Анастасія Ведишева

6 суперздібностей вашої посмішки

як проста посмішка може вплинути на ваше життя та змінити світ

05.10.2018 2752

“Ах, посмішка — не так уже й багато…
Подумаєш, всміхнувся, та й усе.
А в когось на душі від цього свято,
Когось вона до сонечка несе…”  

Надія Красоткіна

 

Посмішка це диво. Посмішка заразлива. Посмішка це самий простий і ефективний спосіб встановлення контакту.
Усміхнена людина подібна магніту, що притягує до себе позитивних людей, сприятливі умови, геніальні ідеї, удачу, успіх, радість, благополуччя і багатство.

На що ще здатна ваша посмішка – розповідаємо по пунктах!

Посмішка - заразлива

1. Ви можете змінити світ. Посмішка – заразлива

Мабуть, у кожного була така ситуація – ідеш вулицею, настрій на нулі, аж раптом повз проходить весела компанія друзів і запально сміється… Або ж чийсь малюк посміхнеться тобі так щиро, як це роблять лише малюки… Як ви відчуваєте себе у цей момент? Трошки краще, чи не так? 🙂 Бо коли вас оточують усміхнені люди, ви не можете не посміхнутись у відповідь!

Щоб остаточно переконати вас у цій суперздібності, пропонуємо подивитись невеличкий фільм, що називається Merci! (Дякую!). Гарантуємо, що ви також не втримаєте посмішку…

Merci! by Christine Rabette

2. Усмішка піднімає ваш настрій і створює відчуття благополуччя 

Про це пише поведінковий психолог Сарра Стівенсон: “Кожного разу, коли ви посміхаєтесь, у вашому мозку відбувається невеличке позитив-паті за участі дофаміну, ендорфіну та серотоніну.
Сміх допомагає побороти негативні ефекти стресу бо допомагає знизити рівень гормонів, що викликають стрес, а також поліпшує дію імунної системи.
Також сміх значно знижує симптоми кашлю, застуди, хворого горла, а також знижує тиск. Процес одужання у хворої людини йде в два рази швидше, якщо вона у гарному гуморі та посміхається!
Навіть Чарльз Дарвін говорив, що сам акт посмішки покращує настрій, а слідом за ним і самопочуття. Наші найлютіші вороги – негативні емоції!

 ваш настрій створює відчуття благополуччя 

3. Вона робить вас красивішим

Хочете бути більш привабливими? Це просто – посміхайтеся! Дослідження довели, коли людина посміхається, ми вважаємо її більш привабливою, ніж коли вона похмура.
Це ще не все: вчені з університету Міссурі-Канзас (UMKC) підтвердили популярну теорію, що завдяки посмішці оточуючі сприймають вас молодшим та стрункішим, ніж ви є насправді!  А інше дослідження встановило, що 69% чоловіків знайшли більш гарнішими жінок, які посміхалися, а не тих, на кому був макіяж від модного стиліста.

4. Посмішка викликає у мозку більше задоволення, ніж шоколад або гроші 

Знаємо, ви зараз подумали: “та ну ладно…”
Проте, згідно фактам, наведеним Роном Гутманом у виступі під час конференції TED, одна посмішка може створити такий саме рівень стимуляції мозку, як і 2000 плиток шоколаду.

В цьому ж дослідженні було доведено, що одна посмішка заряджає таким само позитивом, як і отримання 25 тисяч доларів.
До речі, діти посміхаються близько 400 разів на день (тоді як дорослі – лише біля 15-ти). Якщо ми помножимо 400 на 25 тисяч, отримаємо 10 мільйонів доларів. Схоже,  наші діти щодня радіють як Марк Цукерберг! 🙂

5. Навіть вимушена посмішка може призвести до покращення настрою

Зазвичай ми вважаємо, що тільки позитивні емоції змушують нас посміхатися. Так і є, але вірно й зворотнє: просто посміхнувшись ми можемо викликати позитивні емоції.
Про це писав і буддистський автор Thich Nhat Hanh: “Іноді ваша радість є джерелом вашої посмішки, але іноді ваша посмішка може бути джерелом вашої радості“.

Невгамовні вчені навіть провели таке дослідження – попросили волонтерів потримати олівця між зубами, що змушує губи ростягнутися мов у посмішці. І всього лише ця вправа змусила піддослідних почуватися краще!
Як-то кажуть, неймовірно, але факт…
До речі, пропонуємо прямо зараз провести цей експеримент самотужки. Щонайменше поліпшете настрій своїм колегам… 🙂

вимушена посмішка може покращити настрій

6. Звичка посміхатись може вплинути на тривалість життя людини

Науковий експеримент університету штату Уейн, що було проведено у 2010 році мав на меті вивчення бейсбольних карток провідних гравців ліги що виступали 50-х роках. Дослідники виявили, що гравці, які не посміхалися на цих фото, прожили в середньому лише 72,9 роки, тоді як гравці з широкими посмішками жили в середньому майже 80 років

Чи не варто завести звичку посміхатися хоча б заради додаткових семи років життя?

Наостанок процитуємо барона Мюнхгаузена: “Розумний вираз обличчя – це ще не ознака розуму, панове. Всі дурниці на землі робляться саме з цим виразом. Тож, посміхайтеся, панове. Посміхайтеся!

 Посміхайтеся

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –  t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook –  facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

841
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 841
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

579
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 579
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

654
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 654
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

578
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 578
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти