Як працює страхування з TAS life. Листопад 2020

Три невигадані історії.

TAS life team
TAS life team 15.12.2020

Настав передноворічний сезон підведення підсумків і наш блог – не виключення. В цьому році ми вже востаннє розповідаємо про найцікавіші виплати за минулий місяць, а про те, чим запам’ятався нам грудень, ви прочитаєте вже наступного року.

Тож завершимо непростий 2020-й такими невигаданими історіями:

 

Історія перша. 

13 років тому дочка вирішила застрахувати маму, якій на той момент було 59. Програму обрала класичну – “ТАС-Лайф”, а діяти Договір мав протягом наступних 20 років. Вигодонабувачами визначили обох дітей Застрахованої Особи – доньку та сина.

В жовтні 2020-го мати, на жаль, пішла з життя внаслідок проблем із судинами (атеросклероз).

Протягом дії Договору було внесено близько 91 000 грн, а загальна сума виплати за ризиком “Втрата життя” склала більше 270 000 грн.

 

Історія друга. 

Минулого року наша 49-річна Клієнтка придбала для себе програму “Doctor TAS”, обравши пакет “Україна плюс”.

Невдовзі під час планового огляду лікар помітив вузол шийки матки, що виявився онкологічною пухлиною, тож Компанія взяла цей страховий випадок в роботу і наразі Клієнтка проходить лікування в одній з провідних столичних клінік.

За Договором жінка здійснила два платежі по 250 євро (це приблизно 15 000 грн), а загальна страхова виплата становила більше 232 000 грн.

 

Історія третя.

Остання історія розпочалася 2010 року, коли люблячий чоловік застрахував свою жінку за програмою “ТАС-Лайф” строком на 10 років. Валютою страхування обрав долар.

За період дії Договору чоловік сплатив внесків на суму в 355 000 гривень (в еквіваленті). І ось в листопаді сплили ті самі десять років і настав страховий випадок “Дожиття Застрахованої Особи до кінця дії Договору” тож Компанія здійснила виплату майже у 600 000 грн – і це стало нашою найбільшою виплатою листопада!

 

Пильнуйте себе, дбайте про найрідніших, а наші невигадані історії чекатимуть на вас у прийдешньому році!

 


 

Якщо маєте запитання, не відкладайте їх на примарне «потім», розпитайте нас про страхування життя вже зараз!
Телефонуйте 044 537 37 40 або пишіть у чаті Viber на номер 096 25 00 117

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет