Анастасія Ведишева

Навіщо страхування життя самотній людині?

22.10.2021 587

Для кожного товару існує свій ідеальний покупець, якому цей товар підходить на сто відсотків.
Якщо взяти страхування життя, то ідеальний клієнт цього продукту – людина, яка має дітей або партнера, чий добробут залежить від заробітку цієї людини.
Адже головна функція страхового полісу, з якої, власне і почалась історія страхування життя в його сучасному вигляді – захистити фінансово родину застрахованої особи, якщо з нею трапиться лихо.

Тож може скластися враження, що для одинаків поліс страхування життя – річ не дуже й потрібна.
А от і ні 😉

Розглянемо, як поліс страхування може стати в нагоді навіть якщо ви подорожуєте океаном життя в одиночному плаванні.

Ви бажаєте зберегти свій бізнес.

Якщо ви берете позику в банку для розвитку власного бізнесу, однією з умов банку буде наявність полісу страхування, щоб убезпечити повернення суми позики.
Однак страхування життя стане в нагоді і в тому випадку, якщо у вас є бізнес партнер, який ризикує не втримати бізнес фінансово, якщо з вами щось трапиться.
Іншою корисною опцією для власників бізнесу стане можливість примножити капітал за допомогою інвестиційних програм страхування. Таких, як, наприклад, “ТАС-Інвест“, що є гарною альтернативою банківському депозиту.

 

Ви бажаєте підтримати близьких.

Навіть якщо людина самотня, це ще не означає, що від неї ніхто не залежить.
Це можуть бути старенькі батьки, чи хворий брат/сестра, яким людина допомагає грошима. Це не обов’язково має бути член родини, адже Вигодонабувачем в договорі страхування Клієнт може вписати будь-кого на свій вибір.

 

Ви бажаєте створити власний капітал.

Страхування життя працює не лише як захист у випадку негараздів, а й як надійний фінансовий інструмент для довгострокового накопичення грошей.
Так, наприклад, можна формувати фінансову подушку безпеки, або ж відкладати гроші на пенсію – для цього чудово підійде програма “ТАС-Пенсія

 

Ви бажаєте отримати страхове покриття поки ви молоді та здорові.

Не секрет, що найдешевша вартість страхування – саме для цієї категорії клієнтів )
Адже наявність захворювань чи поважний вік додають ризиків і з ними збільшується сума страхового внеску.
Саме тому найкращий час, щоб укласти договір довгострокового страхування – це на старті дорослого життя, поки воно ще не обтяжене роками та діагнозами 😉
Рекомендуємо придивитись до нашої найпопулярнішої програми “ТАС-Лайф

 

Ви бажаєте отримати захист на випадок серйозної хвороби.

Є захворювання, лікування яких може сягати астрономічних сум, а що ще гірше – вони можуть забирати життя.
Такі захворювання називають критичними і до них відносяться серцево-судинні хвороби та онкологія.
Подолати таке випробування долі часто не під силу і за підтримки (моральної та фінансової) родини, друзів та близьких, не кажучи вже, якщо боротись з ним один на один.
Спеціалізовані програми страхування, такі як “Доктор ТАС”, повністю беруть на себе витрати на діагностику, лікування та реабілітацію у випадку виникнення критичного захворювання. А також – допомагають підібрати оптимальну клініку та найкращих лікарів в Україні та світі.

 

Ви бажаєте залишити спадок.

Суму, отриману в результаті накопичення за договором страхування життя, можна заповідати і обрати для цього не лише родичів або друзів, а й установу – благодійний фонд, притулок для тварин, улюблену школу, релігійну організацію тощо.
Ці кошти можуть піти на здійснення мрії небайдужої вам людини, або стати підтримкою у добрій соціальній справі.

 

Як бачите, ці різноманітні сценарії показують, що страхування життя – інструмент корисний та багатогранний і може стати в нагоді в багатьох ситуаціях.
Якщо якийсь з цих пунктів вам відгукнувся, проявіть любов та турботу про себе і подбайте про фінансовий захист свого життя і здоров’я.

Розпитайте про страхування життя свого Фінансового консультанта, а якщо у вас його ще немає, телефонуйте нам 537 37 40 і ми допоможемо вам із пошуком.

Бажаємо приймати тільки вірні фінансові рішення та насолоджуватись кожним моментом життя – наодинці чи в гарній компанії!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Що таке інфляція та навіщо індексувати договори страхування життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

72
Ми вже настільки звикли чути в новинах термін «інфляція», що часто пропускаємо його повз вуха. Але чи правильно ми розуміємо, чим нам загрожує її прискорення? ...
6 хв на читання 72
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
06.12.2021 Читати
Їсти менше -> Жити довше?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

106
Якщо ще кілька років тому шаленою популярністю користувались різноманітні дієти для схуднення, вже скоро - стверджують вчені - на нас чекає бум дієт для довголі...
7 хв на читання 106
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
7 хв на читання
03.12.2021 Читати
Гід по здоров’ю: Чому не варто нехтувати чекапами у лікаря?

Дарина Дубинка

Дарина Дубинка

90
Профілактика дешевша за лікування, допомагає уникнути ускладнень, а часом рятує життя. Періодичні огляди у лікаря допомагають виявити ризики захворювань або хв...
3 хв на читання 90
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
02.12.2021 Читати
5 кроків до ментального здоров’я дітей

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

114
Останні роки у всьому світі зростає усвідомлення важливості ментального здоров'я людини для сприйняття себе, успішної соціальної адаптації та достойної якості ж...
4 хв на читання 114
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
01.12.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти