TAS life team
TAS Life team

Як ми працювали у 2016 році

Підсумки діяльності Компанії у 2016 році

19.10.2017 220

2016 рік був для нас незвичайним та унікальним. Ми наростили продажі, збільшили обсяги страхових виплат, заробили гідний інвестиційний дохід для наших клієнтів, запустили унікальний сервіс виплат за 24 години, і провели історичну угоду на страховому ринку України: придбали страхову компанію «Ейгон Лайф Україна». А тепер по порядку.

Хто наші клієнти?

Ми пишаємося тим, що наші консультанти, представники і партнери є в кожній області України. Завдяки цьому, у нас є клієнти майже у всіх містах нашої країни.

 

Откуда наши Клиенты

 

Тільки 33% наших клієнтів живуть в обласних центрах. 67% – жителі невеликих міст і сіл. Напевно, за щоденною метушнею міські жителі не завжди встигають подумати про майбутнє та про по-справжньому важливі речі.

Клиенти

Серед наших клієнтів більше жінок – 54%. Вони більш серйозно ставляться до питань майбутніх накопичень і захисту бюджету сім’ї. І майже кожен п’ятий застрахований – це дитина.

статистика

 

Як ми продавали?

У минулому році ми уклали майже на 30% більше нових договорів накопичувального страхування і майже на 20% більше договорів страхування життя
позичальників кредитів.

как мы продавали

Кожен квартал ми укладали понад 20 тис. нових договорів страхування.

динамика

 

Серед наших клієнтів в минулому році попитом користувались договора, номіновані в гривні. Накопичувальні договори, прив’язані до іноземної
валюти (долар і євро), займали в нових продажах не більше 24%.

валюта

Середній річний внесок, який сплачували наші Клієнти за своїми договорами страхування, залежав від типу придбаної страхової програми. І становив від 629 грн. (за звичайними договорами страхування від нещасного випадку) до 162 000 грн. за програмами ануїтетних пенсійних виплат.

sales

Найбільша сума, на яку було застраховане життя нашого Клієнта, склала 20 000 000 грн.

самая большая сумма

Як ми выплачували

МИ ДУЖЕ ЛЮБИМО СТРАХОВІ ВИПЛАТИ! Тому що це і є суть бізнесу, яким ми займаємося, суть страхової послуги. Нам набагато приємніше говорити про те, скільки грошей ми виплатили нашим Клієнтам, ніж про те, скільки страхових платежів ми зібрали, які рейтингові місця ми зайняли, скільки активів ми сконцентрували під нашим управлінням або скільки прибутку ми заробили.

Загальний обсяг страхових виплат в 2016 році склав майже 72 млн. грн. З яких основна частина припала на виплати за накопичувальними договорами страхування, термін дії за якими добіг кінця (майже 66 млн. грн).

За п’ять останніх років ми виплатили нашим клієнтам понад 220 млн.грн.

выплаты

Найбільша виплата за накопичувальною програмою, термін якої закінчився, становила 1,8 млн.грн.

выплаты по дожитию

А найбільша сума по ризику (в даному випадку, смерті через хворобу) склала 423 тис.грн.

выплаты по летальному исходу

Виплати по дожиттю (або іншими словами, виплати накопиченого капіталу) домінують серед усіх типів страхових виплат.

структура выплат

А серед ризикових виплат найбільшу питому вагу зайняли виплати по смерті в результаті хвороби, травматизму і втрати працездатності в результаті нещасного випадку.

структура выплат другие риски

Ми не просто любимо багато виплачувати, а й намагаємося робити це максимально швидко. У 2016 році ми першими запустили унікальний і досі єдиний на ринку страхування життя України сервіс по виплатах в один день. Це стало можливим завдяки приналежності до фінансової групи “ТАС” і нашим бажанням постійно піклуватися про наших клієнтів.

Якщо у Вас закінчився Договір накопичувального страхування і в Вашому місті є відділення нашого партнера “ТАСкомбанк” – приходьте з усіма необхідними документами до відділення, і протягом 24 годин Ви отримаєте всю страхову виплату на Ваш рахунок, відкритий в ТАСкомбанк. Ця послуга дуже швидко набула популярності серед наших Клієнтів, і вже сьогодні більше 70% всіх страхових виплат по Дожиттю ми робимо протягом одного дня.

выплата в 1 день

Як ми управляли активами

Чомусь вважається, що управління активами, а простою мовою, клієнтськими грошима, мало не найбільш закрита і секретна частина роботи страхової компанії. А ми думаємо, що це повинна бути однією з найбільш прозорих та зрозумілих складових роботи будь-якого страховика. Тут не може бути ніяких таємниць або білих плям. Тому ми починаємо крок за кроком публікувати і пояснювати, як в СК “ТАС” відбувається управління активами, які забезпечують поточні і майбутні страхові виплати для наших Клієнтів.

Це дуже велика тема, і ми обов’язково присвятимо їй окремий блог. А поки почнемо з того, що страхова компанія може вкладати (інвестувати) клієнтські гроші в строго визначені законом фінансові інструменти (депозити, акції, облігації, дорогоцінні метали, нерухомість і т.п.). До кожного такого інструменту законом встановлені певні вимоги (рейтинги, граничні розміри вкладень і т.п.). Більш детально про це можна прочитати тут. Також, крім законодавчих вимог, є ще реалії фінансового ринку України, і не всі дозволені інструменти сьогодні просто доступні для інвестування в нашій країні.

У 2016 році інвестувати можна було в досить обмежений набір фінансових інструментів, серед яких переважали банківські депозити та облігації внутрішньої державної позики.

Ми не стали винятком, і намагалися підібрати оптимальний баланс між надійністю інвестицій і їх прибутковістю.

структура инвестиций

Закон зобов’язує компанії зі страхування життя розміщувати мінімум 25% всіх активів в так звані низькоризикові фінансові інструменти. Це не означає, що інші типи вкладень – більш ризикові, але кращого терміну поки не знайшлося. До низькоризикових типів інструментів відносять вкладення в облігації внутрішньої державної позики, депозити державних банків і банків з рейтингом не нижче АА за національною рейтинговою шкалою. У СК “ТАС” на 31.12.2016 цей норматив перевиконувався майже в 2 рази. Обсяг вкладень в такі категорії інструментів становив більше 53% від усіх активів.

низкорисковые активы

 

І більше 34% всіх наших активів було розміщено в інструменти, в тому чи іншому вигляді належать державі (ОВДП і депозити держбанків).

инвестиции

Продумана інвестиційна політика, швидка реакція на зміни на фінансових ринках, дозволила нам в черговий раз заробити для наших клієнтів гідний інвестиційний дохід. 

доходность в гривне

 

 

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти