TAS-ботік. Нові функції

тепер ще зручніше!
TAS life team
TAS life team 28.07.2020

З нашим мобільним помічником TAS-ботіком ви вже знайомі з цього блогу. Сподіваємось, хтось з вас вже встиг на власному досвіді перевірити, на що він здатен 😉
Та за цей час наш TAS-ботік підріс і навчився новим крутим “фішечкам”, про які ми вам прямо зараз й розкажемо!

 

Дізнатись розмір наступного платежу

Розділ меню “Оплата внеску” поповнився новою опцією “Розмір внеску“, за допомогою якої можна дізнатись яку суму внеску по Договору та до якої дати очікує страхова компанія. Оберіть цю опцію та надішліть повідомлення із номером Договору в форматі, який підкаже вам TAS-ботік.

 

Дізнатись розмір викупної суми

Що таке викупна сума ми вже розповідали тут, і якщо Договору вже більше трьох років, за допомогою TAS-ботіка ви швидко дізнаєтесь актуальний розмір своєї викупної.
Для цього обирайте в меню розділ “Потрібні кошти” -> “Розмір викупної“, надсилайте в повідомленні номер Договору, що вас цікавить, та за секунду отримайте відповідь від TAS-ботіка.

 

Вже скоро – TAS-ботік у Telegram!

А насамкінець анонсуємо довгоочікувану новину – вже з 3 серпня TAS-ботік чекатиме на вас і в Telegram!
Наразі триває остання підготовка до запуску і вже наступного понеділка ми повідомимо, як знайти нашого маленького помічника в цьому застосунку.
Слідкуйте за нашими публікаціями на Facebook, або ж заглядайте в цей блог – ми напишемо тут адресу 😉

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет