Наталія Стихальська

Lunch ‘n’ Learn

знайомство з пулом IGP та не тільки...

14.09.2018 197

Друзі, як у Вас проходив другий тиждень осені? В нас  – просто неймовірно та насичено цікавими подіями!

По-перше, ми продовжуємо підготовку до нашого благодійного ярмарку, що відбудеться 15 вересня у Малому Княжому дворі. Тож, будемо раді бачити усіх, хто завітає до нас та візьме участь у добрій справі! Чекаємо Вас завтра, початок об 11:00! Всю інформацію Ви знайдете на нашій сторінці у Facebook.

А наразі ми готові поділитися з Вами враженнями від заходу «Lunch ‘n’ Learn», який ми провели 11 вересня у готелі Radisson Blu разом із нашим партнером – міжнародним страховим пулом IGP.

На зустріч були запрошені наші корпоративні Клієнти, HR співробітники, консультанти та фахівці по винагородам міжнародних компаній.

Що цікавого було на зустрічі? Багато всього! Знайомство з пулом IGP, розповідь про тренди в страхуванні у світі та в Україні, актуальна інформація щодо соціального забезпечення, компенсацій та пільг, які компаніям слід включати в соціальні пакети для своїх працівників та новинки від СК «ТАС». Та про все по порядку.

Зустрічали ми гостей ранковою запашною кавою, а далі вони проходили на реєстрацію до нашої чарівної Олени Бардюк, провідного фахівця корпоративного бізнесу СК «ТАС». Олена видавала робочі матеріали учасникам, а також невеличкі сувеніри на згадку.

Зустріч розпочав Голова Правління СК «ТАС» – Андрій Власенко, розповівши про страхову компанію «ТАС» та банківську групу ТАС.

Продовжили виступ свого керівника Владислав Махлай, директор департаменту з корпоративного бізнесу СК «ТАС», та Наталія Стихальська, директор з маркетингу СК «ТАС». У своїх виступах вони розповіли про діяльність із пулом, програми корпоративного убезпечення працівників, податкові пільги, програми лояльності та новинки, які з’явилися у Компанії.

Другу частину заходу відкрили наші партнери Бріт Верхувен, директор з розвитку бізнесу (країни Європи) та аналітик Мар’яна Хоменко, які завітали до нас із Брюсселя. Вони презентували IGP, розповіли у досить простій та зрозумілій формі про те, що таке пулінг, чому компаніям цікаво співпрацювати із страховим пулом та які бонуси мають змогу отримати компанії, що по-справжньому турбуються про здоров’я та щасливе майбутнє своїх працівників, а також про те, що в кожній країні вони обирають лише одного партнера – лідера ринку. І таким лідером в Україні вони вважають саме страхову компанію «ТАС». І ми цілком з ними погоджуємося!

Завершила зустріч своїм виступом Вікторія Клунник, представник від компанії «Санофі-Авентіс», в якому поділилася враженнями від співпраці із СК «ТАС» та на власному досвіді працівників компанії розповіла, як їм стала у нагоді наявність Договору страхування життя.

А ще у перервах було багато цікавих знайомств, корисного спілкування з однодумцями та обмін досвідом!

Нижче наш фотозвіт:

1
Бріт Верхувен, IGP

2
Бріт Верхувен, IGP

3
Мар’яна Хоменко, IGP

4
Вікторія Клунник, Санофі-Авентіс

5
Наталія Стихальська, ТАС life

6
Олена Бардюк, ТАС life

9
7
8
10
11

Такий захід вперше був проведений в Україні разом із нашим партнером – страховим пулом IGP.  Маємо надію, що це лише початок, а попереду буде багато цікавих заходів від СК «ТАС»!

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

52
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 52
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

105
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 105
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

93
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 93
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

165
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 165
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти