Анастасія Ведишева

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

найцікавіші інсайти заходу та перспективи України у розвитку медичного туризму

14.12.2018 547

Усю минулу суботу “команда мрії” компанії ТАС life провела на міжнародному саміті, що був присвячений міжнародному туризму. Наша компанія також виступила генеральним спонсором цього заходу. Тому ми планували не лише інших послухати, а й себе показати. Точніше – познайомити присутніх із програмою “Доктор ТАС”.

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Чудову презентацію, яку провела Наталія Стихальська, а також розіграш призів від компанії ви могли побачити ще в суботу у режимі прямого включення, якщо заглядали в цей час на нашу Facebook сторінку (до речі, гарний привід бути на неї підписаним 😉 )
Для тих, хто в суботу пропустив усе цікаве – посилання на пряму трансляцію чекатиме на вас в кінці блогу…
Скажемо лише, що виступ Наталії викликав неабияке зацікавлення та активну дискусію серед наших слухачів. Така реакція не може не тішити та показує, що програма “Доктор ТАС” дуже на часі та має великий потенціал!

MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт

А ще ми скористалися нагодою та розповіли про нашого партнера – благодійний фонд “Таблеточки“. Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи та придбав брендовану продукцію чи зробив благодійний внесок для допомоги онкохворим дітям. Усі зібрані кошти вже передані представникам фонду!

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Зупинимось трохи на організаторах саміту – це Міжнародна Асоціація Лікарів Медичного Туризму, заснована у 2012 році.

Членами Асоціації є лікарі різних спеціальностей, а також організатори охорони здоров’я, представники туроператорів, страхових і асистуючих компаній. На сьогоднішній день кількість членів Асоціації наближається до 3000 і продовжує збільшуватися.

Основна діяльність IAMPT – це поліпшення публічної поінформованості про можливості медичного туризму, зокрема проведення семінарів, конференцій та презентацій у медичній сфері; організація інформаційних турів для лікарів і медичних агентів в клініки та реабілітаційні центри по всьому світу…

Цей саміт став вже другим у скарбничці Асоціації та пройшов у форматі дружнього та неформального нетворкінгу, жвавого обговорення та активних дискусій.
Він зібрав більше 120 учасників з 10+ країн світу (Білорусь, Угорщина, Німеччина, Індія, Ізраїль, Латвія, Польща, Сербія, США, Туреччина і, звісно, Украіна).

Серед учасників ми побачили лідерів думок і ключових фігур медичного туризму в тому числі членів Асоціації, партнерів з різних країн, менеджерів клінік, лікарів, туроператорів, агентів медтурізму, страхових компаній, медичних асоціацій і преси.

Що ж може запропонувати українська медицина у сфері медичного туризму?

Раді вам повідомити, що для вдалого розвитку медтуризму в нас є всі передумови: це передові медичні розробки та досвід, що вкрай затребувані на світовому ринку, висококваліфіковані фахівці, зручна інфраструктура та заклади, які можуть надавати ці послуги. Пацієнти з Європи, Великобританії, Ізраїлю, США, навіть Еміратів та Азії вже стали частими гостями вітчизняних клінік. Наразі найпопулярнішими напрямками медичного туризму в Україну є лікування безпліддя, серцевих хвороб, стоматологія та онкологія.
При цьому вартість медичних послуг в Україні набагато нижче вартості аналогічного лікування в інших країнах.

Із великим інтересом ми слухали доповіді представників українських клінік та медичних центрів про можливості їх закладів у сфері медичного туризму.
Зокрема хочемо відмітити Український Центр Томотерапії, що знаходиться в Кропивницькому. Він є першим і єдиним центром в країні, що здійснює томотерапію – на даний час найбільш точний, ефективний і щадний метод лікування онкологічних новоутворень.

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Також гарне враження від рівня сервісу та кваліфікації лікарів залишилось після доповіді представниці медичного центру “Харт Лайф Хоспітал”, що був створений у співпраці із відомим на весь світ Центром Амосова.
Спеціалізація “Харт Лайф Хоспітал”: кардіохірургія, кардіологія, ревматологія, ортопедія, та травматологія.

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Хто ж такі агенти медтуризму та чому вони – “котики”?

Лікування за кордоном становить доволі складну проблему для паціентів, особливо для тих, хто планує виїзжджати вперше та не володіє іноземною мовою.

В який медичний центр краще звернутись?
Які документи необхідно зібрати?
Які спеціальні умови та знижки передбачені для медичного туриста?
Як організувати переїзд, а також проживання та лікування закордоном?

Відповідь на ці та багато інших запитань беруть на себе агенти медтуризму, які виступають в якості посередників при спілкуванні з іноземними лікарнями, клініками, хірургами та авіакомпаніями.
Погодьтеся, це неабияка допомога під час непростого періоду життя і добре, що українські пацієнти зараз мають, до кого звернутись!

Що ще ми дізнались на цьому саміті?

Головний месседж – сучасне лікування не закінчується на кордоні окремої країни, воно стає інтернаціональним. Медичний туризм з кожним роком набуває все більшої популярності по всьому світу. Головними клієнтами цієї сфери послуг поки що незмінно залишаються США та країни Сходу (зокрема Китай та ОАЕ – найперспективніші напрямки для розвитку медтуризму на данний час).

Тож, в які країни їздять лікуватися американці? До першої п’ятірки входять Індія, Малайзія, Таїланд, Туреччина та Коста-Ріка.
Основні причини медичного туризму очевидні: це вартість лікування та наявність професіоналів екстра класа та вузької спеціалізації в окремих країнах та клініках.

Найбільшою популярністю серед медичних туристів з США користуються:

 • косметичні операції

 • стоматологія

 • серцево-судинні операції

 • ортопедичні операції

 • лікування онкології

 • репродуктивне лікування

 • втрата ваги

 • сканування, тести, отримання другої думки та різноманітні скрінінги здоров’я, включаючи чек апи

До речі, питанню чек апів на саміті було приділено  багато уваги, що ще раз доводить важливість цього методу діагностики в житті кожного.
І маємо гарну новину: нам, українцям, дуже пощастило в цьому плані. Адже вартість чек апів в нашій країні неспівставно менша, ніж в Європі, при практично однаковому рівні надання послуг. Порівняйте самі – середня вартість чек апу в Україні (на прикладі клініки “ІНГО”) становить €102, тоді як в Турції та Латвії це коштує вже €550, в Ізраїлі – €1000, а в Германії чек ап обійдеться у €2900

Тож, чому б українцям не скористатися такою чудовою перевагою та подбати про власне здоров’я? Адже, за світовою статистикою, щорічний чекап вже дозволив вдвічі зменшити смертність від різноманітних захворювань.

Що можемо сказати в заключення?

Як бачите, саміт був дуже насиченим за кількістю отриманої інформації і ми намагались поділитися із вами основними тезами та інсайтами.
Дуже сподіваємось на плідну співпрацю із усіма спеціалістами, з якими ми мали чудову нагоду познайомитись та яких зацікавив наш “Доктор ТАС”!
З нетерпінням чекаємо на нову зустріч на третьому саміті!

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

І наостанок – посилання на обіцяну презентацію програми “Доктор ТАС” від Наталії Стихальської на невеличкий фотозвіт:

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Міжнародний саміт MedTour Networking Hub

Дякуємо за надані світлини організаторам саміту, повний фотозвіт ви можете подивитись за цим посиланням

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

841
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 841
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

579
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 579
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

654
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 654
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

577
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 577
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти