Наталія Стихальська

Lunch ‘n’ Learn

знайомство з пулом IGP та не тільки...

14.09.2018 335

Друзі, як у Вас проходив другий тиждень осені? В нас  – просто неймовірно та насичено цікавими подіями!

По-перше, ми продовжуємо підготовку до нашого благодійного ярмарку, що відбудеться 15 вересня у Малому Княжому дворі. Тож, будемо раді бачити усіх, хто завітає до нас та візьме участь у добрій справі! Чекаємо Вас завтра, початок об 11:00! Всю інформацію Ви знайдете на нашій сторінці у Facebook.

А наразі ми готові поділитися з Вами враженнями від заходу «Lunch ‘n’ Learn», який ми провели 11 вересня у готелі Radisson Blu разом із нашим партнером – міжнародним страховим пулом IGP.

На зустріч були запрошені наші корпоративні Клієнти, HR співробітники, консультанти та фахівці по винагородам міжнародних компаній.

Що цікавого було на зустрічі? Багато всього! Знайомство з пулом IGP, розповідь про тренди в страхуванні у світі та в Україні, актуальна інформація щодо соціального забезпечення, компенсацій та пільг, які компаніям слід включати в соціальні пакети для своїх працівників та новинки від СК «ТАС». Та про все по порядку.

Зустрічали ми гостей ранковою запашною кавою, а далі вони проходили на реєстрацію до нашої чарівної Олени Бардюк, провідного фахівця корпоративного бізнесу СК «ТАС». Олена видавала робочі матеріали учасникам, а також невеличкі сувеніри на згадку.

Зустріч розпочав Голова Правління СК «ТАС» – Андрій Власенко, розповівши про страхову компанію «ТАС» та банківську групу ТАС.

Продовжили виступ свого керівника Владислав Махлай, директор департаменту з корпоративного бізнесу СК «ТАС», та Наталія Стихальська, директор з маркетингу СК «ТАС». У своїх виступах вони розповіли про діяльність із пулом, програми корпоративного убезпечення працівників, податкові пільги, програми лояльності та новинки, які з’явилися у Компанії.

Другу частину заходу відкрили наші партнери Бріт Верхувен, директор з розвитку бізнесу (країни Європи) та аналітик Мар’яна Хоменко, які завітали до нас із Брюсселя. Вони презентували IGP, розповіли у досить простій та зрозумілій формі про те, що таке пулінг, чому компаніям цікаво співпрацювати із страховим пулом та які бонуси мають змогу отримати компанії, що по-справжньому турбуються про здоров’я та щасливе майбутнє своїх працівників, а також про те, що в кожній країні вони обирають лише одного партнера – лідера ринку. І таким лідером в Україні вони вважають саме страхову компанію «ТАС». І ми цілком з ними погоджуємося!

Завершила зустріч своїм виступом Вікторія Клунник, представник від компанії «Санофі-Авентіс», в якому поділилася враженнями від співпраці із СК «ТАС» та на власному досвіді працівників компанії розповіла, як їм стала у нагоді наявність Договору страхування життя.

А ще у перервах було багато цікавих знайомств, корисного спілкування з однодумцями та обмін досвідом!

Нижче наш фотозвіт:

Lunch 'n' Learn
Бріт Верхувен, IGP

Бріт Верхувен, IGP
Бріт Верхувен, IGP

Мар’яна Хоменко, IGP
Мар’яна Хоменко, IGP

Вікторія Клунник, Санофі-Авентіс
Вікторія Клунник, Санофі-Авентіс

Наталія Стихальська, ТАС life
Наталія Стихальська, ТАС life

Олена Бардюк, ТАС life
Олена Бардюк, ТАС life

Lunch 'n' Learn
Lunch 'n' Learn
Lunch 'n' Learn
Олена Бардюк, ТАС life
Lunch 'n' Learn

Такий захід вперше був проведений в Україні разом із нашим партнером – страховим пулом IGP.  Маємо надію, що це лише початок, а попереду буде багато цікавих заходів від СК «ТАС»!

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

866
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 866
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

591
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 591
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти