Знаєте, як провести вихідні цікаво і з користю?
Ловіть лайфхак від команди TAS Life: стежити за анонсами на нашому Телеграм каналі, де ми регулярно пропонуємо щось цікаве для вас та ваших рідних.
TAS Life, напевно, одна із найспортивніших страхових компаній, адже ми не лише професійно страхуємо учасників цих заходів, а й самі беремо в них участь.
В цьому блозі розповімо про три таких спортивні івенти, що відбулись останніми тижнями.
Міць. Характер. Перемога.
Під цим гаслом відбувся перший забіг із серії забігів всеукраїнського благодійного квадромарафону «RUN 4 VICTORY», організований міжнародною компанією МХП та благодійним фондом МХП-Громаді.

Загалом Ліга цих забігів охопить чотири міста України, а учасники зможуть зібрати власну історію забігів з МХП у вигляді цікавої арт-композиції із медалей.
19 травня перший забіг пройшов у файному місті Тернополі, в якому взяли участь більше 500 учасників (в онлайн та офлайн форматах), під час якого організатори зібрали 260 000 гривень, і цю суму компанія МХП подвоїла.
За ці кошти для 105-ї окремої бригади ТрО ЗСУ з Тернопільщини вже купили і передали необхідне обладнання.

Цей забіг – вже другий, який МХП організовує в Тернополі за останні півроку. І другий, де страховим партнером виступила ваша улюблена страхова компанія TAS Life.

Подяка нашій команді в Тернополі за допомогу в організації локації та участь у забігу. Олександр Сохацький, Наталія Яцишин - ви фанТАСтичні!
Минулого жовтня в Тернополі пройшов «Файно забіг», в якому також взяло участь декілька сотень учасників зі всіх куточків України. Тоді вдалося зібрати 270 000 грн та закупити вісім пошукових зенітних прожекторів для цієї ж бригади.
Нагадаємо, що орієнтовна сума коштів, яку планують зібрати організатори під час усіх чотирьох забігів, становить 1,5 млн грн, які будуть передані на покриття військових запитів місцевих військових частин і ТрО кожного міста, де відбуватимуться забіги.

Кожен із нас може наблизити організаторів до досягнення цієї чудової мети, зареєструвавшись та пробігти свою дистанцію. Наступний івент з серії вже дуже скоро – 30 червня у Вінниці.
Там обов’язково буде щось цікаве і від TAS life, тому стежте за нашими анонсами та обов’язково приєднуйтесь!
КРОСФЕСТ Весна 2024
Протягом двох днів, 18 та 19 травня, у київському парку Муромець відбувався благодійний забіг КРОСФЕСТ. Весна 2024 від RUN Ukraine, під час якого учасники могли відчути нові емоції, драйв та максимальний прилив енергії та натхнення.
Адже це був мультиспортивний захід, який обʼєднав любителів бігу та велоспорту, а також спортивних власників собак.
Загалом організаторам вдалося зібрати 204 000 грн для 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR.
В заході взяло участь близько 900 учасників.
А на локації TAS Life було неймовірно цікаво: у перший день можна було відвідати наукове та слайм шоу під керівництвом Янгола, Леді Баг та зайчихи Джуді Гоппс, а зранку усіх учасників забігу із собаками підтримували Чейз і Скай із «Щенячого Патруля», з якими можна було потанцювати і під трек про пса Патрона, після обіду локацію відвідали дві чарівні принцеси, які активно брали участь в науковому шоу.

А ще були мильні бульбашки, цукерки і багато позитивних емоцій, за які ми вдячні аніматорам агенції «Забава».
А вже наступного дня на локації майстер Ірина створювала неймовірні розписи хною усім охочим, а ще можна було створити власну картину під керівництвом майстра Яни.

Окрім цього, звісно, ж ми брали участь і в самих змаганнях: у забігу із собаками бігла Софія Притужалова зі своєю красунею Моті.

А дистанцію кросу на 10 км долала Наталія Стихальська (на фото в центрі).

Можу від себе додати, що це набагато цікавіше ніж біг по звичним локаціям, які здебільшого із асфальтним покриттям. Долати крос важче через пісок, багнюку та нерівний рельєф місцевості. Та відчуття після завершення – неймовірні! Коли забіг ще виконується разом із надійними друзями, з якими ти і у воду, і в багнюку.
Вже наступний івент у партнерстві із командою Run Ukraine відбудеться у Києві, 1-2 червня.
Традиційно страхова компанія буде страхувати життя та здоров’я маленьких учасників події «Хто Перший?», а на нашій локації знову буде магія, тому не пропустіть!
Щоб відчути атмосферу, можна переглянути коротеньке відео за цим посиланням за цим посиланням.
SUBARU TRIATMAN SERIES
26 травня в місті із чарівною назвою Українка відбулися Чемпіонат України з паратриатлону та чемпіонат України з триатлону серед аматорів SUBARU TRIATMAN SERIES.

Нагадаємо, що це серія унікальних турнірів з триатлону на різні дистанції, що об’єднала навколо себе професійних спортсменів та аматорів з усієї України та інших держав світу.
Від себе хочеться додати, що люди, які долали всі ці дистанції – просто фанТАСтичні та із сталевою волею і колосальною підготовкою!
Розпочався івент із формату AQUAMAN для любителів плавання - дистанція у 750 та 1500 метрів по Дніпру. Від нашої компанії дистанцію у 1500 метрів у відкритій воді долала Анна Панфілова. І ми вітаємо Анну із цим досягненням!

В забігу на 5 км формату RUN FOR EVERYONE TAS Life представила Наталія Стихальська.

Окрім плавання та бігу, спортсмени змагались на спринтерській дистанції, що складалася з трьох етапів: плавання на 0,75 км, велоетап - 20 км та біговий етап - 5 км.
Любителі командних перегонів могли обрати формат RELAY - естафетна команда на 2 або 3 учасники, а для діток відбувалися дитячі змагання TRITMAN KIDS - забіги для маленьких спортсменів.
Страховий захист всіх учасників під час змагань гарантувала Ваша улюблена страхова компанія TAS Life, а також забезпечувала позитивні емоції для дітей та дорослих на своїй локації, де очікували Пірат, Русалонька та наш Янгол-Охоронець.

Наступний івент у цій серії відбудеться 6 липня, тому ще є час як підготуватися, так і зареєструватися.
Наприкінці цього блогу ми б хотіли подякувати Збройним Силам України, завдяки яким всі ці події змогли відбутися, а наша країна ще трохи наблизилась до Перемоги!

Величезна подяка і нашим партнерам – команді Run Ukraine, компанії МХП та благодійному фонду МХП-Громаді, а також команді SUBARU TRIATMAN SERIES за їхній вклад у розвиток здорового та свідомого суспільства.
Залишайтеся з нами, приходьте на спортивні івенти, адже, як ми знаємо, в здоровому та спортивному тілі – здоровий дух! А ми будемо поруч, бо ми – Ваша страхова компанія на все життя!

P.S. До речі, нагадуємо, що оформити Договір страхування спортсменів можна онлайн на нашому сайті і отримати перший місяць страхового захисту лише за 1 гривню! Для цього переходьте за цим посиланням.













