Анастасія Ведишева

Які корисні звички ми візьмемо в Новий рік?

І порадимо вам!

31.12.2021 356

До Нового року – лічені години і саме час загадати, щоб усі здобутки та перемоги, які нам вдалось досягти у 2021-му, залишились з нами і доповнились новими.
Впевнені, кожному з нас є, що пригадати, та за що себе похвалити – успіхи в роботі, або ж у спорті, у відносинах з близькими чи з самим собою – ми це зробили і ми молодці!

А щоб надихнути вас на подальші звершення та подарувати нові ідеї, ми попросили наших фанТАСтичних колег поділитись власними корисними звичками, які в них з’явилися протягом цього року, та які вони неодмінно візьмуть у рік прийдешній:

 

Наталія Стихальська, Керівник Управління маркетингу TAS life

Додавати корисні звички – справа справді дуже хороша!
Звичайно, в кожного ці звички свої та кожен бачить корисність по-своєму. Я поділюся своєю, яка на сьогодні мені дуже допомагає бути активною та продуктивною)
Ні, мова сьогодні не про біг, хоча завдяки бігу моє життя повністю змінилося в кращу сторону) Так, сьогодні про спорт та про те, що можна вибрати для себе справді щось цікаве та корисне для свого організму.
Трішки більше місяця часу я експериментую із вправами для спини. І хочу сказати, що хочу цю звичку забрати в новий рік та продовжувати це на постійній основі.
Чому це корисно? Оскільки, у нас із вами сидяча робота протягом більшості часу, то це впливає і на вашу осанку. Тому, щоб вам було комфортно, ви не відчували біль у спині, раджу хоча б хвилин 10-20 приділяти уваги цьому питанню.
Я зміни вже бачу за місяць) А у спорті – чим більше займаєшся, тим кращі результати. І це вплинуло і на інші мої спортивні захоплення. Тобто, якщо ви бігаєте – додавайте ще вправи для спини – зміцнить ваш корсет та зробить вкрай приємними тривалі пробіжки. Якщо Ви ходите до фітнес-зали – додайте кілька вправ для вашої спини, і вона вам віддячить. Якщо Ви ще не обрали для себе спорт за постійну корисну звичку, то раджу хоча б собі коханому приділяти увагу до своєї спинки. Гарна осанка подарує вам гарний настрій та прибере неприємні відчуття. Почніть усього з 10 хвилин щодня, і згодом зможете урізноманітни це заняття) Навіть, якщо Ви будете робити це через день, це всеодно буде дуже добре.
Корисних звичок вам в новому році!

 

Андрій Власенко, Голова правління TAS life 

Те, що роблю сам і раджу усім – читати по дві книги щомісяця.
Окрім нової інформації та розширення кругозору, це неабияк дисциплінує.

 

Оксана Левченко, Керівник з розробки та розвитку онлайн продуктів TAS life

Звички є невід’ємною частиною життя кожного і можна радити різні кейси, які ми прочитали у бізнес книгах чи книгах по саморозвитку, але який відсоток з них ви впровадили у життя?
Колись проводила опитування у своїх соцмережах і, як виявилось, після цих прочитаних кейсів люди або навпаки не можуть зібратись і реалізувати щось, або не виходить реалізувати і це демотивує.
Хочеться порадити кожному максимально корисну звичку та щоб нескладно було її реалізувати.
Одна з таких це “Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні” – задачі, які займають до 3-5 хвилин виконувати відразу. Наприклад, навіть у побуті, після себе помити чашку, тарілку, а не залишати її у раковині.
Це стосується і інших справ, які ви можете зробити сьогодні, але чомусь відкладаєте на завтра – зробіть це зараз! Саме така звичка допоможе швидко справлятись із маленькими задачами, які не будуть переростати у великі (адже помити “гору” чашок вже займе більше часу чим відразу помити одну). Ця звичка корисна і в буденному житті і на роботі.
А ще якщо зранку ви “зїли жабу”, то ваш день уже приречений на продуктивність та успіх, адже за словами М. Твена “найгірше уже позаду”. Складні, великі задачі на ранок – а продовження дня у звичайному режимі задач, які будуть здаватись на стільки легкими!
Це допоможе вам без додаткових зусиль виконувати неприємні чи непрості задачі. Це стосується і буденного життя і на роботі.
Усім приємних свят, веселого святкування, здоров’я, миру та благотолуччя у сім’ї і нехай ваші звички полегшують ваше життя і приносять бажаний результат!

 

Наталія Дідовець, Провідний фахівець управління маркетингу TAS life

Для мене спорт став корисною звичкою вже протягом кількох років. Що я зрозуміла для себе, та що рекомендую колегам? Постійно експериментувати. Додавайте до своїх занять нові види спорту або вправи. Відкриття цього року для мене – це скелелазання та розтяжки. Таким чином вам ніколи не набриднуть ваші заняття, а навпаки – стануть частиною вашого життя!

 

Тетяна Штефан, Фахівець департаменту корпоративного бізнесу TAS life

Корисна звичка, що з’явилась у мене за останній рік – це додавати супер-фуди до свого раціону. Замість звичних булок та ковбаси я вирішила спробувати те, що приносить користь здоров’ю.
Тож мій раціон поповнився такими інгредієнтами, як насіння чіа, коноплі, кероб, псиліум, різноманітні приправи (куркума, орегано, паприка), червона чечевиця, кіноа.
Що це мені дає? Менше цікавить солодке та мучне!
Не тільки подорожі, але й нова їжа – дарує нові враження від життя 😉

 

Владислав Махлай, Директор Департаменту корпоративного бізнесу TAS life

Раджу всім – більше дослухатись до оточуючих, та щоденно грати в шахи!

 

Ведишева Анастасія, Менеджер по роботі із соціальними мережами TAS Life

 

Мій головний “інсайт” цього року – в гонитві за “успішним успіхом” та невпинним розвитком важливо періодично пригальмовувати та оцінювати те, що вже маєш та чого вже досяг.
По-перше, щоб побачити пройдений шлях і віддати собі належне (ми так звикли фокусуватись на своїх недоліках, що іноді навіть не помічаємо сильні сторони!).
А, по-друге, щоб запитати себе і чесно відповісти – а чи це той шлях, яким я хочу йти? Чи я роблю це, бо так радить робити “успішна більшість”?

Адже справжнє щастя – це розуміти, що ти зараз там, де хочеш бути і робиш те, що тебе надихає найбільше.

 

З Новим роком, друзі!
З новим щастям!
І з новими корисними звичками!
🌲☃️

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Галина
Галина
Супер стаття.А чи можна попросити назви книг ,які бажано прочитати кожному початківцю консультанту і для свого розвитку

Галина

Супер стаття.А чи можна попросити назви книг ,які бажано прочитати кожному початківцю консультанту і для свого розвитку

  life TAS
  life TAS
  Галино, дякуємо за відгук! А щодо книг - гадаємо, є сенс зробити окремий блог на цю тему із рекомендаціями наших Фінансових консультантів ;) Вдячні за ідею!

  life TAS

  Галино, дякуємо за відгук! А щодо книг – гадаємо, є сенс зробити окремий блог на цю тему із рекомендаціями наших Фінансових консультантів 😉
  Вдячні за ідею!

Заголовок

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Що таке фінансовий моніторинг?

Ольга Фесан

Ольга Фесан

108
А чи відомо вам, що в 30-ті роки XX століття у США отриманий дохід від контрабандного продажу алкоголю вкладався у мережі пралень, отримуючи таким чином легальн...
2 хв на читання 108
 • #ШколаТАС
2 хв на читання
21.06.2022 Читати
Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

1092
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 1092
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

733
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 733
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

882
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 882
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти