Шалений вікенд із TAS life

щастя - бути разом!
TAS life team
TAS life team 31.05.2019
Кажуть, що щастя – це коли вранці із радістю їдеш на роботу, а ввечері – із радістю поспішаєш додому.

Ми хочемо згадати про ще один різновид щастя – коли усі вихідні залюбки проводиш із тими, з ким увесь тиждень до цього пропрацював пліч-о-пліч.

Саме у такій фанТАСтичній атмосфері пройшли минулі вихідні для компанії TAS life!

В суботу наші найкмітливіші та найрозумніші колеги брали участь в рекордному пішохідному квесті від “Замкнені”, а в неділю найспортивніші та найшвидкіші бігли у благодійному марафоні “Пробіг під каштанами”.
А хтось з колег примудрився опинитись і там, і там! Справжні суперлюди серед нас! ))

Що ж, розкажемо трохи детальніше де ми були та що бачили. І, звісно, покажемо фото!

Субота 25 травня. Квест “Месники” від “Замкнені”

Наші друзі та партнери – найбільша мережа квест-кімнат “Замкнені” – саме відсвяткували свій п’ятий День народження і вирішили відзначити цю дату наймасштабнішим міським квестом, на який запросили усіх киян!

Звісно, ми не могли пропустити таку подію та зранку в суботу дві команди TASGard та TASHeroes вже стояли напоготові біля кінотеатру “Київська Русь”.

А далі впродовж трьохгодинного квесту нас випробували не лише головоломки, а й весняний дощик )))

Проте це аж ніяк не завадило розгадати усі загадки, отримати величезне задоволення від квесту та ще й фінішувати 76-ми та 78-ми серед 365 команд!

Чекаємо на підрахунок точної кількості учасників цього квесту, адже він має всі шанси потрапити до Книги рекордів України!

Неділя 26 травня. Благодійний марафон “27-й пробіг під каштанами”

Весняний Київ, за традицією, багатий на марафони та забіги, але цьогорічний Пробіг під каштанами став рекордним за всіма показниками. Зокрема, на заході були присутні аж 20 745 учасників та цілих 600 корпоративних команд! Серед цих команд вже другий рік поспіль був присутній і швидкісний загін TAS life!

Усього “Пробіг під каштанами” налічував сім стартів, в якому могли взяти участь як дітки з 9 місяців, так і дорослі, зокрема професійні спортсмени, аматори та люди з фізичними обмеженнями, а також – вперше – собаки:

  • «Пробіг у ходунках» (10 м),
  • «Дитячий Пробіг» (50, 100 і 1200м),
  • «Спортивний Пробіг» (~5 км),
  • «Пробіг з собаками» (600 м),
  • «Пробіг мужніх» (600 м),
  • «Пробіг наосліп» (50 м)
  • та «Благодійний Пробіг» (~5 км).

До того ж, уперше було три реципієнта, в підтримку яких і проводився захід:

  • Центр кардіології за підсумками Благодійного фонду «Пробіг під каштанами» отримав чек на рекордну за всі роки суму: 2 800 000 грн!

  • Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова, в підтримку якого відбувся «Пробіг наосліп» (учасники бігли парами, один з них із зав’язаними очима) отримав чек на 100 000 грн.

  • фонд «Happy Paw» для притулку бездомних тварин, в підтримку якого був організований «Пробіг із собаками», отримав чек на 35 600 грн.

Наша команда подолала дистанцію у 5 км в рамках “Благодійного пробігу” разом із величезною кількістю інших команд-учасниць і це було дууууже круто!!!

Нижче – кілька світлин з марафону, а решту можна подивитися в альбомі за цим посиланням та на сторінці заходу у Facebook

Дякуємо, друзі, що провели цей вікенд разом з нами та сподіваємось в майбутньому побачити в нашому дружньому колективі й інших наших колег. Долучайтесь, обіцяємо – нудно не буде нікому! )

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет