Наталія Стихальська

Виклик сили: TAS Life у Race Nation

Які випробування випали на долю учасників від СК " ТАС life"? Як вони проходили перешкоди, які висновки зробили для себе - про все це у нашому блозі.

11.05.2018 266

Сьогодні п’ятниця, і саме сьогодні ми розповімо про те, як команда «ТАС Лайф» приймала участь у змаганнях RaceNation.

Отже, минулої суботи, 5 травня, хтось їхав на роботу, а ми дружньою компанією вирушили на Мототрек Пирогово. Адже саме тут відбувалася головна подія цієї весни – змагання «Гонка Нації» (Race Nation).  Друзі, це просто неймовірно! Якщо Ви вирішили випробувати себе, дати виклик своїй ліні, готові втягнутися у авантюру – такі змагання будуть Вам «до смаку» 🙂

Хтось із Вас запитає: «Що таке Race Nation?»  Це вражаючі забіги з перешкодами. Впродовж 2 днів відбувалися змагання у 3-х категоріях – «Забіг сили», «Забіг волі», «Забіг духу». Всього прийняло участь понад 2 000 спортсменів.

СК «ТАС Лайф» була представлена на цих змаганнях як командою, так і індивідуальними учасниками.  Отже, до складу нашої команди входили справжні козаки, сильні духом – Андрій Власенко, Тарас Дівнич, Владислав Махлай, Микола Слободян та тендітна Наталія Шаповалова.

Однією з обов’язкових умов участі команди була наявність дівчини. І цю поважну місію виконала Наталя. Та це була не єдина представниця прекрасної статі від СК «ТАС». В індивідуальному забігу приймала участь ще одна спортсменка, красуня та мама маленької Машуні – Наталя Дідовець. А від хлопців виступив ще один мужній представник – Вадим Петренко.

А ось наша команда підтримки складалася із 20 чоловік(!).  Ну, хтось скаже, що не так вже й багато. Погодимося, однак ми були точно найголосніші! 🙂

Команда «ТАС Лайф» проходила випробування у категорії «Забіг сили». Це дистанція 5 км + (насправді, там було більше 7 км) із 20 перешкодами. Перешкоди найрізноманітніші та схожі на підготовку «морських котиків». Чесно кажучи, на таку авантюру погодиться не кожен. Ну, про те, що потрібно бути у відмінній спортивній формі, говорити не будемо, адже це очевидно.

Виклик сили: TAS Life у Race Nation

 Чи було це складно? Які висновки зробили наші учасники та чи прийматимуть вони знову участь у таких змаганнях – спитаємо у них самих…

Наталія Дідовець:

 TAS Life у Race Nation

«Я азартна людина та люблю ризикувати, тому вирішила випробувати себе у цих змаганнях. Взагалі, я хотіла прийняти участь у команді, оскільки я командний гравець. Але на той момент, коли я звернулася, команда «ТАС лайф» вже була сформована. Тому один мій приятель порадив мені приймати участь в індивідуальному забігу та випробувати себе і я погодилась. Це було складно, але я подолала усі перешкоди та дійшла до фінішу.  

Які я висновки зробила для себе? Не витрачати час на роздумування, а впевнено долати усі перешкоди. Наступного року я буду приймати участь у змаганнях. Можливо, у складі команди. І це знову буде «Забіг сили» – хочу перемогти!»   

Владислав Махлай:

Владислав Махлай

 «Мені було цікаво випробувати себе в цих змаганнях, перевірити власні сили. Для мене це було нескладне випробування, тому наступного року вже не буду приймати участь у таких змаганнях. Які висновки зробив для себе? Необхідно постійно підтримувати гарну фізичну форму та час від часу брати участь у спортивних змаганнях». 

Наталі Шаповалова:

Наталі Шаповалова

«Для мене було важливо вийти із зони комфорту, спробувати себе не тільки у гарному платті 🙂, але й наскільки далеко ти можеш зайти… Це було непросте випробування. Але головне до нього готуватись фізично. 3 рази на тиждень я відвідую тренування. До цього забігу готувалась починаючи з лютого. Окрім фізичної форми, це велика робота зі своєю лінню! Адже стільки знаходиться приводів – чому ні…. Дощ, сніг, болить голова, багато роботи, маленькі діти… навіть у п’ятницю ввечері, перед змаганнями, я запитувала в себе, а точно я хочу приймати участь у цій оказії, а у мене не болить нога чи спина? 🙂 Але у нас команда!  І, дякуючи команді, я змогла пройти все! Команді, з якою я приймала участь, та команді підтримки!!!

Після змагань, коли ти вже на фініші, коли позаду усі перешкоди, ти відчуваєш щось неймовірне! Це почуття неможливо описати словами!
Що я зрозуміла після цього всього 🙂
?   

  • Завжди вимагай від себе більшого! Ти зможеш!
  • Команда – велика сила, але й велика відповідальність!
  • Підтримка – це круто!

Чи приймати участь наступного року? Не вагаючись і однозначно – ТАК! Вид випробувань – ще не знаю, але вже починаю готуватись! Та найближчим часом зустрінемось «під каштанами» 🙂

Микола  Слободян:

Микола  Слободян:

«Завжди намагаюсь піднімати планку після досягнення попередньої мети. Також було бажання випробувати свої можливості та бути прикладом (мотиватором) для свого сина. Тому «Забіг сили» став наступним кроком. Чи було складно?  Відверто кажучи, десь таке я і очікував. Відчуваю, що є запас на серйозніші випробування 🙂. Після забігу я зробив для себе такі висновки:

1. Побачив свої недостатньо сильні місця, отже, зроблю акцент на тому, аби їх усунути.  

2. Індивідуальність – це, звичайно, важливо, але командна робота може дати вищу якість і ефективність.  

Участь у змаганнях? :)Так, планую, і, можливо, навіть ще цього року. Хочу спробувати «Забіг волі».

 Тарас Дівнич:

 Тарас Дівнич

«Для мене участь у змаганнях – це виклик самому собі, своїй витривалості, перевірка своєї сили та духу.  Чи було складно? Скоріше ні, ніж так, завдяки хорошій фізичній підготовці. Траса була цікава, але «жорстка», тому до кожної перешкоди слід підходити ретельно та зважено.

Після змагань, я хочу сказати: все можливо, перешкоди існують лише в голові людини! Виходити за межі комфорту раджу усім. Наступного року планую брати участь у змаганнях.  Виберу той самий «Забіг сили», але в індивідуальному заліку».

Вадим Петренко:

Вадим Петренко

«Я приймав участь у цих змаганнях для того, щоб перевірити свої сили. Це було не дуже складно, якщо порівнювати із реальним життям. Життя завдавало мені складніших викликів.  

Які висновки? Треба рухатись далі та не зупинятись на досягнутому! Наступного року прийматиму участь та виберу знову «Забіг сили», для «Забігу духу» ще не готовий».

 

TAS Life у Race Nation

Як бачимо, наступного року «буде ще гарячіше»! Майже всі учасники налаштовані приймати участь у змаганнях наступного року та покращувати свої результати. Приєднуйтесь до нас та завдавайте удару своїм страхам!

Якщо хочете більше фото та відео, можете подивитися на сторінці організаторів: https://www.facebook.com/racenation.ua/

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial та на наш групу у Telegram – t.me/TASlife

 

 

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти