TAS life team
TAS life team

Результати роботи за 9 місяців 2018 року

багато графіків про те, як ми працювали в цей період

22.11.2018 74

Ще зовсім трохи – і почне свій відлік новий рік. Залишилось так мало часу до старту нового етапу в житті кожного з нас та кращої компанії – СК «ТАС»! А попереду так багато планів та проектів, які ми хочемо реалізувати ще у цьому, чудовому 2018 році.

А зараз покажемо, яким же були для нас 9 місяців цього року.

Отже, традиційно починаємо із нового бізнесу та бачимо його ріст на 29%, а структура відповідно виглядала наступним чином:

Валові премії відповідно зросли на 16%, а валютна структура у нас така:

Виплати

Загальний обсяг виплат становить 109 476 000 грн, що на 45% вище, ніж за аналогічний період минулого року. Нагадуємо, щоб бути завжди в курсі актуальної інформації щодо виплат, підписуйтесь на нашу Facebook сторінку, де щопонеділка ми публікуємо статистику за попередній тиждень.

 

Наші Клієнти

Наша база на сьогодні – понад 350 000 осіб.
А нових Клієнтів у нас за підсумками 9 місяців – 97 341.

Надійність і прибутковість інвестицій – наше кредо при інвестуванні коштів Клієнтів.

А чим ще запам’яталися ці 9 місяців нашого яскравого та цікавого життя?

 • Ми завершили зйомки 1 сезону нашого проекту «Історії життя Клієнтів». Світ побачили ще дві нові серії. Переглянути увесь сезон Ви можете на нашому каналі в YouTube, або у блозі за цим посиланням:
 • В нас з’явився новий партнер у Клубі Успішних дітей – Дитяча школа раннього розвитку при Харківському гуманітарному університеті. А ще ми відзняли промовідео для Клубу. Переглянути його Ви можете тут.
 •  Сподіваємося, Ви користуєтесь новим Кабінетом Клієнта? Якщо ні, варто спробувати! Адже тепер він не лише відповідає сучасним тенденціям у дизайні, а ще й стає зручним інструментом для кожного Клієнта.
 • Цей період був пронизаний добром та небайдужістю. Ми провели чудовий День лимонаду у СК «ТАС» та організували благодійний ярмарок «#ЯНЕБАЙДУЖИЙ». Усі кошти, зібрані на цих заходах, ми передали на допомогу онкохворим діткам. Це – 27 741 грн.
 • Провели новий та нестандартний для страхового ринку захід (для корпоративного сектору) разом із нашим міжнародним партнером, страховим пулом IGP, який називався «Lunch ‘n’ Learn».
 • А ще ми підрахували, що нашому найдорослішому Клієнту 89 років, а наймолодшому усього два дні, запустили сервіс «Швидка копійка» та випустили для Вас 13 блогів (за останні три місяці) і більше 40 з початку року.

Ми дуже хочемо, щоб Ви були на 100% впевнені у тому, що співпрацюєте із кращою страховою Компанією!

Не забувайте підписуватись на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial 

 

Ваша компанія на все життя

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

150
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 150
 • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

158
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 158
 • #Лайф-хак від ТАС
 • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

114
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 114
 • #ЖиттяТАС
 • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

115
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 115
 • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти