Як працює страхування з TAS life. Травень 2020

Три невигадані історії.
TAS life team
TAS life team 09.06.2020

Людське життя не має ціни, але ми завжди поводимось так, ніби в світі існує щось більш коштовне, – дорікав своїм сучасникам письменник Антуан де Сент-Екзюпері.

Але, маємо визнати, з тих часів відношення до страхування в світі змінилось не так радикально, як хотілося б…
Цей блог – наша маленька, але міцна цеглинка в фундаменті сучасної української свідомості, основою якої має стати безцінність життя кожної окремої людини.
І ось перед вами історії трьох чоловіків – Клієнтів нашої компанії, які, хто сім, хто сімнадцять років тому, прийняли рішення убезпечити власне життя та майбутнє своїх близьких:

 

Історія перша. ДТП

Наш перший Клієнт – жив у Вінниці, працював водієм та у 2008 році придбав для себе програму “ТАС-Лайф”. На той момент чоловіку виповнився 51 рік.

Минулого року, на жаль, він загинув у ДТП.

За умовами договору спрацювало три страхових випадки: Втрата життя, Втрата життя від нещасного випадку та Втрата життя через ДТП.

Спадкоємцями чоловіка є його діти і на сьогоднішній день страхова виплата виплачена ще не всім – частина коштів очікує на звернення останнього спадкоємця. Проте загальна сума виплати наразі становить близько 370 000 грн (в еквіваленті).

 

Історія друга. Критична

Наш другий Клієнт має 40 років, проживає в Херсонській області та з 2013 року був застрахований в компанії Aegon, правонаступницею якої є TAS life.

В лютому цього року в чоловіка виявили онкологічне захворювання.

Страхова виплата за ризиком “Критичні захворювання” склала 42 500 грн.

 

Історія третя. Капітальна

Останній герой цього блогу мешкає у Черкасах і має вже поважний вік – йому 70.
Та у 2003 році він також не був юним парубком, коли вирішив заключити довгостроковий договір страхування за прорамою «ТАС-Лайф».
І ось минулого місяця цей Договір успішно завершив свою дію. Протягом 17 років чоловік сплатив внесків на суму більше 80 000 грн в еквіваленті.
А страхова виплата склала
більше 185 000 грн (також в еквіваленті) і це наша найбільша виплата по Дожиттю за травень!

 


 

Друзі, пильнуйте себе, піклуйтесь про близьких, та цінуйте життя понад усе!

Якщо маєте запитання, не відкладайте їх на примарне «потім», розпитайте нас про страхування життя вже зараз! Телефонуйте 044 537 37 40 або пишіть у чаті Viber на номер 096 25 00 117

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет