Наталія Стихальська

Чи потрібне страхування життя власнику бізнеса?

08.11.2021 958

В наших попередніх блогах ми торкнулися цікавої теми: чи існують категорії людей, яким не потрібне страхування життя?
Ми розглянули причини, через які самотній людині все ж таки варто звернути увагу на страхування життя, оцінили працю, фінансовий внесок у бюджет родини домогосподарок та дійшли висновку, що й тут у нагоді стануть наші програми.

Сьогодні ж пропонуємо поговорити про власників бізнесу.

Навколо бізнесменів та бізнес-леді ходить багато чуток. Зокрема, що це заможні люди, грошей у них достатньо, навіщо їм те страхування? Розбираймося!

 

Вам це не потрібно

Будемо відверті: дійсно не всім власникам бізнесу потрібне страхування життя.
Вам це не потрібно, якщо:

• за потреби в будь-який момент можете зняти з рахунку необмежену кількість грошей;
• у разі вашої відсутності бізнес буде працювати та приносити прибутки;
• ваш бізнес буде працювати вічно.

 страхування життя для власника бізнеса

А може все ж таки потрібно?

Та повернемося до реалій. Що таке бізнес насправді?
Власний бізнес потребує багато сил та часу, значних грошових інвестицій та, можливо, кредитів. Насправді не так часто у підприємця є заощадження або кошти у вільному доступі, особливо на початку ведення власної справи. Крім того, власник бізнесу несе відповідальність за своїх працівників та їхні родини.
Уявімо, що йому знадобляться кошти на дороговартісне лікування. Скільки коштів можна буде вилучити з бізнесу? Зможе він платити заробітну плату чи співробітники залишаться без роботи? Є ще варіант продати бізнес. Проте це не так просто і не робиться за один день. Може бути втрачено дорогоцінний час, який можна було б використати на лікування. І з чим залишиться потім бізнесмен та його родина? Тому не варто бути самовпевненими та необачними, а все ж таки варто фінансово захистити себе та свою родину.

 

Знову про пенсію

На яку пенсію зможе претендувати власник бізнесу?
Якщо людина все життя працює як ФОП, то зможе претендувати лише на мінімальну пенсію, яка дорівнює прожитковому мінімуму для осіб, що втратили працездатність (1 854 грн на сьогодні). Це за наявності 35 років трудового стажу для чоловіків і 30 років – для жінок. Тобто на державну пенсію розраховувати не варто.
Добре, якщо на пенсії власник бізнесу матиме пасивний дохід та заощадження. А якщо ж все-таки не вдасться протягом активного періоду життя забезпечити собі пасивний дохід? Пенсійна програма допоможе поступово накопичити кошти на пенсію та привчить до фінансової дисципліни. Погодьтеся, що буває таке, коли є гроші, люди просто забувають, що потрібно робити заощадження, а так Договір пенсійного страхування зобов’яже не пропускати платежі.

 

Гроші повинні працювати

Якщо ж власник бізнесу вже має заощадження, то йому є сенс звернути увагу на програми інвестиційного страхування.
Це чудовий спосіб безризиково примножити свої заощадження, отримати інвестиційний дохід більше, ніж на депозиті в банку та диверсифікувати ризики, вкладаючи кошти в різні фінансові інструменти.

 

Захист вашого бізнесу

Напевно, вже зрозуміло, що власникам бізнесу не варто ігнорувати страхування життя. Та ще хочемо підказати, що кожен власник бізнесу може подбати не лише про себе, а й про своїх працівників. Це можливо завдяки програмам корпоративного страхування життя. Як корпоративне страхування може захистити ваш бізнес? Все просто!

Договір корпоративного страхування допоможе:

• підвищити лояльність працівників;
• зменшити плинність кадрів;
• підвищити імідж компанії та її привабливість на ринку праці;
• не турбуватися про джерела фінансування, якщо хтось зі співробітників потребуватиме фінансової допомоги

 страхування життя для власника бізнеса

І наостанок

Життя дуже непередбачуване. Ось бізнесмен успішно веде бізнес, має заощадження на депозиті в банку, його родина живе в добробуті, але в один момент якась серйозна ситуація може все зруйнувати. Може так скластися, що підприємцю доведеться відповідати за зобов’язаннями власним майном, його рахунки арештують, а майно конфіскують…
Власника бізнесу підстерігають ті ж самі ризики, що і представників інших сфер діяльності, тому і потреба в страхуванні існує. Страхування життя – це не просто фінансовий інструмент, а турбота про рідних, родину, людей, які фінансово залежать від вас, тому справа за малим – обрати ті програми та умови страхування, що потрібні саме вам!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

789
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 789
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

554
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 554
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

612
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 612
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

540
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 540
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти