про страхову подію клієнти ТАС можуть на спеціальній сторінці цього сайту, за допомогою чат-боту у Viber (096 250 01 17), відправивши електронного чи звичайного листа, зателефонувавши до Контакт центру (044 537 37 40), чи просто написавши нам у соцмережах.

Ми завжди раді спілкуванню та готові допомогти!

 

Сподіваємось, ці поради знайдуть вас у потрібний час та стануть в нагоді при виборі майбутнього фінансового кроку. І нехай цим кроком стане страхування життя.

 

за матеріалами статті “What Millennial Professionals Need To Know About Life Insurance”

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

100
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 100
  • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1084
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1084
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

728
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 728
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

868
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 868
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти