Анастасія Ведишева

Як зміниться робота в світі пост-COVID?

16.03.2021 461

Події 2020 року точно увійдуть в історію. Хто б міг подумати, що ми так швидко й радикально переглянемо свій спосіб життя та цінності!

Ми стали більше дбати про своє здоров’я, цікавитися природою вірусів, особливостями їх поширення, профілактичними заходами і роботою імунітету.
Всі, нарешті, дізналися про поняття особистого простору, і тенденція до дистанціювання багато в чому продовжить свій розвиток.
А звичка триматися на відстані від тих, хто кашляє – і від всіх інших, про всяк випадок, – міцно увійде в наше життя…

Нова реальність також привела до технологічного стрибку, який наблизив четверту промислову революцію. До нашого життя щільно увійшли онлайн-покупки і дистанційні послуги.

Ще важливий момент – зростання фінансової грамотності населення. Різке падіння реальних доходів громадян призвело до того, що люди стали уважніше ставитися до своїх заощаджень. Криза навчила нас менше витрачати і більш усвідомлено споживати, заощаджувати та інвестувати надлишки, формувати подушку безпеки на випадок скорочення доходів та страхувати життя і здоров’я.

Серйозний урок про необхідність цифрової трансформації отримав і бізнес. Можна навіть сказати, що це був експрес-курс, відповідно до потреб ринку і ситуації, що склалася в світі. Бізнеси, які змогли вчасно перелаштуватися – вижили. Ті, що вже були в «цифрі» або близькі до цього, подвоїли і потроїли свої доходи.

Але розслаблятися ще дуже рано.
Як сказав Джо Бош, колишній головний виконавчий директор DIRECTV – найбільшої компанії прямого теле- та радіомовлення в США: “Якщо хтось думає, що наступні півроку будуть легше за минулі півроку – то він сильно помиляється“.

Добре це чи погано, але зараз мало хто може точно відповісти на питання – як саме виглядатиме бізнес і організація праці в майбутньому. Але ми можемо вже зараз сказати, якою наша робота точно НЕ буде 😉

Робота майбутнього – не про повну “удальонку”

Можливість віддаленої роботи полонить перспективою жити там, де подобається і працювати в компанії своєї мрії – де б ця компанія не знаходилася.
А реальність, як це зазвичай буває, виявляється трохи менш привабливою.
Ми до цих пір не знаємо, як вплине цей віддалений рік на довгостроковий розвиток підприємств, на психологічне здоров’я команди, робочий продукт, кар’єрні траєкторії і прибутковість.
Незважаючи на те, що неможливо ігнорувати переваги гнучкого графіка, потреба людини в соціальних зв’язках, співробітництві та колективній творчості – незаперечна.

Тому, на думку фахівців, ті компанії, які на початку пандемії заявили про повний перехід своїх співробітників на віддалену роботу, вже через 3-5 років дадуть зворотний хід.

Більш прогресивною буде модель “перевернутої роботи” (flipped workplace) – терміна, який був створений за аналогією з методикою навчання “перевернутий клас” (flipped classroom), де діти переглядають лекцію вчителя вдома, а в класі переходять до домашньої або практичної роботи.
Суть “перевернутої роботи” являє собою поєднання індивідуальної праці в зручному для співробітника темпі/місці та час від часу спільної колаборації в офісі.

Про цю цікаву модель організації праці ми докладніше поговоримо наступного тижні, а зараз перейдемо до другого пункту.

Робота майбутнього – не про економію на бонусах співробітникам

Хоча 2020 рік і став економічним шоком для багатьох компаній, що призвело до заморожування нових витрат і перегляду поточних, один пункт витрат повинен залишитися недоторканим.

Нові дані, отримані в результаті опитування американців, які працювали під час перших локдаунів, показали позитивний вплив фінансової допомоги і додаткових виплат на їхній добробут, психологічний стан і мотивацію.

Експерти радять власникам бізнесу налагодити структуру соціальної підтримки колективу. Навіть якщо це означає більш високі витрати в найближчому майбутньому, вплив цих змін на залученість, продуктивність і утримання працівників окупиться сторицею.

Робота майбутнього – не про пошук нових талантів

Мільйони робочих місць були втрачені в розпал пандемії, і після закінчення гострої фази у роботодавців буде спокуса просто повернути всі процеси в старе русло і відновити колишні потужності і робочі кадри.
Але нові технології та стандарти безпеки прискорили автоматизацію практично всіх робочих місць і галузей.

Замість цього роботодавцю варто звернути увагу на вже існуючий колектив, зробити “інвентаризацію” наявних в ньому талантів і з’ясувати, як розвинути ті додаткові навички, які йому потрібні для бізнесу.

Нова концепція полягає в зміщенні уваги від резюме людини на її здібності.
При роботі з персоналом потрібно змінити усталений порядок дій. Спочатку керівництву необхідно зацікавити працівника, налагодити співпрацю, оцінити його потенціал, а далі – навчати і розвивати ті “скіли”, яких не вистачає.
Все це посилить мотивацію кожного співробітника до більш результативної роботи, а власники бізнесу отримають колектив з високим рівнем необхідних знань і навичок.

Робота майбутнього починається вже зараз

Коли будуть написані книги з історії, 2021 рік відзначать як критичний час переходу до економіки, заснованої на технологіях.

Хоча пандемія і прискорила примусово цей тектонічний зсув у бік більш цифрової і диверсифікованої роботи, в руках роботодавців і власників бізнесу залишилася можливість визначити подальший шлях розвитку для своїх співробітників. А ще – можливість зробити так, щоб цей важливий перехід колектив здійсним з найменшими втратами.
Для успішного першого кроку в “світле трудове майбутнє” потрібно визнати всі недоліки і проблеми поточного стану умов праці і створити нові – більш сучасні – алгоритми.

Завдання, яке стоїть перед бізнесом, варте того, щоб докласти всіх необхідних зусиль, оскільки від цього залежить добробут не тільки нас з вами, а й наступних поколінь.

 

За матеріалами статті журналу Forbes “5 Things The Future Of Work Is Not”

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Працевлаштування дитини – що потрібно знати?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

35
Психологи кажуть, якщо Ви не хочете, аби ваша дитина виросла ледарем, то із дитинства говоріть із нею про гроші: звідки вони беруться, як розподіляються, що так...
8 хв на читання 35
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
27.10.2021 Читати
Проривна коронавірусна інфекція

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

101
Що таке проривна інфекція? Проривна інфекція (англ. - breakthrough infection) – це інфекція, спричинена вірусом, бактерією або іншим мікроорганізмом, що виникл...
3 хв на читання 101
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
26.10.2021 Читати
Які програми страхування можна оформити із Міжнародним страховим пулом IGP?

Владислав Махлай

Владислав Махлай

111
У продуктовій лінійці міжнародного страхового пулу IGP широкий вибір інноваційних рішень, спрямованих на управління ризиками, залучення грошових потоків та скор...
6 хв на читання 111
  • #ПартнериТАС
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
25.10.2021 Читати
Навіщо страхування життя самотній людині?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

320
Для кожного товару існує свій ідеальний покупець, якому цей товар підходить на сто відсотків. Якщо взяти страхування життя, то ідеальний клієнт цього продукту ...
5 хв на читання 320
  • #ШколаТАС
5 хв на читання
22.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти