Реєстрація у Кабінеті Клієнта “TAS life”

7 простих кроків до створення Особистого Кабінету
TAS life team
TAS life team 23.03.2018

Якщо ви не великий фанат комп’ютерних технологій та здригаєтесь від однієї думки про необхідність чергової онлайн-реєстрації або сплати через інтернет…  ми не будемо кепкувати з вас! Краще ми простою мовою і в картинках допоможемо із цим розібратись 🙂
Отже, сьогодні почнемо з того, з чого починають усі наші Клієнти, щойно придбавши Договір страхування життя – створимо ваш власний Кабінет Клієнта, де в подальшому можна буде в будь-який час знайти усю необхідну інформацію про ваш поліс (або поліси) перевірити реєстраційні дані, зв’язатися із службою підтримки або ж зробити плановий внесок.

 

Тож, вперед до реєстрації!

 

Крок 1. Заходимо на сайт www.taslife.com.ua

Крок 2. Переходимо за посиланням “Кабінет Клієнта”

Крок 3. Вводимо у відповідні поля серію (букви) та номер вашого Договору. Якщо у вас є основний та додатковий Договір – пишіть дані будь-якого з них. Натискаємо “Далі”.

Крок 4. Бачимо вікно “Вхід до Кабінету Клієнта” та натискаємо на посилання під полем для емейлу “Ще не зареєстровані?”.

Крок 5. На сторінці для Реєстрації нового Клієнта заповнюємо необхідні дані, обов’язкові для заповнення поля відмічені червоною зірочкою *
Вводимо перевірочний код та натискаємо “Подати заявку”

Крок 6. Ура! Сайт вітає нас у Клієнтському сервісі, але для входу в Особистий кабінет ще потрібно написати свій емейл та код, який вам прийде у вигляді смс на той номер, що ви вказала під час реєстрації. Зазвичай код приходить через декілька секунд, але якщо ви його не отримали протягом 30 хвилин, радимо зателефонувати до нашого Клієнтського сервісу за телефоном 0 800 500 117.

Після введення емейлу та цифрового коду натискаємо “Увійти”….

Крок 7. … і, нарешті, потрапляємо, до Особистого кабінету! Як бачимо, там вже є відомості про існуючі поліси та дані Клієнта. За необхідності, у меню “Реєстраційні дані” можна змінити емейл або пароль для входу в Особистий Кабінет.

Особисті дані через Особистий кабінет поки що змінити не можна. Але про те, як це зробити кількома іншими способами ми обов’язково розповімо в наступних публікаціях.

До зустрічі!


 P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет