Клініка Спіженко

космічні технології онколікування - вже в Україні!
TAS life team
TAS life team 15.02.2019

Із «Клінікою Спіженко» нашу компанію об’єднала спільна робота над програмою «Доктор ТАС». Бо це одна з трьох українських клінік-партнерів, що забезпечує діагностику та лікування нашим Клієнтам.

Хочемо розповісти Вам про наш нещодавній візит до «Клініки Спіженко». Сказати, що ми були вражені – це нічого не сказати!

До цього моменту ми навіть і не уявляли, що в Україні є онкологічні центри такого рівня, де в першу чергу дбають про комфорт для пацієнта та всі зусилля направлені на те, аби забезпечити людям, які стикнулися із важкою хворобою, умови для найшвидшого одужання…

Перше враження – ми потрапили на космічний корабель, де застосовуються найновітніші технології, а підсвідомо Ви навіть не розумієте, що знаходитесь у лікувальному закладі, настільки привітна і сприятлива атмосфера панує тут.

Клініка працює в Україні з 2009 року. Перший Центр «КіберНіж» у вересні 2009 року заснував академік Юрій Спіженко. З травня 2018 року зареєстрована назва «Клініка Спіженко», якою на сьогодні керує подружжя Наталія та Олег Спіженко. Наталія і Олег – справжні новатори, які змінюють ставлення пересічного українця до сфери медичних послуг. Це люди по-справжньому віддані своїй справі і по спілкуванню відчувається, що в кожний проект вони вкладають частинку своєї душі.

Екскурсію по Клініці нам провів Олег Спіженко, під час якої розповів про напрямки роботи онкологічного центру і можливості кожного із відділень. Ми відвідали центр радіохірургії  КіберНіж, відділення променевої терапії, хірургії, хіміотерапії.

Як ми Вам раніше розповідали в одному із наших блогів, наша країна володіє досить хорошим потенціалом для міжнародного медичного туризму. А ще одним підтвердженням цьому стала «Клініка Спіженко». На сьогоднішній день 30% пацієнтів, які отримують тут послуги, – нерезиденти, тобто іноземці, які приїхали лікуватися в Україну з різних країн, наприклад, Італії, Німеччини тощо. Тому в якості послуг, які надаються, не доводиться сумніватися.

«Клініка Спіженко» є багатопрофільним онкологічним центром повного циклу, який має в своєму розпорядженні єдиний в Україні Центр радіохірургічного лікування раку на системі КіберНіж. На базі клініки працює науковий центр, відділення клінічних досліджень, клініко-діагностична лабораторія. За роки роботи онкологічного центру своє життя і здоров’я їм довірили понад 70 тисяч пацієнтів з 32 країн світу. І це число зростає з кожним місяцем.

Коли бачиш такі медичні заклади, в серці поселяється впевненість у тому, що українське – справді може бути найкращим! Ну, і як національний лідер у сфері страхування життя, ми цим пишаємось! 

Читайте також статтю на сайті Клініки про наш візит

І на завершення запрошуємо переглянути невеличкий фотозвіт про наш візит у Клініку:


 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет