Анастасія Ведишева

Це дивне слово “андерайтинг”

або як працює страховий “фейс-контроль”

09.02.2018 185

Звісно, зовнішність потенційного Клієнта ніяк не впливає на його страховий захист 🙂 Але у кожній страховій Компанії існує спеціальна процедура, яка оцінює ризики при прийнятті людини на страхування, допомагає правильно встановити розмір страхового внеску, який повинен сплатити Клієнт, та додаткові виключення зі страхових покриттів для отримання бажаного ним страхового захисту. Ось це і називається “андерайтинг”.

Спеціаліст з андерайтингу розглядає і оцінює ряд чинників, таких, як:

 • вік та стать Застрахованої особи,

 • характер роботи,

 • хобі та звички,

 • подорожі,

 • а також стан здоров’я Клієнта, у тому числі наявність спадкових хвороб у членів сім’ї, як у момент прийняття на страхування, так і у минулому.

Частіше за все Клієнту достатньо заповнити анкету в заяві на страхування і проходити медичне обстеження немає потреби, але сьогодні ми хочемо розповісти вам про ті випадки, коли Компанія може попросити Клієнта пройти медичне обстеження чи додатково заповнити спеціальні папери, тощо.

 

Екстремальні хобі та види спорту:

Клієнт, який займається небезпечними видами спорту або екстремальними розвагами, має заповнити детальну анкету та вказати їх характер. Якщо ж захоплення Клієнта вже досягли професійного рівня, йому направляється спеціальний лист, в якому обумовлюються особливі умови та виключення.
Якщо ж ці заняття носять не постійний характер та є поодинокими, наприклад, Клієнт бере участь у сплаві по річці, катається на гірських лижах, займається дайвінгом або пірнає з маскою, в такому випадку, безумовно, Страхова компанія буде надавати захист без будь-яких виключень.

Які види спорту вважаються небезпечними? Ось деякі з них: мото- та автоспорт, авіаційний спорт, альпінізм, дайвінг, стрибки з парашутом, дельтапланеризм, скелелазіння, рафтинг, екстремальні стрибки з висоти, спелеологія, паркур, гірський велосипед, бокс, боротьба, контактні єдиноборства тощо.
Детальніше цей перелік завжди можна дізнатись у вашого фінансового консультанта або, наприклад, у нашому Центрі клієнтського сервісу за телефоном 044 537 37 40.

 

Робота, пов’язана із ризиком для життя або здоров’я

Окремо розглядаються та приймаються на особливих умовах представники таких професій:

 • Каскадер

 • Кореспондент/репортер

 • Перекладач (усний)

 • Ветлікар, що доглядає за дикими тваринами

 • Пілот та екіпаж судна

 • Монах

 • Дипломат

 • Спортивний тренер/інструктор

 • Війсковослужбовці

Перелік, звісно, неповний, остаточне рішення приймається експертами відділу оцінки ризиків.

 

Вагітні жінки:

Вагітна жінка може оформити поліс страхування на загальних підставах, за умови якщо її вагітність протікає без ускладнень. В інших випадках вагітна жінка може бути застрахована, але всі події або захворювання, які пов’язані з вагітністю та/або пологами, будуть виключенням із страхового покриття.

 

Особи похилого віку:

У деяких випадках особам у віці 65 років і більше, необхідно буде пройти медичне обстеження, навіть якщо в медичному опитувальнику на всі питання стоїть відповідь «ні».

 

Особи до 18 років, студенти, що не мають активних доходів та безробітні.

Так, страховий захист надається, але максимальна страхова сума за деякими ризиками не має перевищувати 10 тисяч євро.

 

Отже, навіть судячи з цього неповного переліку, можна зробити висновок, що робота андерайтера не з легких та вимагає уважності, ретельності і знання великої кількості норм та правил. І усе це – задля того, щоб надати Клієнту оптимальний страховий захист, що максимально відповідає його стилю життя та стану здоров’я.

Отримати кваліфіковану консультацію щодо Вашого страхового покриття ви завжди можете за телефоном 044 537 37 40 або ж звернувшись до свого Фінансового Консультанта.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

36
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 36
 • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
 • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
 • #ДокторТАС
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти