Наталія Стихальська

Чому страхування життя необхідне кожній родині?

14.07.2021 828

Найбільше щастя для кожного з нас – бачити своїх рідних здоровими, щасливими та забезпеченими!

Допомогти в цьому призваний такий фінансовий інструмент, як страхування життя.
Це унікальний інструмент, адже дозволяє отримати виплату фактично у всіх випадках, що б не сталося зі здоров’ям та життям людини.
А з цим завданням не справиться жоден фінансовий інститут.

Давайте розглянемо, як може вплинути наявність Договору страхування життя на добробут всієї родини?

 

страхування життя для кожної родини

Створення капіталу для важливих сімейних цілей

У кожній родині є процес обговорення та прийняття важливих рішень.
Особливо, це стосується фінансової сторони. Адже для реалізації багатьох планів необхідно мати стартовий капітал.
Такими цілями можуть бути: навчання дитини у виші, створення і розвиток власного бізнесу, купівля квартири, авто, або ж накопичення на кругосвітню подорож.
Страхування життя стане ідеальним інструментом для цих цілей. Адже, окрім того, що завдяки цьому інструменту можна накопичувати кошти без «стресу» для бюджету родини, він дозволяє захистити від витрат у разі настання непередбачуваних подій зі здоров’ям.

 

«Подушка фінансової безпеки» для родини

Є така приказка: «Знав би де впаду, підстелив би собі соломку»
Поліс страхування життя може стати такою «соломкою» та захистити бюджет родини від несподіваних витрат у разі отримання травми чи виявлення складного захворювання у когось із членів родини.
Важливо, щоб усі члени цієї родини мали такий страхових захист.
Якщо у людини немає страхування авто, у разі ДТП вона може втратити авто, якщо у людини немає страхування майна, у разі пожежі або повені вона може втратити це майно, а ось коли у людини немає Договору страхування життя від критичних хвороб, то в разі діагностування такого захворювання вона втратить і майно, і авто. Адже необхідні будуть кошти на лікування. Тривале та дороговартісне. Така ситуація торкнеться всієї родини, адже, зазвичай, на лікування збирають кошти у всіх друзів, рідних та небайдужих, а також беруть кошти «в борг».
Наявність програми страхування життя такої, як наш «Доктор ТАС», дозволить зосередитись на одужанні та отримати сервіс в кращих клініках України та світу та уникнути усіх неприємних ситуацій із боргами та пошуком коштів. При цьому майно та бюджет родини не буде використаний на лікування.

 

страхування життя для кожної родини

Якісні медичні сервіси від партнерів для усієї родини

Програма страхування життя може містити в собі і додаткові медичні сервіси, якими можуть скористатися члени родини. Наприклад, у програмі «Доктор ТАС сімейний» є можливість пройти обстеження у лабораторіях Synevo як для діток, так і дорослих, які застраховані у цій програмі.
А у програмі «ТАС-Юніор» є сервіc Likar online – свого роду «лікар в смартфоні» із можливістю отримання онлайн консультації від педіатра 24/7.

 

Отримання пільг від держави

При оформленні накопичувальних програм страхування життя Клієнт має можливість скористатись і податковою знижкою, тим самим збільшивши капіталізацію від інвестованих у страхування коштів до 18% річних. А це, звичайно ж, великий плюс для бюджету родини.

 

страхування життя для кожної родини

Мінімізація конфліктів при оформленні спадку

Інколи, коли справа стосується спадщини, в родині можуть виникати конфліктні ситуації.
Поліс страхування життя допоможе цього уникнути! Яким чином? У Договорі Клієнт вказує Вигодонабувача на випадок втрати життя, який і отримує кошти. Можна також вказати частку, відсоток від суми виплати, та розподілити капітал між кількома членами родини.

Отже, Договір страхування життя необхідний кожній родині для того, аби ефективно управляти своїми фінансами, досягати поставлених цілей, захищати свій бюджет від непередбачуваних втрат у разі погіршення стану здоров’я або настання нещасного випадку та використовувати величезну кількість додаткових опцій та бонусів, які пропонує компанія зі страхування життя.

І це ще неповний перелік усіх переваг цього фанТАСтичного фінансового інструменту!

Забезпечити спокій та успішне майбутнє своїй родині дуже просто, обравши найбільш оптимальний варіант із переліку у нашій продуктовій лінійці.

А що для Вас є аргументом для оформлення Договору страхування життя?
Пишіть у коментарях до цієї публікації. Нам важлива Ваша думка!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти