Михайло Холоділін

СПОРТ – з чого почати?

25.03.2021 150

Ви тільки починаєте тренуватися?

Ось декілька порад, які допоможуть досягти вам ваших фітнес-цілей:

1. Зробіть перший крок

Так, перший крок – найважчий, але і найважливіший. З нього все починається.
Просто прийміть чітке і безповоротне рішення змінити своє життя. Придбайте абонемент в фітнес-клуб, спортивний костюм та кросівки для вуличних пробіжок, або запишіться на секцію… Варіантів безліч.
Також варто переглянути свій режим харчування. Зверніться за допомогою до спеціалістів: дієтолога, чи тренера. Можливо, деякі ваші звички доведеться змінити або взагалі кинути. Будьте готові до цього.

 

2. Не все одразу. Доведеться почекати

Досягнення будь-якої цілі потребує часу. Так було завжди.
Щоб побачити помітні зміни в своєму тілі, вам знадобиться 2-3 місяці систематичних тренувань та дотримання режиму харчування. Тому, запасіться терпінням і наполегливістю. Вашому тілу потрібен час, щоб пристосуватися до нових умов. На початку можливо буде складно, але тримайтеся!

 

3. Бийтеся з «велетнями»

Іноді, на тренуваннях ви будете стикатися зі складними або незвичними на перший погляд завданнями. Можливо вони здадуться вам непосильними… І це нормально. Головне – не здавайтеся! Сприймайте все це, як черговий челлендж, який просто треба пройти.
Пам’ятайте, про вашу ціль та переваги, які ви отримаєте на фініші.
Валіть цих «велетнів»!

 

4. Якщо ви на тренуванні, то ви на тренуванні!

Ніяких телефонів (тільки, якщо дзвінок важливий), ніяких гаджетів та інших речей, які можуть відволікати. Тільки ( Ти, Тренер і Тренування). Важливо сконцентруватися на самому тренуванні та тренувальній задачі. На своїй цілі врешті решт!
Не забувайте, час – це найдорожча валюта! Використовуйте його ефективно.

 

5. Ваше оточення теж важливе

Оточіть себе правильними людьми, які будуть надихати і мотивувати вас досягати своєї цілі. Тренуйтеся з тими, хто вже зміг досягти результату, який вам би хотілося мати. Тренуйтеся з тими, хто сильніший за вас. Це не найлегший шлях, але там ви точно будете прогресувати.

 

6. Забудьте про думку оточуючих

Якщо ваше самовідчуття буде залежати від думки інших, або від якихось зовнішніх обставин – ви перестанете контролювати свій шлях до цілі. Пам’ятайте, що ви робите це в першу чергу для себе. І не важливо, що кажуть інші. Ви йдете до своєї цілі і крапка!

 

«Якщо розпочав – перемагай!»
Ернест Хемінгуей

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок
5 живучих міфів про здоров’я

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

25
Звідки беруться міфи про здоров’я? Усі ці “не сиди так близько до телевізора, зіпсуєш зір” та “одягайся тепліше, бо застудишся”? Частиною з них ми завдячуєм...
12 хв на читання 25
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
12 хв на читання
13.04.2021 Читати
12 способів уберегти себе від раку

Роман Бабич

Роман Бабич

63
"Майбутнє належить медицині запобіжній. Ця наука, йдучи пліч-о-пліч з «лікувальною», принесе безсумнівну користь людству." - це слова ще з ХІХ століття Миколи ...
4 хв на читання 63
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
12.04.2021 Читати
Щастя за гроші не купиш?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

100
- Скажіть, Шура, чесно, скільки вам потрібно грошей для щастя? - запитав Остап. - Тільки підрахуйте все. - Сто рублів, - відповів Балаганов, з жалем відриваючи...
9 хв на читання 100
  • #Лайф-хак від ТАС
9 хв на читання
09.04.2021 Читати
Вакцинація – правда та міфи

Дарина Дмитрієвська

Дарина Дмитрієвська

120
Якби ви знали, що на тій вулиці, якою ви постійно ходите на роботу, на вас може впасти цеглина, а змінити маршрут чи примусити ЖЕК відреставрувати будівлю немож...
8 хв на читання 120
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
08.04.2021 Читати
Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет