Наталія Стихальська

Чи потрібне страхування домогосподарці?

01.11.2021 215

«Я не годувальник сім’ї, тому мені не потрібне страхування життя».
Досить часто можна почути таку фразу. Вважається, що особливо важливо мати страховий захист людині, яка забезпечує сім’ю — зазвичай це чоловіки. А якщо жінка не працює, то і страхування життя їй, мовляв, не потрібне…

 

Хіба домашня праця не має цінності? 🧺

Праця домогосподарок у нашій країні часто знецінюється.
Просто тому, що домогосподарка не отримує заробітну плату, зовсім не означає, що вона не робить фінансового внеску в бюджет родини. Догляд за дітьми, прибирання, прання та прасування, придбання продуктів, приготування їжі, робота як сімейний водій та інші побутові турботи є важливими і часто їхнє значення недооцінюється близькими. Та хіба ця праця не має цінності? Ще як має! Згідно з дослідженнями журналістів праця середньостатистичної домогосподарки коштує мінімум 20-30 тисяч гривень на місяць в залежності від регіону проживання!

Домогосподарки не хворіють? 🙍‍♀️

Психологи стверджують, що невпевненість в собі, незадоволення результатами своєї діяльності (скільки не прибирай, а все одно брудно), невпевненість у завтрашньому дні, потреба уваги зі сторони близьких – все це так званий «Синдром домогосподарки».
Він може супроводжувати жінку при неправильній організації свого життя, коли жінка не має власних інтересів, хобі, особистого розвитку. Як результат, домогосподарки у порівнянні з жінками, які працюють, більше нервують, частіше хворіють, важче переносять життєві незгоди. Також, на жаль, ніхто не може бути впевнений, що не отримає важку травму або важке захворювання. Згідно зі статистичними даними, онкологічні захворювання в Україні вражають кожну шосту жінку і ця хвороба «не дивиться» на соціальний статус.

 

Хто замінить жінку? 👩‍🦽

У разі важкого захворювання, травми, складної критичної хвороби «не годувальника» на плечі членів сім’ї, окрім важкого емоційного стану, покладається нова турбота – фінансова.
Адже треба буде платити тому, хто тепер виконуватиме обов’язки, які раніше виконував «не годувальник» сім’ї. Чи зможе чоловік оплатити не тільки лікування, а й послуги з підтримки побуту, догляду за дітьми тощо? Зі страхуванням життя від нещасних випадків та програм лайфового медичного страхування родина зможе зберегти якість свого життя в будь-якій ситуації!

 

А пенсія буде? 👵

Тепер уявімо, що домогосподарка досягла пенсійного віку.
Діти виросли, вже і чоловік вийшов на пенсію. На яку пенсію може розраховувати домогосподарка? Якщо жінка не має трудового стажу, то вона може розраховувати лише на соціальну пенсію, яка на сьогодні складає 1854 грн. Крім того, якщо не має необхідного стажу, то соціальну пенсію можна буде отримувати лише з 65 років.
Чи достатньо буде пенсії чоловіка та мінімальної пенсії жінки для підтримання рівня життя, який був до пенсії? А якщо у родини не має пасивного доходу або накопичень? Чи хоче жінка бути тягарем для своїх дітей? Звичайно, ні! Кожна бабуся мріє балувати онуків подарунками та допомагати дітям. Тут у пригоді стане пенсійна програма!

 

Як бачите, домогосподарці також потрібне страхування життя. Кожна людина має свою «фінансову цінність»!
Застрахувати своє життя та здоров’я – це оптимальний варіант забезпечення фінансового захисту та вирішення непередбачуваних проблем!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Що таке інфляція та навіщо індексувати договори страхування життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

72
Ми вже настільки звикли чути в новинах термін «інфляція», що часто пропускаємо його повз вуха. Але чи правильно ми розуміємо, чим нам загрожує її прискорення? ...
6 хв на читання 72
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
06.12.2021 Читати
Їсти менше -> Жити довше?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

107
Якщо ще кілька років тому шаленою популярністю користувались різноманітні дієти для схуднення, вже скоро - стверджують вчені - на нас чекає бум дієт для довголі...
7 хв на читання 107
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
7 хв на читання
03.12.2021 Читати
Гід по здоров’ю: Чому не варто нехтувати чекапами у лікаря?

Дарина Дубинка

Дарина Дубинка

90
Профілактика дешевша за лікування, допомагає уникнути ускладнень, а часом рятує життя. Періодичні огляди у лікаря допомагають виявити ризики захворювань або хв...
3 хв на читання 90
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
02.12.2021 Читати
5 кроків до ментального здоров’я дітей

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

114
Останні роки у всьому світі зростає усвідомлення важливості ментального здоров'я людини для сприйняття себе, успішної соціальної адаптації та достойної якості ж...
4 хв на читання 114
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
01.12.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти