Фінансовий захист здоров'я: 7 магічних правил

Здоров'я - безцінний дар природи і запорука повноцінного і щасливого життя. Здоров'я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі, а якщо доведеться, то й значні навантаження. Але нажаль, на життєвому шляху кожної людини зустрічаються різноманітні перешкоди і фактори, які можуть вплинути на стан здоров'я. І як наслідок, людина може втратити свій звичний рівень доходу, оскільки стан здоров'я вже не дозволить йому виконувати колишні професійні обов'язки. І, в такій ситуації природно перед людиною виникає просте запитання, де взяти гроші для того що б відновити своє здоров'я і покрити обов'язкові щомісячні витрати. Особливо гостро це питання стоїть перед людьми, які є єдиними годувальниками в своїй родині.

Тому дуже важливо вчасно задуматися про фінансовий захист свого здоров'я. І якщо Ви все-таки вирішили забезпечити собі надійний захист на випадок непередбачених ситуацій, необхідно слідувати простим правилам:

Правило №1. Набір страхових ризиків.

Існує досить великий перелік ризиків, який можна комбінувати  різними способами. Беріть тільки ті ризики, які дійсно Вам необхідні, не беріть зайвих опцій, але й не відмовляйтесь від потрібних. Умови страхування можуть враховувати, тільки наслідки травм, так і поширюватись на наслідки хвороб, або можуть передбачати виплати у разі стійкої непрацездатності, а також покривати медичні витрати, пов'язані з викликом швидкої допомоги, госпіталізацією та реабілітацією.

Правило №2. Розмір страхового внеску

Ви повинні визначитись із розміром внеску, який Ви готові платити безболісно для свого бюджету. І підібрати найбільш комфортну для себе періодичність сплати такого внеску.

Правило №3. Розмір страхового покриття.

Ваші побажання повинні чітко відповідати Вашим можливостям, пам'ятайте, що розмір страхової суми регулюється Вашими матеріальними можливостями, оскільки, чим вище страхова сума, тим вище розмір страхового внеску. Вважається, що оптимальний фінансовий захист для людини - це сума, рівна трьом-п'яти його річним доходам. Крім того, необхідно враховувати, що страховики можуть встановлювати мінімальний і максимальний розміри страхових сум за ризиками.

Правило №4. Термін дії Договору страхування

Також Вам необхідно визначитись протягом якого терміну Ви б хотіли знаходиться під страховим захистом. Пам'ятайте, що дострокове розірвання Договору завжди тягне за собою штрафні санкції, тому дуже важливо, що б при укладанні Договору термін дії був для Вас оптимальним.

Правило №5. Умови та розмір страхової виплати.

Важливим чинником при виборі, як страхової компанії, так і програми страхування є умови і розмір виплат. Як відомо в першу чергу розмір відшкодування при настанні страхового випадку залежить від величини страхової суми. Але ви повинні знати, що по кожному страховому ризику, як правило, встановлений свій відсоток від страхової суми, який буде виплачено при настанні страхового випадку.

Правило №6. Обмеження в страховому покритті.

Обов'язково потрібно пам'ятати, що в кожному страховому договорі присутні певні обмеження і періоди очікування страхового покриття. Зверніть увагу, в яких випадках страховка не буде діяти. Для того щоб страховий договір був складений коректно і якісно, працював на захист вашого життя і здоров'я, в першу чергу необхідно правдиво відповісти на всі питання консультанта при заповненні заяви на страхування.

Правило №7. Правила страхування та умови програми страхування.

Абсолютно всі умови страхування, які описані вище, зазвичай прописані в Правилах страхування або умовах програми. Тому до укладення договору страхування Ви повинні ознайомитися з тим, за що будете платити гроші.

А от за допомогою, якої програми Ви зможете забезпечити собі фінансову захист життя і здоров'я, більш детально Ви зможете дізнатися тут