Наталія Стихальська

Виклик сили: TAS Life у Race Nation

Які випробування випали на долю учасників від СК " ТАС life"? Як вони проходили перешкоди, які висновки зробили для себе - про все це у нашому блозі.

11.05.2018 34

Сьогодні п’ятниця, і саме сьогодні ми розповімо про те, як команда «ТАС Лайф» приймала участь у змаганнях RaceNation.

Отже, минулої суботи, 5 травня, хтось їхав на роботу, а ми дружньою компанією вирушили на Мототрек Пирогово. Адже саме тут відбувалася головна подія цієї весни – змагання «Гонка Нації» (Race Nation).  Друзі, це просто неймовірно! Якщо Ви вирішили випробувати себе, дати виклик своїй ліні, готові втягнутися у авантюру – такі змагання будуть Вам «до смаку» 🙂

Хтось із Вас запитає: «Що таке Race Nation?»  Це вражаючі забіги з перешкодами. Впродовж 2 днів відбувалися змагання у 3-х категоріях – «Забіг сили», «Забіг волі», «Забіг духу». Всього прийняло участь понад 2 000 спортсменів.

СК «ТАС Лайф» була представлена на цих змаганнях як командою, так і індивідуальними учасниками.  Отже, до складу нашої команди входили справжні козаки, сильні духом – Андрій Власенко, Тарас Дівнич, Владислав Махлай, Микола Слободян та тендітна Наталія Шаповалова.

Однією з обов’язкових умов участі команди була наявність дівчини. І цю поважну місію виконала Наталя. Та це була не єдина представниця прекрасної статі від СК «ТАС». В індивідуальному забігу приймала участь ще одна спортсменка, красуня та мама маленької Машуні – Наталя Дідовець. А від хлопців виступив ще один мужній представник – Вадим Петренко.

А ось наша команда підтримки складалася із 20 чоловік(!).  Ну, хтось скаже, що не так вже й багато. Погодимося, однак ми були точно найголосніші! 🙂

Команда «ТАС Лайф» проходила випробування у категорії «Забіг сили». Це дистанція 5 км + (насправді, там було більше 7 км) із 20 перешкодами. Перешкоди найрізноманітніші та схожі на підготовку «морських котиків». Чесно кажучи, на таку авантюру погодиться не кожен. Ну, про те, що потрібно бути у відмінній спортивній формі, говорити не будемо, адже це очевидно.

 Чи було це складно? Які висновки зробили наші учасники та чи прийматимуть вони знову участь у таких змаганнях – спитаємо у них самих…

Наталія Дідовець:

«Я азартна людина та люблю ризикувати, тому вирішила випробувати себе у цих змаганнях. Взагалі, я хотіла прийняти участь у команді, оскільки я командний гравець. Але на той момент, коли я звернулася, команда «ТАС лайф» вже була сформована. Тому один мій приятель порадив мені приймати участь в індивідуальному забігу та випробувати себе і я погодилась. Це було складно, але я подолала усі перешкоди та дійшла до фінішу.  

Які я висновки зробила для себе? Не витрачати час на роздумування, а впевнено долати усі перешкоди. Наступного року я буду приймати участь у змаганнях. Можливо, у складі команди. І це знову буде «Забіг сили» – хочу перемогти!»   

Владислав Махлай:

Влад

 «Мені було цікаво випробувати себе в цих змаганнях, перевірити власні сили. Для мене це було нескладне випробування, тому наступного року вже не буду приймати участь у таких змаганнях. Які висновки зробив для себе? Необхідно постійно підтримувати гарну фізичну форму та час від часу брати участь у спортивних змаганнях». 

Наталі Шаповалова:

«Для мене було важливо вийти із зони комфорту, спробувати себе не тільки у гарному платті 🙂, але й наскільки далеко ти можеш зайти… Це було непросте випробування. Але головне до нього готуватись фізично. 3 рази на тиждень я відвідую тренування. До цього забігу готувалась починаючи з лютого. Окрім фізичної форми, це велика робота зі своєю лінню! Адже стільки знаходиться приводів – чому ні…. Дощ, сніг, болить голова, багато роботи, маленькі діти… навіть у п’ятницю ввечері, перед змаганнями, я запитувала в себе, а точно я хочу приймати участь у цій оказії, а у мене не болить нога чи спина? 🙂 Але у нас команда!  І, дякуючи команді, я змогла пройти все! Команді, з якою я приймала участь, та команді підтримки!!!

Після змагань, коли ти вже на фініші, коли позаду усі перешкоди, ти відчуваєш щось неймовірне! Це почуття неможливо описати словами!
Що я зрозуміла після цього всього 🙂
?   

  • Завжди вимагай від себе більшого! Ти зможеш!
  • Команда – велика сила, але й велика відповідальність!
  • Підтримка – це круто!

Чи приймати участь наступного року? Не вагаючись і однозначно – ТАК! Вид випробувань – ще не знаю, але вже починаю готуватись! Та найближчим часом зустрінемось «під каштанами» 🙂

Микола  Слободян:

«Завжди намагаюсь піднімати планку після досягнення попередньої мети. Також було бажання випробувати свої можливості та бути прикладом (мотиватором) для свого сина. Тому «Забіг сили» став наступним кроком. Чи було складно?  Відверто кажучи, десь таке я і очікував. Відчуваю, що є запас на серйозніші випробування 🙂. Після забігу я зробив для себе такі висновки:

1. Побачив свої недостатньо сильні місця, отже, зроблю акцент на тому, аби їх усунути.  

2. Індивідуальність – це, звичайно, важливо, але командна робота може дати вищу якість і ефективність.  

Участь у змаганнях? :)Так, планую, і, можливо, навіть ще цього року. Хочу спробувати «Забіг волі».

 Тарас Дівнич:

Taras

«Для мене участь у змаганнях – це виклик самому собі, своїй витривалості, перевірка своєї сили та духу.  Чи було складно? Скоріше ні, ніж так, завдяки хорошій фізичній підготовці. Траса була цікава, але «жорстка», тому до кожної перешкоди слід підходити ретельно та зважено.

Після змагань, я хочу сказати: все можливо, перешкоди існують лише в голові людини! Виходити за межі комфорту раджу усім. Наступного року планую брати участь у змаганнях.  Виберу той самий «Забіг сили», але в індивідуальному заліку».

Вадим Петренко:

Вадим

«Я приймав участь у цих змаганнях для того, щоб перевірити свої сили. Це було не дуже складно, якщо порівнювати із реальним життям. Життя завдавало мені складніших викликів.  

Які висновки? Треба рухатись далі та не зупинятись на досягнутому! Наступного року прийматиму участь та виберу знову «Забіг сили», для «Забігу духу» ще не готовий».

 

Як бачимо, наступного року «буде ще гарячіше»! Майже всі учасники налаштовані приймати участь у змаганнях наступного року та покращувати свої результати. Приєднуйтесь до нас та завдавайте удару своїм страхам!

Якщо хочете більше фото та відео, можете подивитися на сторінці організаторів: https://www.facebook.com/racenation.ua/

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial та на наш групу у Telegram – t.me/TASlife

 

 

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

14
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 14
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

79
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 79
  • #ЖиттяТАС
  • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

62
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 62
  • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

133
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 133
  • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет