Страхові послуги

Страхування життя – вибір розумних та ощадливих. Ми допоможемо Вам створити стартовий капітал, забезпечити гідне пенсійне забезпечення чи дамо інвестиційний інструмент для молодого інвестора, або ж зробимо світову медицину доступною. Обирайте те, що потрібно саме Вам!

СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВАС

У цьому розділі Ви можете обрати для себе ту програму, яка найбільше задовольнить ваш запит у страхуванні. Ми можемо забезпечити страховий захист у разі настання нещасного випадку чи хвороби, допоможемо створити додаткову пенсію, розкажемо про інструмент для безпечних інвестицій чи зробимо світову медицину доступною. Вибір за Вами!

СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

В хаті, де є дітки – тиша привід для паніки. З нами паніки буде менше! Довірте нам частину своїх турбот про щасливе майбутнє твоєї крихітки. Ми допоможемо не лише створити накопичення для дитини, а й фінансово захистимо її здоров'я. Обирайте ту страхову послугу, яка актуальна для Вас найбільше.

Страхування для бізнесу

Залиште власні кошти для бізнесу, а про здоров’я та благополуччя працівників подбаємо ми! Серед наших пропозицій є рішення, як забезпечити додаткову пенсію для працівників. А можливо, саме зараз буде актуальним лікування для співробітників, яке покриється страховим полісом або ж страховий захист працівників у разі настання непердбачуваних подій? Обирайте, що підходить саме для вашого колективу.

Спеціальні пропозиції
Є ЗАПИТАННЯ ЧИ ПОБАЖАННЯ? ПИШИ!

    Особистий кабінет Клієнта Увійти
    Особистий кабінет Консультанта Увійти
    TAD: робочий простір Консультанта Увійти