TAS life team
TAS life team

Нові виклики і результат в першому півріччі 2017 року

Підсумки діяльності Компанії в першому півріччі 2017 року

20.10.2017 73

Перше півріччя 2017 року. 6 місяців нового життя нової Компанії. Перед нами постали нові виклики, які вимагали рішень. Інших рішень. Не таких, до яких ми звикли, а кардинально інших. За ці 6 місяців ми навчилися багато чому: оптимізувати внутрішні процеси, спрощувати, удосконалювати і … домовлятися один з одним. Ні, не можна сказати, що до цього моменту ми цього не вміли робити. Звичайно вміли, але тут ми створювали початок нової компанії, де злилися воєдино цінності європейські і українські. І тепер ми стали Компанією №1 – українською компанією з європейськими цінностями. А тепер по порядку.

Наші результати 6/2017

Ми розповідали Вам більш детально про те, хто наш Клієнт, де він живе, і кого у нас більше – чоловіків чи жінок. Відзначимо, що ситуація по першому півріччю у нас не змінилася – жінок залишається переважна кількість, як і в структурі більше жителів обласних центрів і невеликих міст.

Наші продажі

Ми орієнтовані на продаж класичного страхування і Клієнтів саме з такими програмами у нас в портфелі 70%.

Як ми продавали

У цьому півріччі ми уклали на 282% більше нових договорів накопичувального страхування. А ось договорів страхування життя позичальників кредитів банку у нас стало менше на 5%. Так як це додатковий напрям бізнесу, то цей факт не має істотного впливу на бізнес компанії.

 

Кожен квартал в середньому ми укладаємо більше 5 000 нових договорів страхування.

 

Уподобання наших Клієнтів істотно не змінилися і також великим попитом користуються договору страхування, номіновані в українській гривні. Накопичувальні договори, прив’язані до іноземної валюти (долар і євро), займають в нових продажах не більше 30%.

 

Середній річний внесок, який залежить від типу придбаної страхової програми, склав від 1 400 (за звичайними договорами страхування від нещасного випадку) до 78 000 грн. за програмами ануїтетних пенсійних виплат.

 

Найбільша сума, на яку було застраховане життя нашого клієнта у першому півріччі, склала 11 000 000 грн.

Як ми виплачували

Нам дуже приємно розповідати про страхові виплати, про те, скільком нашим Клієнтам ми допомогли.

Загальний обсяг страхових виплат в першому півріччі 2017 року склав майже 44,5 млн. грн. З яких основна частина – виплати за накопичувальними договорами страхування, термін дії за якими добіг кінця (майже 36,5 млн. грн).

За останні п’ять років і перше півріччя 2017 роки ми виплатили нашим Клієнтам більш 264,8 млн.грн.

Найбільша виплата одному Клієнту в першому півріччі 2017 року за накопичувальною програмою, термін якої не закінчився, становила 1,2 млн.грн.

А найбільша сума по ризику (в даному випадку, смерті через хворобу) склала 406 тис.грн.

Уже традиційно виплати по дожиттю (або іншими словами, виплати накопиченого капіталу) домінують серед усіх типів страхових виплат.

Серед ризикових виплат найбільшу питому вагу зайняли виплати по смерті в результаті хвороби, травматизму і критичним захворюванням.

Ми вже розповідали більш детально про нашу процедуру виплат за ризиком “Дожиття” з нашим партнером АТ “ТАСкомбанк” в “один день”. Хочемо сказати, що 3 з 4 Клієнтів СК “ТАС” отримують свої виплати по завершенню Договору страхування “день в день”. В цілому – це 77% Клієнтів.

Як ми управляли активами

Як ми і обіцяли раніше, продовжуємо розповідати і пояснювати, як в СК “ТАС” відбувається управління активами, що забезпечують поточні і майбутні страхові виплати для наших Клієнтів.

Як Ви пам’ятаєте, ми можемо інвестувати гроші Клієнтів в строго визначені законом фінансові інструменти (депозити, акції, облігації, дорогоцінні метали, нерухомість і т.п.), і до кожного інструменту законом встановлені певні вимоги (рейтинги, граничні розміри вкладень і т. п.). Нагадаємо, що більш детально про це можна прочитати тут.

Тож, ми як завжди шукаємо оптимальний баланс між надійністю інвестицій і їх прибутковістю. Розглянемо далі більш детально.

За підсумками півріччя 2017 року активів у нас понад 2,1 млрд. грн., а це означає, що 25% активів усього лайфового страхового ринку України перебувають під управлінням СК “ТАС”.

Ми вже розповідали Вам про вимоги законодавства щодо розміщення активів та інших нормативів, які повинні виконувати “лайфовики”. У СК “ТАС” на 30.06.2017 року норматив по розміщенню низькоризикових активів перевиконувався в 3 рази. Обсяг вкладень в такі категорії інструментів становив більше 75% від усіх активів.

Більш 34% усіх наших активів було розміщено в інструменти, в тому чи іншому вигляді належать державі (ОВДП і депозити держбанків)

Більш детальну структуру інвестицій Ви можете розглянути нижче. Майже 23% наших інвестицій розміщено в ОВДП, а 67% – в депозити і облігації банків.

І в черговий раз ми заробили нашим Клієнтам гідний інвестиційний дохід.

Що стосується інших нормативних вимог до нас, і тут у нас перевиконання показників: ми виконуємо всі ліцензійні вимоги, а норматив достатності капіталу у нас більше в 1,5 рази від вимог законодавства.

Ми багато всього зробили в першому півріччі: змінили страхові продукти (вони стали краще і більш доступні за ціною), впровадили програму лояльності для діток, запустили нову мобільну версію сайту, а також додали нових партнерів, з сервісом яких Ви зможете зручно і швидко оплачувати страхові платежі. Ми робимо все для Вас і Вашого комфорту!

 

 

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

TAS life підкорює вершини!

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

152
На Заході України кажуть: якщо ви були в Карпатах, але не піднялися на Говерлу - нікому не кажіть, що були в горах. ФанТАСтична команда TAS life може заявити з...
99 хв на читання 152
  • #ЖиттяТАС
99 хв на читання
30.07.2021 Читати
Як накопичити кошти на навчання дитині?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

161
Народження крихітки у родині – це завжди велике щастя! Та водночас і велика відповідальність - адже час мине дуже швидко і вже через 18 років дитинці необхідно...
10 хв на читання 161
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #Програми для дитини
10 хв на читання
29.07.2021 Читати
TAS Life – професійне страхування спортсменів

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

115
Вихідні 24 та 25 липня були надзвичайно насичені! Адже в Києві відбувалося дві фанТАСтичні події, у яких була задіяна і Ваша улюблена страхова компанія: Triath...
10 хв на читання 115
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
10 хв на читання
28.07.2021 Читати
5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

117
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 117
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти