Осінній Страховий Клуб

що цікавого ми там побачили та почули....
TAS life team
TAS life team 02.11.2018

Уху-у-у! П’ятниця! Завершення робочого тижня. Сподіваємось, у вас він пройшов так само цікаво та насичено, як і в нас!

30 жовтня ми брали участь в осінньому Страховому Клубі, який було організовано консалтинговою компанією «Страховий медіатор».

Трошки Вам розкажемо хто це:

«СТРАХОВИЙ МЕДІАТОР» – консалтингова команда, основною спеціалізацією якої є маркетинговий і управлінський консалтинг для організацій і структур, зайнятих в сфері пропозиції та споживання послуг страхування персоналу (ДМС, ризикове та накопичувальне страхування життя, страхування виїжджаючих за кордон).
Директором «Страхового медіатора» є Максим Чередниченко.

 А своєму знайомству із цією компанією ми завдячуємо Тетяні Заворотько, директору з корпоративного бізнесу.

«СВОЄЧАСНА ДІАГНОСТИКА ТА ДРУГА МЕДИЧНА ДУМКА ПРИ СТРАХУВАННІ КРИТИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ» – така була тема Клубу та обговорювали ми різноманітні інноваційні рішення в сфері страхування, медицини і туризму.

І, як Ви вже здогадалися, нам було чим похвалитися перед колегами із різних галузей, адже такого крутого продукту, як наш «Доктор ТАС» та такого сервісу, як Міжнародна медична консультація – ще не надають наші конкуренти. Наш продукт справді яскраво вирізняється на фоні усього, що пропонують лайфові страхові компанії. За цим посиланням ви можете переглянути виступ Наталії Стихальської, нашого директору Управління Маркетингу.

До речі, чи знали Ви, що Україна зараз є країною також і для медичного туризму? Особливо, це стосується стоматологічних послуг. І деякі українські клініки вже успішно працюють на міжнародній арені.

А ще було багато цікавих знайомств і ми з Владиславом Махлаєм сподіваємося, що всі вони переростуть в нові круті проекти та корисну співпрацю! Поки що це таємниця щодо назви брендів, але перші зустрічі вже проведені та ми вже на стадії підготовки документів на співпрацю 😉

 

Що ще було цікавого?

Ми вже писали про необхідність регулярних чекапів та тестування організму, а також про нашу програму лояльності «MAXI CARD». Так ось, цього разу ми побачили, як відбувається процес досліджень зсередини у лабораторії «Synevo» і це було щось неймовірне! Ви ніби потрапляєте на космічний корабель…

Чи знаєте ви, наприклад, що лабораторія щороку проводить більше 15 мільйонів  тестів!? А на обслуговування приходить більше 3 мільйонів людей. Всі дослідження максимально автоматизовані, а передача матеріалу здійснюється через спеціальні шахти. В «Синево» користуються інтегрованою інформаційною системою Silab — це розробка румунської компанії TotalSoft — яка об’єднує лабораторії та лабораторні центри в єдину мережу.

Штрихкодування зразків, online-підключення лабораторного обладнання до системи, online-валідація результатів та їх автоматичне надсилання електронною поштою — все це зводить «людський чинник» майже до нуля, що забезпечує точний результат досліджень.
Медична лабораторія «Синево Україна» входить до європейської мережі лабораторій Synevo та є частиною медичного холдингу Medicover.

Ми нагадуємо, що всі власники карток MAXI отримають обов’язково бонуси на свій картковий рахунок, які можна витратити  в будь-якій мережі партнерів коаліції.

Будьте здорові, проходьте обстеження в кращих клініках та лабораторіях та не забувайте кожний день прокидатися із посмішкою!

Любимо Вас! 

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет