TAS life team
TAS Life team

Чек-лист щасливої жінки

05.03.2021 871

Якби прямо сьогодні хтось підійшов до вас на вулиці і запитав, чи ви щасливі – що б ви відповіли?

Щодня на наш настрій впливає стільки різних речей: ранковий комплімент від коханого, “шпилька” від колеги по роботі, подряпина на улюбленій сумочці, смачна кава в обідню перерву… і в результаті ми по кілька разів на день можемо перетворюватися з щасливої і всім задоволеної жінки в нещасну і навпаки.

Хтось скаже – неприємності трапляються, як і приємні моменти – це просто доля і нічого від нас не залежить… бла-бла… але це повна маячня: вчені кажуть, що в якомусь сенсі щастя – це особистий вибір кожного.

Насправді ви прямо зараз можете бути набагато щасливішими, ніж вам здається – просто не бачите сигналів.
Звісно, жодна людина не може постійно уникати стресу від співбесіди, конфліктів і депресії, але -сюрприз! – усі ці трабли не вирішують – почуватися вам щасливою людиною чи ні.
Проте є ознаки, які допоможуть зрозуміти, що ви насправді дійсно щасливі – прочитайте усі сім пунктів цього чек-листа і, сподіваємось, к останньому пункту ваше життя заграє новими фарбами!

Чек-лист щасливої жінки

1. Ви ще не стали начальником

Ми звикли сприймати кар’єру як якісь круті вертикальні сходи: ви починаєте в двадцять з невеликим або трохи раніше, а потім стрімко отримуєте підвищення за підвищенням – і до тридцяти отримуєте посаду топ-менеджера.
У реальності часто буває інакше: цікава (або будь-яка інша) робота може знайтися не відразу, ви можете дуже довго чекати підвищення або розчаруватися в тому, чим займалися останні кілька років, різко змінити курс і почати спочатку. Навіть якщо ви поки не добилися бажаних кар’єрних висот, набагато важливіше просто отримувати задоволення від того, чим ви займаєтеся.
Якщо робота вам цікава, ви займаєтеся улюбленою справою і беретеся за нові справи з ентузіазмом, розумієте, що вам є куди рости і задоволені колегами – значить, все в порядку.

 

2. Ви не досягли цілей, які собі поставили

Зазвичай на початку року багато хто ставить перед собою різні завдання: прочитати пару десятків книг, зайнятися саморозвитком і нарешті записатися на цікавий онлайн-курс, купити абонемент і хоча б пару разів на тиждень займатися спортом. За тиждень до кінця року виявляється, що вийшло далеко не все, – і ми не розуміємо, чи є сенс намагатися далі.
Правда в тому, що в схожій ситуації опиняється дуже багато людей (80% американців відмовляються від даних собі обіцянок вже до другого тижня лютого – про це, до речі, ми писали в одному з блогів).
Можете привітати себе з тим, що ви принаймні спробували, – це значить, що ви хочете зробити своє життя кращим.
Замість сумувати через нездійснені плани, радимо подумати, що саме пішло не так – і як можна зробити свою мету більш реалістичною.

Особисте життя

 

3. Особисте життя не схожа на те, що показують в кіно

Любов оточує безліч міфів, подарованих нам поп-культурою і класичною літературою.
В реальності довгі стосунки рідко схожі на те, що ми бачимо на екрані: це не обов’язково нескінченні вибухи пристрасті, а те, що може здатися охолодженням почуттів, насправді не завжди означає проблеми. Якщо ви доходите згоди в глобальних питаннях, у вас спільні уявлення про майбутнє, ви довіряєте один одному і готові працювати над труднощами – цілком можливо, у вас і так стабільні й міцні відносини, в яких не потрібно нічого змінювати.
Якщо ви зараз самотні, це теж не означає, що з вами щось «не так». Деякі дослідники вважають самотність важливим еволюційним механізмом: саме вона змушує нас об’єднуватися з іншими людьми і допомагає заводити глибокі і міцні відносини. Самотність може бути усвідомленим вибором, результатом збігу обставин або часом, необхідним, щоб відійти від травми, – але в будь-якому випадку час перестати ставитися до нього як до недоліку або тимчасової фази на шляху в «світле майбутнє».

 

4. Ви не знаєте, де бачите себе через п’ять/десять років

Класичне питання на співбесідах, яке багатьох заводить в глухий кут: багато хто замислюється про це тільки напередодні розмови з ейчаром і намагаються відповідати так, щоб сподобатися потенційному роботодавцю.
В реальності у багатьох з нас немає чіткого плану і розуміння, що нанас чекає в найближчому майбутньому, – і це абсолютно нормально!
Ставити собі цілі на майбутнє – корисна практика, особливо якщо ви обираєте не абстрактне «вести більш здоровий спосіб життя» або «знайти класну роботу», а більш конкретні завдання – і розумієте, що потрібно зробити для їх виконання.
Проте життя не завжди відповідає очікуванням, а несподіваний віраж долі можливий на будь-якій точці. Може, через три роки ви зрозумієте, що замість роботи у великій корпорації хотіли б жити в європейському селі і заробляти на життя, виготовляючи кексики – хоча раніше і подумати про це не могли. Життя змінюється і може завести вас в зовсім несподівану точку – і немає нічого страшного в тому, що ви поки не можете її собі уявити або не знаєте, як до неї дістатися.

усвідомлене рішення

 

5. У вас немає дітей (а оточуючі говорять, що вже час)

Сподіваємося, ви і так це розумієте, але про всяк випадок скажімо ще раз.
Навіть якщо всі довкола впевнені, що без дітей ваше життя буде «неповноцінною», і натякають, що для народження дитини залишається все менше часу, розповідаючи про горезвісні «годинники», рішення про те, чи хочете ви дітей чи ні, приймати тільки вам.
Часи, коли діти вважалися єдиним призначенням жінки і бажанням, вбудованим в неї за замовчуванням, давно пройшли. Якщо ви прийняли усвідомлене рішення (почекати або не заводити дітей в принципі) і задоволені тим, що відбувається у вашому житті, вам нема чого соромитися!

 

6. Ваші захоплення «несерйозні»

В епоху соцмереж дуже складно позбутися відчуття, що всі навколо, окрім вас, постійно зайняті чимось корисним.
У вільний від роботи час чудо-жінки з Інстаграму встигають сходити на йогу, пробігти десять кілометрів по снігу, вивчити нову мову і далі за списком, поки ви віддаєте перевагу якийсь час полежати на дивані під серіальчик.
Застигати в ледачому стані, звичайно, не варто. Але, по-перше, особистісний ріст – це не гонка, і тут немає ні переможців, ні переможених.
А по-друге, вміння час від часу кинути все і не займатися нічим необхідно нашому організму: це не тільки перезарядка, а й можливість для нашого мозку переробити всю інформацію, що надійшла за день інформацію (до речі, і про це в нас був цікавий блог).

щастя завжди живе всередині

 

7. Деякі захоплення та знайомства вже не приносять такого задоволення.

Це не зовсім розчарування.
Скажімо, колись ви слухали «Нірвану» і раділи, що знайшли кращу музику в своєму житті. Та ось в один момент і тексти перестали бути актуальними, і запал музикантів – не таким, як був раніше…
Так трапляється і з людьми, які вас оточують. З переконаннями, якими ви жили. Ці змішані почуття від усвідомлення того, що ви вже не там, де були, – не що інше, як особисте зростання.
Час – магічна річ. Те, що здавалося наріжним каменем, раптом втрачає свою важливість, колишній смуток розчиняється, радість приносять інші речі. І цього не потрібно лякатись, адже ви навчаєтесь цінувати момент появи нових цінностей, однак завжди готові їх відпустити.
Від цього життя стає набагато більш повноцінним!

 

Бачите, як багато залежить від дрібниць і нашого ставлення до них?!
Частіше думайте про це і помічайте навіть найменші приводи для радості, які дарує вам життя.
Піклуйтеся про себе і своїх близьких, і пам’ятайте, що свас!

Чек-лист щасливої жінки

 

До речі, якщо ви ще цього не зробили – підписуйтесь на наші сторінки у Telegram, в Instagram, та у Facebook – це зручний та сучасний спосіб дізнатись останні новини про життя вашої улюбленої компанії та про страхування в цілому 😉

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

841
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 841
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

579
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 579
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

654
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 654
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

577
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 577
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти