TAS life team
TAS life team

Результати роботи за 9 місяців 2018 року

багато графіків про те, як ми працювали в цей період

22.11.2018 20

Ще зовсім трохи – і почне свій відлік новий рік. Залишилось так мало часу до старту нового етапу в житті кожного з нас та кращої компанії – СК «ТАС»! А попереду так багато планів та проектів, які ми хочемо реалізувати ще у цьому, чудовому 2018 році.

А зараз покажемо, яким же були для нас 9 місяців цього року.

Отже, традиційно починаємо із нового бізнесу та бачимо його ріст на 29%, а структура відповідно виглядала наступним чином:

Валові премії відповідно зросли на 16%, а валютна структура у нас така:

Виплати

Загальний обсяг виплат становить 109 476 000 грн, що на 45% вище, ніж за аналогічний період минулого року. Нагадуємо, щоб бути завжди в курсі актуальної інформації щодо виплат, підписуйтесь на нашу Facebook сторінку, де щопонеділка ми публікуємо статистику за попередній тиждень.

 

Наші Клієнти

Наша база на сьогодні – понад 350 000 осіб.
А нових Клієнтів у нас за підсумками 9 місяців – 97 341.

Надійність і прибутковість інвестицій – наше кредо при інвестуванні коштів Клієнтів.

А чим ще запам’яталися ці 9 місяців нашого яскравого та цікавого життя?

 • Ми завершили зйомки 1 сезону нашого проекту «Історії життя Клієнтів». Світ побачили ще дві нові серії. Переглянути увесь сезон Ви можете на нашому каналі в YouTube, або у блозі за цим посиланням:
 • В нас з’явився новий партнер у Клубі Успішних дітей – Дитяча школа раннього розвитку при Харківському гуманітарному університеті. А ще ми відзняли промовідео для Клубу. Переглянути його Ви можете тут.
 •  Сподіваємося, Ви користуєтесь новим Кабінетом Клієнта? Якщо ні, варто спробувати! Адже тепер він не лише відповідає сучасним тенденціям у дизайні, а ще й стає зручним інструментом для кожного Клієнта.
 • Цей період був пронизаний добром та небайдужістю. Ми провели чудовий День лимонаду у СК «ТАС» та організували благодійний ярмарок «#ЯНЕБАЙДУЖИЙ». Усі кошти, зібрані на цих заходах, ми передали на допомогу онкохворим діткам. Це – 27 741 грн.
 • Провели новий та нестандартний для страхового ринку захід (для корпоративного сектору) разом із нашим міжнародним партнером, страховим пулом IGP, який називався «Lunch ‘n’ Learn».
 • А ще ми підрахували, що нашому найдорослішому Клієнту 89 років, а наймолодшому усього два дні, запустили сервіс «Швидка копійка» та випустили для Вас 13 блогів (за останні три місяці) і більше 40 з початку року.

Ми дуже хочемо, щоб Ви були на 100% впевнені у тому, що співпрацюєте із кращою страховою Компанією!

Не забувайте підписуватись на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial 

 

Ваша компанія на все життя

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

14
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 14
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

79
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 79
 • #ЖиттяТАС
 • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

62
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 62
 • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

133
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 133
 • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет