TAS life team
TAS Life team

Результати роботи за 9 місяців 2018 року

багато графіків про те, як ми працювали в цей період

22.11.2018 153

Ще зовсім трохи – і почне свій відлік новий рік. Залишилось так мало часу до старту нового етапу в житті кожного з нас та кращої компанії – СК «ТАС»! А попереду так багато планів та проектів, які ми хочемо реалізувати ще у цьому, чудовому 2018 році.

А зараз покажемо, яким же були для нас 9 місяців цього року.

Отже, традиційно починаємо із нового бізнесу та бачимо його ріст на 29%, а структура відповідно виглядала наступним чином:

страхові премії

структура продажів по продуктах

Валові премії відповідно зросли на 16%, а валютна структура у нас така:

валові премії

Виплати

Загальний обсяг виплат становить 109 476 000 грн, що на 45% вище, ніж за аналогічний період минулого року. Нагадуємо, щоб бути завжди в курсі актуальної інформації щодо виплат, підписуйтесь на нашу Facebook сторінку, де щопонеділка ми публікуємо статистику за попередній тиждень.

виплати

загальна кількість випадків

 

Наші Клієнти

Наша база на сьогодні – понад 350 000 осіб.
А нових Клієнтів у нас за підсумками 9 місяців – 97 341.

нові кліенти

структура фінансових активів

Надійність і прибутковість інвестицій – наше кредо при інвестуванні коштів Клієнтів.

інвестиційний дохід

А чим ще запам’яталися ці 9 місяців нашого яскравого та цікавого життя?

 • Ми завершили зйомки 1 сезону нашого проекту «Історії життя Клієнтів». Світ побачили ще дві нові серії. Переглянути увесь сезон Ви можете на нашому каналі в YouTube, або у блозі за цим посиланням:
 • В нас з’явився новий партнер у Клубі Успішних дітей – Дитяча школа раннього розвитку при Харківському гуманітарному університеті. А ще ми відзняли промовідео для Клубу. Переглянути його Ви можете тут.
 •  Сподіваємося, Ви користуєтесь новим Кабінетом Клієнта? Якщо ні, варто спробувати! Адже тепер він не лише відповідає сучасним тенденціям у дизайні, а ще й стає зручним інструментом для кожного Клієнта.
 • Цей період був пронизаний добром та небайдужістю. Ми провели чудовий День лимонаду у СК «ТАС» та організували благодійний ярмарок «#ЯНЕБАЙДУЖИЙ». Усі кошти, зібрані на цих заходах, ми передали на допомогу онкохворим діткам. Це – 27 741 грн.
 • Провели новий та нестандартний для страхового ринку захід (для корпоративного сектору) разом із нашим міжнародним партнером, страховим пулом IGP, який називався «Lunch ‘n’ Learn».
 • А ще ми підрахували, що нашому найдорослішому Клієнту 89 років, а наймолодшому усього два дні, запустили сервіс «Швидка копійка» та випустили для Вас 13 блогів (за останні три місяці) і більше 40 з початку року.

Ми дуже хочемо, щоб Ви були на 100% впевнені у тому, що співпрацюєте із кращою страховою Компанією!

Не забувайте підписуватись на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial 

 

Ваша компанія на все життя

Ваша компанія на все життя

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти