Результати роботи за 9 місяців 2018 року

багато графіків про те, як ми працювали в цей період
TAS life team
TAS life team 22.11.2018

Ще зовсім трохи – і почне свій відлік новий рік. Залишилось так мало часу до старту нового етапу в житті кожного з нас та кращої компанії – СК «ТАС»! А попереду так багато планів та проектів, які ми хочемо реалізувати ще у цьому, чудовому 2018 році.

А зараз покажемо, яким же були для нас 9 місяців цього року.

Отже, традиційно починаємо із нового бізнесу та бачимо його ріст на 29%, а структура відповідно виглядала наступним чином:

Валові премії відповідно зросли на 16%, а валютна структура у нас така:

Виплати

Загальний обсяг виплат становить 109 476 000 грн, що на 45% вище, ніж за аналогічний період минулого року. Нагадуємо, щоб бути завжди в курсі актуальної інформації щодо виплат, підписуйтесь на нашу Facebook сторінку, де щопонеділка ми публікуємо статистику за попередній тиждень.

 

Наші Клієнти

Наша база на сьогодні – понад 350 000 осіб.
А нових Клієнтів у нас за підсумками 9 місяців – 97 341.

Надійність і прибутковість інвестицій – наше кредо при інвестуванні коштів Клієнтів.

А чим ще запам’яталися ці 9 місяців нашого яскравого та цікавого життя?
  • Ми завершили зйомки 1 сезону нашого проекту «Історії життя Клієнтів». Світ побачили ще дві нові серії. Переглянути увесь сезон Ви можете на нашому каналі в YouTube, або у блозі за цим посиланням:
  • В нас з’явився новий партнер у Клубі Успішних дітей – Дитяча школа раннього розвитку при Харківському гуманітарному університеті. А ще ми відзняли промовідео для Клубу. Переглянути його Ви можете тут.
  •  Сподіваємося, Ви користуєтесь новим Кабінетом Клієнта? Якщо ні, варто спробувати! Адже тепер він не лише відповідає сучасним тенденціям у дизайні, а ще й стає зручним інструментом для кожного Клієнта.
  • Цей період був пронизаний добром та небайдужістю. Ми провели чудовий День лимонаду у СК «ТАС» та організували благодійний ярмарок «#ЯНЕБАЙДУЖИЙ». Усі кошти, зібрані на цих заходах, ми передали на допомогу онкохворим діткам. Це – 27 741 грн.
  • Провели новий та нестандартний для страхового ринку захід (для корпоративного сектору) разом із нашим міжнародним партнером, страховим пулом IGP, який називався «Lunch ‘n’ Learn».
  • А ще ми підрахували, що нашому найдорослішому Клієнту 89 років, а наймолодшому усього два дні, запустили сервіс «Швидка копійка» та випустили для Вас 13 блогів (за останні три місяці) і більше 40 з початку року.

Ми дуже хочемо, щоб Ви були на 100% впевнені у тому, що співпрацюєте із кращою страховою Компанією!

Не забувайте підписуватись на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial 

 

Ваша компанія на все життя

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет