TAS life team
TAS life team

Нові виклики і результат в першому півріччі 2017 року

Підсумки діяльності Компанії в першому півріччі 2017 року

20.10.2017 20

Перше півріччя 2017 року. 6 місяців нового життя нової Компанії. Перед нами постали нові виклики, які вимагали рішень. Інших рішень. Не таких, до яких ми звикли, а кардинально інших. За ці 6 місяців ми навчилися багато чому: оптимізувати внутрішні процеси, спрощувати, удосконалювати і … домовлятися один з одним. Ні, не можна сказати, що до цього моменту ми цього не вміли робити. Звичайно вміли, але тут ми створювали початок нової компанії, де злилися воєдино цінності європейські і українські. І тепер ми стали Компанією №1 – українською компанією з європейськими цінностями. А тепер по порядку.

Наші результати 6/2017

Ми розповідали Вам більш детально про те, хто наш Клієнт, де він живе, і кого у нас більше – чоловіків чи жінок. Відзначимо, що ситуація по першому півріччю у нас не змінилася – жінок залишається переважна кількість, як і в структурі більше жителів обласних центрів і невеликих міст.

Наші продажі

Ми орієнтовані на продаж класичного страхування і Клієнтів саме з такими програмами у нас в портфелі 70%.

Як ми продавали

У цьому півріччі ми уклали на 282% більше нових договорів накопичувального страхування. А ось договорів страхування життя позичальників кредитів банку у нас стало менше на 5%. Так як це додатковий напрям бізнесу, то цей факт не має істотного впливу на бізнес компанії.

 

Кожен квартал в середньому ми укладаємо більше 5 000 нових договорів страхування.

 

Уподобання наших Клієнтів істотно не змінилися і також великим попитом користуються договору страхування, номіновані в українській гривні. Накопичувальні договори, прив’язані до іноземної валюти (долар і євро), займають в нових продажах не більше 30%.

 

Середній річний внесок, який залежить від типу придбаної страхової програми, склав від 1 400 (за звичайними договорами страхування від нещасного випадку) до 78 000 грн. за програмами ануїтетних пенсійних виплат.

 

Найбільша сума, на яку було застраховане життя нашого клієнта у першому півріччі, склала 11 000 000 грн.

Як ми виплачували

Нам дуже приємно розповідати про страхові виплати, про те, скільком нашим Клієнтам ми допомогли.

Загальний обсяг страхових виплат в першому півріччі 2017 року склав майже 44,5 млн. грн. З яких основна частина – виплати за накопичувальними договорами страхування, термін дії за якими добіг кінця (майже 36,5 млн. грн).

За останні п’ять років і перше півріччя 2017 роки ми виплатили нашим Клієнтам більш 264,8 млн.грн.

Найбільша виплата одному Клієнту в першому півріччі 2017 року за накопичувальною програмою, термін якої не закінчився, становила 1,2 млн.грн.

А найбільша сума по ризику (в даному випадку, смерті через хворобу) склала 406 тис.грн.

Уже традиційно виплати по дожиттю (або іншими словами, виплати накопиченого капіталу) домінують серед усіх типів страхових виплат.

Серед ризикових виплат найбільшу питому вагу зайняли виплати по смерті в результаті хвороби, травматизму і критичним захворюванням.

Ми вже розповідали більш детально про нашу процедуру виплат за ризиком “Дожиття” з нашим партнером АТ “ТАСкомбанк” в “один день”. Хочемо сказати, що 3 з 4 Клієнтів СК “ТАС” отримують свої виплати по завершенню Договору страхування “день в день”. В цілому – це 77% Клієнтів.

Як ми управляли активами

Як ми і обіцяли раніше, продовжуємо розповідати і пояснювати, як в СК “ТАС” відбувається управління активами, що забезпечують поточні і майбутні страхові виплати для наших Клієнтів.

Як Ви пам’ятаєте, ми можемо інвестувати гроші Клієнтів в строго визначені законом фінансові інструменти (депозити, акції, облігації, дорогоцінні метали, нерухомість і т.п.), і до кожного інструменту законом встановлені певні вимоги (рейтинги, граничні розміри вкладень і т. п.). Нагадаємо, що більш детально про це можна прочитати тут.

Тож, ми як завжди шукаємо оптимальний баланс між надійністю інвестицій і їх прибутковістю. Розглянемо далі більш детально.

За підсумками півріччя 2017 року активів у нас понад 2,1 млрд. грн., а це означає, що 25% активів усього лайфового страхового ринку України перебувають під управлінням СК “ТАС”.

Ми вже розповідали Вам про вимоги законодавства щодо розміщення активів та інших нормативів, які повинні виконувати “лайфовики”. У СК “ТАС” на 30.06.2017 року норматив по розміщенню низькоризикових активів перевиконувався в 3 рази. Обсяг вкладень в такі категорії інструментів становив більше 75% від усіх активів.

Більш 34% усіх наших активів було розміщено в інструменти, в тому чи іншому вигляді належать державі (ОВДП і депозити держбанків)

Більш детальну структуру інвестицій Ви можете розглянути нижче. Майже 23% наших інвестицій розміщено в ОВДП, а 67% – в депозити і облігації банків.

І в черговий раз ми заробили нашим Клієнтам гідний інвестиційний дохід.

Що стосується інших нормативних вимог до нас, і тут у нас перевиконання показників: ми виконуємо всі ліцензійні вимоги, а норматив достатності капіталу у нас більше в 1,5 рази від вимог законодавства.

Ми багато всього зробили в першому півріччі: змінили страхові продукти (вони стали краще і більш доступні за ціною), впровадили програму лояльності для діток, запустили нову мобільну версію сайту, а також додали нових партнерів, з сервісом яких Ви зможете зручно і швидко оплачувати страхові платежі. Ми робимо все для Вас і Вашого комфорту!

 

 

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Чи «всьо пропало» коли падають ставки дохідності?

Ростислав Борисенко

Ростислав Борисенко

2
Протягом 2020-го року ставки за банківськими депозитами - найбільш популярним фінансовим інструментом в Україні - знизилися майже вдвічі. Якщо на початку 2020 ...
9 хв на читання 2
  • #ШколаТАС
9 хв на читання
17.05.2021 Читати
Я – трудоголік?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

69
Працьовитість, сумлінність і старанність у роботі – якості, що необхідні всім співробітникам. Однак існує така категорія людей, у яких прагнення працювати набув...
8 хв на читання 69
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
14.05.2021 Читати
Біг – це не спорт…

Костянтин Лебедєв

Костянтин Лебедєв

62
Найпоширенішим і найдоступнішим видом фізичної активності в світі є біг. Сотні мільйонів бігунів по всіх континентах регулярно виходять на пробіжки. Біг – це ...
9 хв на читання 62
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
9 хв на читання
13.05.2021 Читати
Онко-скринінг: плюси та мінуси

Роман Бабич

Роман Бабич

117
Як і обіцяли, в цій статті ми підготували для Вас інформацію, щодо переваг та недоліків різних сучасних скрінінгових програм та загалом перспективи ранньої діаг...
6 хв на читання 117
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
6 хв на читання
12.05.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет