Наталія Стихальська

Lunch ‘n’ Learn

знайомство з пулом IGP та не тільки...

14.09.2018 117

Друзі, як у Вас проходив другий тиждень осені? В нас  – просто неймовірно та насичено цікавими подіями!

По-перше, ми продовжуємо підготовку до нашого благодійного ярмарку, що відбудеться 15 вересня у Малому Княжому дворі. Тож, будемо раді бачити усіх, хто завітає до нас та візьме участь у добрій справі! Чекаємо Вас завтра, початок об 11:00! Всю інформацію Ви знайдете на нашій сторінці у Facebook.

А наразі ми готові поділитися з Вами враженнями від заходу «Lunch ‘n’ Learn», який ми провели 11 вересня у готелі Radisson Blu разом із нашим партнером – міжнародним страховим пулом IGP.

На зустріч були запрошені наші корпоративні Клієнти, HR співробітники, консультанти та фахівці по винагородам міжнародних компаній.

Що цікавого було на зустрічі? Багато всього! Знайомство з пулом IGP, розповідь про тренди в страхуванні у світі та в Україні, актуальна інформація щодо соціального забезпечення, компенсацій та пільг, які компаніям слід включати в соціальні пакети для своїх працівників та новинки від СК «ТАС». Та про все по порядку.

Зустрічали ми гостей ранковою запашною кавою, а далі вони проходили на реєстрацію до нашої чарівної Олени Бардюк, провідного фахівця корпоративного бізнесу СК «ТАС». Олена видавала робочі матеріали учасникам, а також невеличкі сувеніри на згадку.

Зустріч розпочав Голова Правління СК «ТАС» – Андрій Власенко, розповівши про страхову компанію «ТАС» та банківську групу ТАС.

Продовжили виступ свого керівника Владислав Махлай, директор департаменту з корпоративного бізнесу СК «ТАС», та Наталія Стихальська, директор з маркетингу СК «ТАС». У своїх виступах вони розповіли про діяльність із пулом, програми корпоративного убезпечення працівників, податкові пільги, програми лояльності та новинки, які з’явилися у Компанії.

Другу частину заходу відкрили наші партнери Бріт Верхувен, директор з розвитку бізнесу (країни Європи) та аналітик Мар’яна Хоменко, які завітали до нас із Брюсселя. Вони презентували IGP, розповіли у досить простій та зрозумілій формі про те, що таке пулінг, чому компаніям цікаво співпрацювати із страховим пулом та які бонуси мають змогу отримати компанії, що по-справжньому турбуються про здоров’я та щасливе майбутнє своїх працівників, а також про те, що в кожній країні вони обирають лише одного партнера – лідера ринку. І таким лідером в Україні вони вважають саме страхову компанію «ТАС». І ми цілком з ними погоджуємося!

Завершила зустріч своїм виступом Вікторія Клунник, представник від компанії «Санофі-Авентіс», в якому поділилася враженнями від співпраці із СК «ТАС» та на власному досвіді працівників компанії розповіла, як їм стала у нагоді наявність Договору страхування життя.

А ще у перервах було багато цікавих знайомств, корисного спілкування з однодумцями та обмін досвідом!

Нижче наш фотозвіт:

1
Бріт Верхувен, IGP

2
Бріт Верхувен, IGP

3
Мар’яна Хоменко, IGP

4
Вікторія Клунник, Санофі-Авентіс

5
Наталія Стихальська, ТАС life

6
Олена Бардюк, ТАС life

9
7
8
10
11

Такий захід вперше був проведений в Україні разом із нашим партнером – страховим пулом IGP.  Маємо надію, що це лише початок, а попереду буде багато цікавих заходів від СК «ТАС»!

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

37
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 37
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти