Наталія Стихальська

Чому страхування життя необхідне кожній родині?

14.07.2021 530

Найбільше щастя для кожного з нас – бачити своїх рідних здоровими, щасливими та забезпеченими!

Допомогти в цьому призваний такий фінансовий інструмент, як страхування життя.
Це унікальний інструмент, адже дозволяє отримати виплату фактично у всіх випадках, що б не сталося зі здоров’ям та життям людини.
А з цим завданням не справиться жоден фінансовий інститут.

Давайте розглянемо, як може вплинути наявність Договору страхування життя на добробут всієї родини?

 

Створення капіталу для важливих сімейних цілей

У кожній родині є процес обговорення та прийняття важливих рішень.
Особливо, це стосується фінансової сторони. Адже для реалізації багатьох планів необхідно мати стартовий капітал.
Такими цілями можуть бути: навчання дитини у виші, створення і розвиток власного бізнесу, купівля квартири, авто, або ж накопичення на кругосвітню подорож.
Страхування життя стане ідеальним інструментом для цих цілей. Адже, окрім того, що завдяки цьому інструменту можна накопичувати кошти без «стресу» для бюджету родини, він дозволяє захистити від витрат у разі настання непередбачуваних подій зі здоров’ям.

 

«Подушка фінансової безпеки» для родини

Є така приказка: «Знав би де впаду, підстелив би собі соломку»
Поліс страхування життя може стати такою «соломкою» та захистити бюджет родини від несподіваних витрат у разі отримання травми чи виявлення складного захворювання у когось із членів родини.
Важливо, щоб усі члени цієї родини мали такий страхових захист.
Якщо у людини немає страхування авто, у разі ДТП вона може втратити авто, якщо у людини немає страхування майна, у разі пожежі або повені вона може втратити це майно, а ось коли у людини немає Договору страхування життя від критичних хвороб, то в разі діагностування такого захворювання вона втратить і майно, і авто. Адже необхідні будуть кошти на лікування. Тривале та дороговартісне. Така ситуація торкнеться всієї родини, адже, зазвичай, на лікування збирають кошти у всіх друзів, рідних та небайдужих, а також беруть кошти «в борг».
Наявність програми страхування життя такої, як наш «Доктор ТАС», дозволить зосередитись на одужанні та отримати сервіс в кращих клініках України та світу та уникнути усіх неприємних ситуацій із боргами та пошуком коштів. При цьому майно та бюджет родини не буде використаний на лікування.

 

Якісні медичні сервіси від партнерів для усієї родини

Програма страхування життя може містити в собі і додаткові медичні сервіси, якими можуть скористатися члени родини. Наприклад, у програмі «Доктор ТАС сімейний» є можливість пройти обстеження у лабораторіях Synevo як для діток, так і дорослих, які застраховані у цій програмі.
А у програмі «ТАС-Юніор» є сервіc Likar online – свого роду «лікар в смартфоні» із можливістю отримання онлайн консультації від педіатра 24/7.

 

Отримання пільг від держави

При оформленні накопичувальних програм страхування життя Клієнт має можливість скористатись і податковою знижкою, тим самим збільшивши капіталізацію від інвестованих у страхування коштів до 18% річних. А це, звичайно ж, великий плюс для бюджету родини.

 

Мінімізація конфліктів при оформленні спадку

Інколи, коли справа стосується спадщини, в родині можуть виникати конфліктні ситуації.
Поліс страхування життя допоможе цього уникнути! Яким чином? У Договорі Клієнт вказує Вигодонабувача на випадок втрати життя, який і отримує кошти. Можна також вказати частку, відсоток від суми виплати, та розподілити капітал між кількома членами родини.

Отже, Договір страхування життя необхідний кожній родині для того, аби ефективно управляти своїми фінансами, досягати поставлених цілей, захищати свій бюджет від непередбачуваних втрат у разі погіршення стану здоров’я або настання нещасного випадку та використовувати величезну кількість додаткових опцій та бонусів, які пропонує компанія зі страхування життя.

І це ще неповний перелік усіх переваг цього фанТАСтичного фінансового інструменту!

Забезпечити спокій та успішне майбутнє своїй родині дуже просто, обравши найбільш оптимальний варіант із переліку у нашій продуктовій лінійці.

А що для Вас є аргументом для оформлення Договору страхування життя?
Пишіть у коментарях до цієї публікації. Нам важлива Ваша думка!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Які дистанції доступні під час благодійного забігу 9 жовтня?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

30
Осінь – чудовий час для добрих справ. І вже дуже скоро – 9 жовтня – відбудеться наш благодійний забіг на підтримку Клубу «Рука об Руку». Його мета - зібрати к...
2 хв на читання 30
  • #ПартнериТАС
2 хв на читання
22.09.2021 Читати
“Захист від COVID-19”. Нова корпоративна програма від TAS life

Олена Бардюк

Олена Бардюк

95
В очікуванні чергового локдауну все більше українців роздумують про захист своїх фінансів. Тож наразі конче необхідно подумати про те, яким чином на бюджеті род...
8 хв на читання 95
  • #Страхування для бізнесу
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
21.09.2021 Читати
Алергія: правда та міфи

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

58
Поговоримо сьогодні про алергію - причину свербіжу, чхання, закладеного носу, а то й більш сумних наслідків - від вимушеного розлучення з домашнім улюбленцем до...
6 хв на читання 58
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
20.09.2021 Читати
Про чітміл.

Михайло Холоділін

Михайло Холоділін

83
Чітміл (з англ. cheat meal - "шахраювати з їжею") - одне з планових порушень дієти. Суть чітміла в тому, що ви можете в заздалегідь запланований день побалуват...
4 хв на читання 83
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
17.09.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти