Анастасія Ведишева

Це дивне слово “андерайтинг”

або як працює страховий “фейс-контроль”

09.02.2018 320

Звісно, зовнішність потенційного Клієнта ніяк не впливає на його страховий захист 🙂 Але у кожній страховій Компанії існує спеціальна процедура, яка оцінює ризики при прийнятті людини на страхування, допомагає правильно встановити розмір страхового внеску, який повинен сплатити Клієнт, та додаткові виключення зі страхових покриттів для отримання бажаного ним страхового захисту. Ось це і називається “андерайтинг”.

Спеціаліст з андерайтингу розглядає і оцінює ряд чинників, таких, як:

 • вік та стать Застрахованої особи,

 • характер роботи,

 • хобі та звички,

 • подорожі,

 • а також стан здоров’я Клієнта, у тому числі наявність спадкових хвороб у членів сім’ї, як у момент прийняття на страхування, так і у минулому.

Частіше за все Клієнту достатньо заповнити анкету в заяві на страхування і проходити медичне обстеження немає потреби, але сьогодні ми хочемо розповісти вам про ті випадки, коли Компанія може попросити Клієнта пройти медичне обстеження чи додатково заповнити спеціальні папери, тощо.

 

Екстремальні хобі та види спорту:

Клієнт, який займається небезпечними видами спорту або екстремальними розвагами, має заповнити детальну анкету та вказати їх характер. Якщо ж захоплення Клієнта вже досягли професійного рівня, йому направляється спеціальний лист, в якому обумовлюються особливі умови та виключення.
Якщо ж ці заняття носять не постійний характер та є поодинокими, наприклад, Клієнт бере участь у сплаві по річці, катається на гірських лижах, займається дайвінгом або пірнає з маскою, в такому випадку, безумовно, Страхова компанія буде надавати захист без будь-яких виключень.

Які види спорту вважаються небезпечними? Ось деякі з них: мото- та автоспорт, авіаційний спорт, альпінізм, дайвінг, стрибки з парашутом, дельтапланеризм, скелелазіння, рафтинг, екстремальні стрибки з висоти, спелеологія, паркур, гірський велосипед, бокс, боротьба, контактні єдиноборства тощо.
Детальніше цей перелік завжди можна дізнатись у вашого фінансового консультанта або, наприклад, у нашому Центрі клієнтського сервісу за телефоном 044 537 37 40.

 

Робота, пов’язана із ризиком для життя або здоров’я

Окремо розглядаються та приймаються на особливих умовах представники таких професій:

 • Каскадер

 • Кореспондент/репортер

 • Перекладач (усний)

 • Ветлікар, що доглядає за дикими тваринами

 • Пілот та екіпаж судна

 • Монах

 • Дипломат

 • Спортивний тренер/інструктор

 • Війсковослужбовці

Перелік, звісно, неповний, остаточне рішення приймається експертами відділу оцінки ризиків.

 

Вагітні жінки:

Вагітна жінка може оформити поліс страхування на загальних підставах, за умови якщо її вагітність протікає без ускладнень. В інших випадках вагітна жінка може бути застрахована, але всі події або захворювання, які пов’язані з вагітністю та/або пологами, будуть виключенням із страхового покриття.

 

Особи похилого віку:

У деяких випадках особам у віці 65 років і більше, необхідно буде пройти медичне обстеження, навіть якщо в медичному опитувальнику на всі питання стоїть відповідь «ні».

 

Особи до 18 років, студенти, що не мають активних доходів та безробітні.

Так, страховий захист надається, але максимальна страхова сума за деякими ризиками не має перевищувати 10 тисяч євро.

 

Отже, навіть судячи з цього неповного переліку, можна зробити висновок, що робота андерайтера не з легких та вимагає уважності, ретельності і знання великої кількості норм та правил. І усе це – задля того, щоб надати Клієнту оптимальний страховий захист, що максимально відповідає його стилю життя та стану здоров’я.

Отримати кваліфіковану консультацію щодо Вашого страхового покриття ви завжди можете за телефоном 044 537 37 40 або ж звернувшись до свого Фінансового Консультанта.

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Працевлаштування дитини – що потрібно знати?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

35
Психологи кажуть, якщо Ви не хочете, аби ваша дитина виросла ледарем, то із дитинства говоріть із нею про гроші: звідки вони беруться, як розподіляються, що так...
8 хв на читання 35
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
27.10.2021 Читати
Проривна коронавірусна інфекція

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

101
Що таке проривна інфекція? Проривна інфекція (англ. - breakthrough infection) – це інфекція, спричинена вірусом, бактерією або іншим мікроорганізмом, що виникл...
3 хв на читання 101
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
26.10.2021 Читати
Які програми страхування можна оформити із Міжнародним страховим пулом IGP?

Владислав Махлай

Владислав Махлай

111
У продуктовій лінійці міжнародного страхового пулу IGP широкий вибір інноваційних рішень, спрямованих на управління ризиками, залучення грошових потоків та скор...
6 хв на читання 111
 • #ПартнериТАС
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
25.10.2021 Читати
Навіщо страхування життя самотній людині?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

320
Для кожного товару існує свій ідеальний покупець, якому цей товар підходить на сто відсотків. Якщо взяти страхування життя, то ідеальний клієнт цього продукту ...
5 хв на читання 320
 • #ШколаТАС
5 хв на читання
22.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти