Анастасія Ведишева

Це дивне слово “андерайтинг”

або як працює страховий “фейс-контроль”

09.02.2018 89

Звісно, зовнішність потенційного Клієнта ніяк не впливає на його страховий захист 🙂 Але у кожній страховій Компанії існує спеціальна процедура, яка оцінює ризики при прийнятті людини на страхування, допомагає правильно встановити розмір страхового внеску, який повинен сплатити Клієнт, та додаткові виключення зі страхових покриттів для отримання бажаного ним страхового захисту. Ось це і називається “андерайтинг”.

Спеціаліст з андерайтингу розглядає і оцінює ряд чинників, таких, як:

 • вік та стать Застрахованої особи,

 • характер роботи,

 • хобі та звички,

 • подорожі,

 • а також стан здоров’я Клієнта, у тому числі наявність спадкових хвороб у членів сім’ї, як у момент прийняття на страхування, так і у минулому.

Частіше за все Клієнту достатньо заповнити анкету в заяві на страхування і проходити медичне обстеження немає потреби, але сьогодні ми хочемо розповісти вам про ті випадки, коли Компанія може попросити Клієнта пройти медичне обстеження чи додатково заповнити спеціальні папери, тощо.

 

Екстремальні хобі та види спорту:

Клієнт, який займається небезпечними видами спорту або екстремальними розвагами, має заповнити детальну анкету та вказати їх характер. Якщо ж захоплення Клієнта вже досягли професійного рівня, йому направляється спеціальний лист, в якому обумовлюються особливі умови та виключення.
Якщо ж ці заняття носять не постійний характер та є поодинокими, наприклад, Клієнт бере участь у сплаві по річці, катається на гірських лижах, займається дайвінгом або пірнає з маскою, в такому випадку, безумовно, Страхова компанія буде надавати захист без будь-яких виключень.

Які види спорту вважаються небезпечними? Ось деякі з них: мото- та автоспорт, авіаційний спорт, альпінізм, дайвінг, стрибки з парашутом, дельтапланеризм, скелелазіння, рафтинг, екстремальні стрибки з висоти, спелеологія, паркур, гірський велосипед, бокс, боротьба, контактні єдиноборства тощо.
Детальніше цей перелік завжди можна дізнатись у вашого фінансового консультанта або, наприклад, у нашому Центрі клієнтського сервісу за телефоном 044 537 37 40.

 

Робота, пов’язана із ризиком для життя або здоров’я

Окремо розглядаються та приймаються на особливих умовах представники таких професій:

 • Каскадер

 • Кореспондент/репортер

 • Перекладач (усний)

 • Ветлікар, що доглядає за дикими тваринами

 • Пілот та екіпаж судна

 • Монах

 • Дипломат

 • Спортивний тренер/інструктор

 • Війсковослужбовці

Перелік, звісно, неповний, остаточне рішення приймається експертами відділу оцінки ризиків.

 

Вагітні жінки:

Вагітна жінка може оформити поліс страхування на загальних підставах, за умови якщо її вагітність протікає без ускладнень. В інших випадках вагітна жінка може бути застрахована, але всі події або захворювання, які пов’язані з вагітністю та/або пологами, будуть виключенням із страхового покриття.

 

Особи похилого віку:

У деяких випадках особам у віці 65 років і більше, необхідно буде пройти медичне обстеження, навіть якщо в медичному опитувальнику на всі питання стоїть відповідь «ні».

 

Особи до 18 років, студенти, що не мають активних доходів та безробітні.

Так, страховий захист надається, але максимальна страхова сума за деякими ризиками не має перевищувати 10 тисяч євро.

 

Отже, навіть судячи з цього неповного переліку, можна зробити висновок, що робота андерайтера не з легких та вимагає уважності, ретельності і знання великої кількості норм та правил. І усе це – задля того, щоб надати Клієнту оптимальний страховий захист, що максимально відповідає його стилю життя та стану здоров’я.

Отримати кваліфіковану консультацію щодо Вашого страхового покриття ви завжди можете за телефоном 044 537 37 40 або ж звернувшись до свого Фінансового Консультанта.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

21
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 21
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

82
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 82
 • #ЖиттяТАС
 • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

64
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 64
 • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
 • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет