Як оплачувати поліс карткою?

Покрокова інструкція
TAS life team
TAS life team 03.04.2018

Друзі, минулого разу ми розповідали, як зареєструватись у Кабінеті Клієнта TAS life, а сьогодні пропонуємо зробити разом наступний крок – сплатити внесок за полісом страхування за допомогою платіжної картки. Для цього нам знадобиться сама картка або її реквізити, мобільний телефон, комп’ютер та п’ять хвилин вільного часу.

Отже, поїхали!

1. Перш за все, відкриваємо у браузері сторінку www.taslife.com.ua та переходимо у розділ “Оплатити за поліс

 

2. Потрапляємо до сторінки із усіма варіантами оплати. Зараз нам потрібен перший варіант – “Сплатити карткою Visa/MasterCard“, тож, натискаємо на цю опцію.

 

3. Як бачимо, після натискання на опцію відкривається поле для введення даних платника та страхового поліса. Але перед цим радимо ознайомитись із текстом вище. Це буде корисно для тих, хто планує в подальшому отримати податкову знижку. Доречі, ми писали про неї тут.
Після цього заповнюємо форму, обираємо варіант оплати за допомогою ТАСКОМБАНКу та натискаємо “Продовжити” (ви також можете сплатити карткою за допомогою платіжної системи LiqPay або сервісу Portmone).

4. Вносимо реквізити платіжної картки та натискаємо “Підтвердити“.

 

5. На номер мобільного телефону, на який зареєстровано платіжну картку, прийде sms із шестизначним паролем. Вводимо його у відповідне поле та натискаємо “Далі“.

5

 

6. Ура! Оплата пройшла успішно!

6

 

7. Радимо зберегти електронну платіжну квитанцію, в першу чергу вона знадобиться для отримання податкової знижки. Для цього ви можете або вказати ваш e-mail, на який прийде лист із квитанцією…

7

 

8. …або завантажити квитанцію у форматі PDF безпосередньо зі сторінки

 

За декілька днів вам надійде sms із повідомленням про зарахування коштів на рахунок СК “ТАС”. Ви також можете перевірити, чи зарахувались кошти, у Кабінеті Клієнта. Якщо інформація про зарахування не з’являється протягом трьох днів, звертайтесь за телефоном гарячої лініі – 0 800 500 117, наші Консультанти обов’язково вам допоможуть!

На сьогодні все, чекайте наші наступні випуски. Попереду ще дуже багато цікавого! 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет