TAS life team
TAS Life team

Подорожуй із TAS life! Незвичайні споруди. Частина 2

02.12.2020 266

Продовжимо розповідь про незвичайні споруди. Сьогоднішня добірка включає досить різні за своїм значенням місця, проте всіх їх об’єднує одне – незвична архітектура. Сьогодні відвідаємо “український Діснейленд”, будинок-стіну та ще декілька цікавих архітектурних об’єктів.

 

КІНОСТУДІЯ VICTORIA FILM STUDIO

Неподалік Києва, в селі Гурівщіна є незвичайне місце – кіностудія “Victoria Film Studio“.
Так-так, це справжня чинна кіностудія, одна з найбільших в країні, яка займається розробкою та виробництвом серіалів, повнометражного кіно та інших телепроєктів. В комплексі 10 павільйонів, загальною площею понад 2500 кв.м. та локації, які видно, навіть якщо не заходити на територію. Це «Тюрма», «Озеро», «Поле», «Село», «Старе місто» та інші.
Сама студія виглядає як знаменитий Диснеївський замок. На територію кіностудії потрапити поки що не можна. Проте прогулятися поряд з замком обов’язково потрібно, тут ви відчуєте ніби опинилися на знімальному майданчику в Голлівуді.

 

МУЗЕЙ “ПИСАНКА”

Музей “Писанка” в Коломиї – один з найяскравіших і привабливих музеїв України.
У музеї зібрані зразки народної творчості з різних регіонів країни. Колекція музею налічує понад шість тисяч різноманітних писанок. Експонати розташовуються на першому і другому поверхах. Можна побачити як звичайні писанки, так і екземпляри в дорогоцінному камінні. Крім писанок, тут також є і інші елементи народного мистецтва – рушники, сорочки.

 

БУДИНОК-СТІНА

Одна з найбільш незвичайних визначних пам’яток Одеси – будинок з однією стіною, який часто вводить в оману туристів.
Як люди можуть жити в будинку, що складається всього з однієї фасадної стіни? Насправді будинок побудований у формі трикутника, і його стіни примикають одна до іншої. Тому з однією з точок огляду і здається, ніби будинок плоский.
За свої незвичайні властивості будинок одержав багато різних прізвиськ: Будинок однієї стіни і навіть Відьмін будинок. Історія будинку досить проста: кажуть, за допомогою такої конструкції влада хотіла заощадити на будівництві однієї стіни. А вийшла ось така цікава визначна пам’ятка.

 

БУДІВЛЯ РЕСТОРАНУ “СТАРИЙ МЛИН”

У місті Тернополі, за адресою по вулиці Бродівська, 1а, знаходиться унікальна чотириповерхова будівля, в якій працює ресторан «Старий млин».
Вона виникла на фундаменті парового млина у 2002-му році, оформлена в стилі Гауді та характеризується дивною футуристичною формою. При будівництві було використано приблизно сто тисяч цеглин оригінальної форми.
Інтер’єр закладу також незвичайний. У приміщенні можна побачити безліч предметів антикваріату (близько трьох тисяч), що розповідають про традиції, народні звичаї та обряди українців.

 

ПЕЧЕРНИЙ МОНАСТИРСЬКИЙ КОМПЛЕКС

Печерний монастир в селі Розгірче – нетипова для нашої місцевості споруда, поява якої датується ще часами язичників.
Згодом місце, де проводилися ритуали, було перероблено під монастир, тут займалися своєю діяльністю монахи-відлюдники.
Перша згадка про скельний монастир доводиться на середину 15 століття.
Про те, що тут проживали ченці, свідчать келії, які знаходяться на другому поверсі монастиря. Ймовірно, там монахи і проводили своє дозвілля; на другому поверсі також виявлена невелика кімната, що служила коморою.
Світло потрапляло в кімнату за допомогою маленьких віконець. Другий, основний поверх, відведений під храм. Тут можна знайти старовинні написи і зображення святих, які вирізалися на стінах. Біля входу до монастиря стоять дві скелі, які служать своєрідними воротами до нього.

 

А що можуть сказати наші колеги та друзі про свої мандрівки цими місцями?

Інна Просяник, Департамент підтримки Клієнтів

 

Влітку вирішили відвідати це дивовижне та досить популярне місце.
Знаходиться кіностудія приблизно в 35 км від Києва.
Ми їздили з маленькою дитиною, тому можемо запевнити – тим,  у кого є дітки, так само буде цікаво.
Замок виглядає як справжній казковий палац, а коло входу вас зустрінуть скульптури Чужого та Хижака з однойменних кінострічок.
Не зважаючи на те, що вхід до кіностудії заборонений, все одно цікаво розглянути замок, скульптури, посидіти на троні та зробити круті фото.
Тож всім любителям незвичних місць варто відвідати і кіностудію Victoria Film Studios!

 


 

Маєте цікавий досвід подорожей Україною чи світом?
Розкажіть про нього нам!
Пишіть на taslifemarketing@gmail.com з темою «Подорожуй із TAS» і ми поділимось вашими пригодами із читачами блога.

При підготовці блогу ми використали матеріали сайтів:
funtime.kiev.ua

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, нашу сторінку в Instagram та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

52
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 52
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

106
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 106
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

94
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 94
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

165
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 165
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти