TAS life team
TAS Life team

Чек-лист щасливої жінки

05.03.2021 699

Якби прямо сьогодні хтось підійшов до вас на вулиці і запитав, чи ви щасливі – що б ви відповіли?

Щодня на наш настрій впливає стільки різних речей: ранковий комплімент від коханого, “шпилька” від колеги по роботі, подряпина на улюбленій сумочці, смачна кава в обідню перерву… і в результаті ми по кілька разів на день можемо перетворюватися з щасливої і всім задоволеної жінки в нещасну і навпаки.

Хтось скаже – неприємності трапляються, як і приємні моменти – це просто доля і нічого від нас не залежить… бла-бла… але це повна маячня: вчені кажуть, що в якомусь сенсі щастя – це особистий вибір кожного.

Насправді ви прямо зараз можете бути набагато щасливішими, ніж вам здається – просто не бачите сигналів.
Звісно, жодна людина не може постійно уникати стресу від співбесіди, конфліктів і депресії, але -сюрприз! – усі ці трабли не вирішують – почуватися вам щасливою людиною чи ні.
Проте є ознаки, які допоможуть зрозуміти, що ви насправді дійсно щасливі – прочитайте усі сім пунктів цього чек-листа і, сподіваємось, к останньому пункту ваше життя заграє новими фарбами!

1. Ви ще не стали начальником

Ми звикли сприймати кар’єру як якісь круті вертикальні сходи: ви починаєте в двадцять з невеликим або трохи раніше, а потім стрімко отримуєте підвищення за підвищенням – і до тридцяти отримуєте посаду топ-менеджера.
У реальності часто буває інакше: цікава (або будь-яка інша) робота може знайтися не відразу, ви можете дуже довго чекати підвищення або розчаруватися в тому, чим займалися останні кілька років, різко змінити курс і почати спочатку. Навіть якщо ви поки не добилися бажаних кар’єрних висот, набагато важливіше просто отримувати задоволення від того, чим ви займаєтеся.
Якщо робота вам цікава, ви займаєтеся улюбленою справою і беретеся за нові справи з ентузіазмом, розумієте, що вам є куди рости і задоволені колегами – значить, все в порядку.

 

2. Ви не досягли цілей, які собі поставили

Зазвичай на початку року багато хто ставить перед собою різні завдання: прочитати пару десятків книг, зайнятися саморозвитком і нарешті записатися на цікавий онлайн-курс, купити абонемент і хоча б пару разів на тиждень займатися спортом. За тиждень до кінця року виявляється, що вийшло далеко не все, – і ми не розуміємо, чи є сенс намагатися далі.
Правда в тому, що в схожій ситуації опиняється дуже багато людей (80% американців відмовляються від даних собі обіцянок вже до другого тижня лютого – про це, до речі, ми писали в одному з блогів).
Можете привітати себе з тим, що ви принаймні спробували, – це значить, що ви хочете зробити своє життя кращим.
Замість сумувати через нездійснені плани, радимо подумати, що саме пішло не так – і як можна зробити свою мету більш реалістичною.

 

3. Особисте життя не схожа на те, що показують в кіно

Любов оточує безліч міфів, подарованих нам поп-культурою і класичною літературою.
В реальності довгі стосунки рідко схожі на те, що ми бачимо на екрані: це не обов’язково нескінченні вибухи пристрасті, а те, що може здатися охолодженням почуттів, насправді не завжди означає проблеми. Якщо ви доходите згоди в глобальних питаннях, у вас спільні уявлення про майбутнє, ви довіряєте один одному і готові працювати над труднощами – цілком можливо, у вас і так стабільні й міцні відносини, в яких не потрібно нічого змінювати.
Якщо ви зараз самотні, це теж не означає, що з вами щось «не так». Деякі дослідники вважають самотність важливим еволюційним механізмом: саме воно змушує нас об’єднуватися з іншими людьми і допомагає заводити глибокі і міцні відносини. Самотність може бути усвідомленим вибором, результатом збігу обставин або часом, необхідним, щоб відійти від травми, – але в будь-якому випадку час перестати ставитися до нього як до недоліку або тимчасової фази на шляху в «світле майбутнє».

 

4. Ви не знаєте, де бачите себе через п’ять/десять років

Класичне питання на співбесідах, яке багатьох заводить в глухий кут: багато хто замислюється про це тільки напередодні розмови з ейчаром і намагаються відповідати так, щоб сподобатися потенційному роботодавцю.
В реальності у багатьох з нас немає чіткого плану і розуміння, що нанас чекає в найближчому майбутньому, – і це абсолютно нормально!
Ставити собі цілі на майбутнє – корисна практика, особливо якщо ви обираєте не абстрактне «вести більш здоровий спосіб життя» або «знайти класну роботу», а більш конкретні завдання – і розумієте, що потрібно зробити для їх виконання.
Проте життя не завжди відповідає очікуванням, а несподіваний віраж долі можливий на будь-якій точці. Може, через три роки ви зрозумієте, що замість роботи у великій корпорації хотіли б жити в європейському селі і заробляти на життя, виготовляючи кексики – хоча раніше і подумати про це не могли. Життя змінюється і може завести вас в зовсім несподівану точку – і немає нічого страшного в тому, що ви поки не можете її собі уявити або не знаєте, як до неї дістатися.

 

5. У вас немає дітей (а оточуючі говорять, що вже час)

Сподіваємося, ви і так це розумієте, але про всяк випадок скажімо ще раз.
Навіть якщо всі довкола впевнені, що без дітей ваше життя буде «неповноцінною», і натякають, що для народження дитини залишається все менше часу, розповідаючи про горезвісні «годинники», рішення про те, чи хочете ви дітей чи ні, приймати тільки вам.
Часи, коли діти вважалися єдиним призначенням жінки і бажанням, вбудованим в неї за замовчуванням, давно пройшли. Якщо ви прийняли усвідомлене рішення (почекати або не заводити дітей в принципі) і задоволені тим, що відбувається у вашому житті, вам нема чого соромитися!

 

6. Ваші захоплення «несерйозні»

В епоху соцмереж дуже складно позбутися відчуття, що всі навколо, окрім вас, постійно зайняті чимось корисним.
У вільний від роботи час чудо-жінки з Інстаграму встигають сходити на йогу, пробігти десять кілометрів по снігу, вивчити нову мову і далі за списком, поки ви віддаєте перевагу якийсь час полежати на дивані під серіальчик.
Застигати в ледачому стані, звичайно, не варто. Але, по-перше, особистісний ріст – це не гонка, і тут немає ні переможців, ні переможених.
А по-друге, вміння час від часу кинути все і не займатися нічим необхідно нашому організму: це не тільки перезарядка, а й можливість для нашого мозку переробити всю інформацію, що надійшла за день інформацію (до речі, і про це в нас був цікавий блог).

 

7. Деякі захоплення та знайомства вже не приносять такого задоволення.

Це не зовсім розчарування.
Скажімо, колись ви слухали «Нірвану» і раділи, що знайшли кращу музику в своєму житті. Та ось в один момент і тексти перестали бути актуальними, і запал музикантів – не таким, як був раніше…
Так трапляється і з людьми, які вас оточують. З переконаннями, якими ви жили. Ці змішані почуття від усвідомлення того, що ви вже не там, де були, – не що інше, як особисте зростання.
Час – магічна річ. Те, що здавалося наріжним каменем, раптом втрачає свою важливість, колишній смуток розчиняється, радість приносять інші речі. І цього не потрібно лякатись, адже ви навчаєтесь цінувати момент появи нових цінностей, однак завжди готові їх відпустити.
Від цього життя стає набагато більш повноцінним!

 

Бачите, як багато залежить від дрібниць і нашого ставлення до них?!
Частіше думайте про це і помічайте навіть найменші приводи для радості, які дарує вам життя.
Піклуйтеся про себе і своїх близьких, і пам’ятайте, що щастя завжди живе всередині вас!

 

До речі, якщо ви ще цього не зробили – підписуйтесь на наші сторінки у Telegram, в Instagram, та у Facebook – це зручний та сучасний спосіб дізнатись останні новини про життя вашої улюбленої компанії та про страхування в цілому 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Працевлаштування дитини – що потрібно знати?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

34
Психологи кажуть, якщо Ви не хочете, аби ваша дитина виросла ледарем, то із дитинства говоріть із нею про гроші: звідки вони беруться, як розподіляються, що так...
8 хв на читання 34
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
27.10.2021 Читати
Проривна коронавірусна інфекція

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

99
Що таке проривна інфекція? Проривна інфекція (англ. - breakthrough infection) – це інфекція, спричинена вірусом, бактерією або іншим мікроорганізмом, що виникл...
3 хв на читання 99
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
26.10.2021 Читати
Які програми страхування можна оформити із Міжнародним страховим пулом IGP?

Владислав Махлай

Владислав Махлай

111
У продуктовій лінійці міжнародного страхового пулу IGP широкий вибір інноваційних рішень, спрямованих на управління ризиками, залучення грошових потоків та скор...
6 хв на читання 111
  • #ПартнериТАС
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
25.10.2021 Читати
Навіщо страхування життя самотній людині?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

320
Для кожного товару існує свій ідеальний покупець, якому цей товар підходить на сто відсотків. Якщо взяти страхування життя, то ідеальний клієнт цього продукту ...
5 хв на читання 320
  • #ШколаТАС
5 хв на читання
22.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти