Наталія Стихальська

Чи потрібне страхування домогосподарці?

01.11.2021 458

«Я не годувальник сім’ї, тому мені не потрібне страхування життя».
Досить часто можна почути таку фразу. Вважається, що особливо важливо мати страховий захист людині, яка забезпечує сім’ю — зазвичай це чоловіки. А якщо жінка не працює, то і страхування життя їй, мовляв, не потрібне…

 

Хіба домашня праця не має цінності? 🧺

Праця домогосподарок у нашій країні часто знецінюється.
Просто тому, що домогосподарка не отримує заробітну плату, зовсім не означає, що вона не робить фінансового внеску в бюджет родини. Догляд за дітьми, прибирання, прання та прасування, придбання продуктів, приготування їжі, робота як сімейний водій та інші побутові турботи є важливими і часто їхнє значення недооцінюється близькими. Та хіба ця праця не має цінності? Ще як має! Згідно з дослідженнями журналістів праця середньостатистичної домогосподарки коштує мінімум 20-30 тисяч гривень на місяць в залежності від регіону проживання!

страхування для домогосподарки

Домогосподарки не хворіють? 🙍‍♀️

Психологи стверджують, що невпевненість в собі, незадоволення результатами своєї діяльності (скільки не прибирай, а все одно брудно), невпевненість у завтрашньому дні, потреба уваги зі сторони близьких – все це так званий «Синдром домогосподарки».
Він може супроводжувати жінку при неправильній організації свого життя, коли жінка не має власних інтересів, хобі, особистого розвитку. Як результат, домогосподарки у порівнянні з жінками, які працюють, більше нервують, частіше хворіють, важче переносять життєві незгоди. Також, на жаль, ніхто не може бути впевнений, що не отримає важку травму або важке захворювання. Згідно зі статистичними даними, онкологічні захворювання в Україні вражають кожну шосту жінку і ця хвороба «не дивиться» на соціальний статус.

 

Хто замінить жінку? 👩‍🦽

У разі важкого захворювання, травми, складної критичної хвороби «не годувальника» на плечі членів сім’ї, окрім важкого емоційного стану, покладається нова турбота – фінансова.
Адже треба буде платити тому, хто тепер виконуватиме обов’язки, які раніше виконував «не годувальник» сім’ї. Чи зможе чоловік оплатити не тільки лікування, а й послуги з підтримки побуту, догляду за дітьми тощо? Зі страхуванням життя від нещасних випадків та програм лайфового медичного страхування родина зможе зберегти якість свого життя в будь-якій ситуації!

 

А пенсія буде? 👵

Тепер уявімо, що домогосподарка досягла пенсійного віку.
Діти виросли, вже і чоловік вийшов на пенсію. На яку пенсію може розраховувати домогосподарка? Якщо жінка не має трудового стажу, то вона може розраховувати лише на соціальну пенсію, яка на сьогодні складає 1854 грн. Крім того, якщо не має необхідного стажу, то соціальну пенсію можна буде отримувати лише з 65 років.
Чи достатньо буде пенсії чоловіка та мінімальної пенсії жінки для підтримання рівня життя, який був до пенсії? А якщо у родини не має пасивного доходу або накопичень? Чи хоче жінка бути тягарем для своїх дітей? Звичайно, ні! Кожна бабуся мріє балувати онуків подарунками та допомагати дітям. Тут у пригоді стане пенсійна програма!

Застрахувати своє життя та здоров'я

 

Як бачите, домогосподарці також потрібне страхування життя. Кожна людина має свою «фінансову цінність»!
Застрахувати своє життя та здоров’я – це оптимальний варіант забезпечення фінансового захисту та вирішення непередбачуваних проблем!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

789
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 789
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

554
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 554
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

612
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 612
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

541
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 541
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти