Ну що продовжимо подорож загадковими та містичними місцями? Нерозгадані таємниці, явища та місця, які не в змозі пояснити дослідники, привиди в замках та українське Лохнеське чудовисько – про все це у сьогоднішній добірці!
На околицях села Межиріч неподалік від міста
Він являє собою усічений конус з глибоким котлованом та змієподібними валами навкруги, по з кожної сторони. Схожий з висоти пташиного польоту на гігантського павука чи краба комплекс обріс легендами та міфами, тому що вчені досі не мають єдиної думки стосовно походження та призначення цього місця.
Згідно з однією з версій, комплекс міг використовуватися у ролі у часи Запорізької Січі. Також існує версія, що місце є та могло виступати у якості стародавньої обсерваторії.
Мавринським майданом зацікавилися навіть уфологи, які припускають, що до його появлення , та порівнюють місце з кругами на полі у пустелі Наска.
На майдані не затримується вода, навіть після тривалих дощів, а також не ростуть дерева, що ще раз вказує на містичні таємниці цього місця.
На
На території села можна знайти каміння схоже на церкву чи на школу, а на одному камені є відбиток ноги, який називають « ». Вчені по сьогоднішній день не можуть визначити точне походження каменів. По одній з версій камені були принесені льодовиком, котрий рухався зі Скандинавії. Але також можливо, що вони є залишками гір, котрі знаходилися на цій території та були зруйновані внаслідок руху льодовика.
Дуже цікаво, що камені не просто розкидані по лісу, а мають певне розташування. Деякі дослідники припускають, що наші предки пересували величезне каміння, але як вони це здійснювали та навіщо, теж поки невідомо.
Посеред лісу, за
Вперше про чудовисько стало відомо на заході століття. Староста сусіднього населеного пункту Луки, у своєму посланні польському керівництву вказав, що місцеві рибалки відмовляються від сплати податків, оскільки незрозуміла істота, що живе в надрах озера, винищує мешканців водойми і поступово переходить на домашніх тварин.
Трохи пізніше, вже в році монстра помітили в черговий раз. У зв’язку з цим окупантами було прийнято рішення організації цілодобового спостереження, із залученням до робіт водолазів і військових. Навіть сьогодні, в пам’ять про ці події, на березі можна знайти залізні мережі, якими і намагалися зловити «щось».
Остання згадка про чудовисько трапилась , коли місцевого конюха дивом врятували грибники, що вийшли з лісу та своїм криком відлякали істоту.
Вчені припускають, що в Сомині живе , яка пережила льодовиковий період.
Екстремали щоліта приїжджають сюди, щоб побачити чудовисько.
Львів, як і кожне поважне старовинне європейське місто, може похвалитися не лише історичними пам’ятками, а й численними гостями з потойбіччя. Однією з осель привидів є
Згідно зі свідченнями нічних охоронців, більшість із яких звільнялася після першого ж чергування, рівно опівночі тут починають коїтися неймовірні речі. У порожньому темному соборі відбуваються голосні відправи, а хороша акустика приміщення посилює звуки . Ці служби відбуваються регулярно та тривають не менше трьох годин. Крім того, у книгозбірні собору з полиць часто падають щільно утрамбовані книги, а із цілу ніч вистукує друкарська машинка.
Подібні явища спостерігають у храмі останні кілька десятиліть, відтоді як були виявлені та розчищені підземелля храмового комплексу. Кажуть, що саме звідти являється винуватець усіх нічних неподобств – привид , котрий час від часу трапляється на очі наляканим нічним охоронцям.
Замок Паланок в Мукачево – мабуть, найвідоміший і найпопулярніший зі всіх замків Закарпаття. Він вважається головною визначною пам’яткою міста, в середньовічних стінах якої таїться безліч загадок і таємниць.
Легенда цього замку пов’язана зі свекрухою і невісткою та .
Жінки, правлячи замком, ворогували між собою. Про Софію Баторі ходить страшна слава. Жінка, нібито, мала пристрасть до . Для кров’яних ванн Софія наказувала приносити у жертву . Тому замком блукають душі молодих жінок.
Ще одна легенда про замок пов’язана з . На території замку копали колодязь і все ніяк не могли досягти води. Тоді чорт запропонував воду в обмін на мішок золота, але князь Корятович обдурив сатану і підсунув йому маленький мішечок з двома монетами. З того часу темна сила щовечора через те, що її обдурили.
Подорожуючи Закарпаттям, ми, звичайно, відвідали замок
Його було видно ще з вікон потягу. Замок добре зберігся, з його висоти відкриваються чудові краєвиди. В музеї цікаві експозиції, а якщо скористатись послугами екскурсовода, то можна дізнатися багато цікавого з історії України та почути легенди замку, яких тут чимало.
І, дійсно, місце дуже містичне. Глибоке враження справляє колодязь, який має глибину метрів та з яким теж пов’язані загадкові події.
Взагалі, в таких місцях відчуваєш особливу енергетику, розумієш скільки всього відбувалося до наших часів та відчуваєш свою причетність до чогось великого.
Тож рекомендую відвідати замок Паланок, коли будете на Закарпатті!
Розкажіть про нього нам!
Пишіть на з темою Подорожуй із TAS і ми поділимось вашими пригодами із читачами блога.
При підготовці блогу ми використали матеріали сайтів:
shotam.info
veterdoit.com
t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial
Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –