Михайло Холоділін

СПОРТ – з чого почати?

25.03.2021 354

Ви тільки починаєте тренуватися?

Ось декілька порад, які допоможуть досягти вам ваших фітнес-цілей:

1. Зробіть перший крок

Так, перший крок – найважчий, але і найважливіший. З нього все починається.
Просто прийміть чітке і безповоротне рішення змінити своє життя. Придбайте абонемент в фітнес-клуб, спортивний костюм та кросівки для вуличних пробіжок, або запишіться на секцію… Варіантів безліч.
Також варто переглянути свій режим харчування. Зверніться за допомогою до спеціалістів: дієтолога, чи тренера. Можливо, деякі ваші звички доведеться змінити або взагалі кинути. Будьте готові до цього.

 

2. Не все одразу. Доведеться почекати

Досягнення будь-якої цілі потребує часу. Так було завжди.
Щоб побачити помітні зміни в своєму тілі, вам знадобиться 2-3 місяці систематичних тренувань та дотримання режиму харчування. Тому, запасіться терпінням і наполегливістю. Вашому тілу потрібен час, щоб пристосуватися до нових умов. На початку можливо буде складно, але тримайтеся!

 

3. Бийтеся з «велетнями»

Іноді, на тренуваннях ви будете стикатися зі складними або незвичними на перший погляд завданнями. Можливо вони здадуться вам непосильними… І це нормально. Головне – не здавайтеся! Сприймайте все це, як черговий челлендж, який просто треба пройти.
Пам’ятайте, про вашу ціль та переваги, які ви отримаєте на фініші.
Валіть цих «велетнів»!

 

4. Якщо ви на тренуванні, то ви на тренуванні!

Ніяких телефонів (тільки, якщо дзвінок важливий), ніяких гаджетів та інших речей, які можуть відволікати. Тільки ( Ти, Тренер і Тренування). Важливо сконцентруватися на самому тренуванні та тренувальній задачі. На своїй цілі врешті решт!
Не забувайте, час – це найдорожча валюта! Використовуйте його ефективно.

 

5. Ваше оточення теж важливе

Оточіть себе правильними людьми, які будуть надихати і мотивувати вас досягати своєї цілі. Тренуйтеся з тими, хто вже зміг досягти результату, який вам би хотілося мати. Тренуйтеся з тими, хто сильніший за вас. Це не найлегший шлях, але там ви точно будете прогресувати.

 

6. Забудьте про думку оточуючих

Якщо ваше самовідчуття буде залежати від думки інших, або від якихось зовнішніх обставин – ви перестанете контролювати свій шлях до цілі. Пам’ятайте, що ви робите це в першу чергу для себе. І не важливо, що кажуть інші. Ви йдете до своєї цілі і крапка!

 

«Якщо розпочав – перемагай!»
Ернест Хемінгуей

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

37
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 37
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти