Олена Бардюк

“Захист від COVID-19”. Нова корпоративна програма від TAS life

21.09.2021 1088

В очікуванні чергового локдауну все більше українців роздумують про захист своїх фінансів. Тож наразі конче необхідно подумати про те, яким чином на бюджеті родини може позначитись захворювання на COVID-19 одного або декількох членів родини, а особливо – годувальника сім’ї.

Давайте розберемось, які ж грошові втрати несе родина:

1. Витрати на діагностування (здавання тесту) та/або обстеження (комп’ютерна томографія).
2. Витрати на візити до сімейного лікаря / терапевта / педіатра (у приватних клініках).
3. Витрати на ліки.
4. Витрати на госпіталізацію.
5. Недоотримана заробітна плата (для хворих працюючих осіб або тих, що не мають змоги працювати через догляд за хворим дорослим чи дитиною).
6. Несвоєчасне отримання компенсації лікарняного листка від фонду соціального захисту (бувають випадки затягування виплат до декількох місяців).

 

Звичайно, можна сидіти і гадати – чи прийде хвороба у ваш дім, чи омине, а можна й підготуватись та застосувати деякі привентивні заходи, щоб максимально легко та впевнено зустріти негаразди.

Захист від COVID-19

Яким же чином можна підготуватись? Дотримуючись простих та доступних кожному правил:

1. Вести здоровий спосіб життя, а саме:

• стежити за харчуванням,
• бажано позбавитись шкідливих звичок, таких як куріння та надмірне вживання алкогольних напоїв,
• в міру та без зайвого виснаження займатись спортом,
• закалятись,
• не перевантажувати себе та намагатись уникати сильних частих стресів,
• більше гуляти на свіжому повітрі,
• ретельно мити руки,
• вдягати маску у великих скупченнях людей в одному приміщенні,
• бути у гарному гуморі та не піддаватися паніці.

2. Вакцинуватись, адже доведено, що це знижує ризик важкого перебігу хвороби. Звісно, що це має бути зважене рішення та персональний вибір кожного.

3. Подбати про фінансову подушку безпеки

Для роботодавця також дуже важливо дбати про своїх співробітників та їх фінансову стабільність, адже задоволений та захищений працівник не думає про проблеми, а повністю віддається роботі.
Яким же чином роботодавець може проявити піклування та зміцнити свій імідж серед працівників? Дуже просто.

Страхова компанія TAS Life розробила просту та зрозумілу програму «Захист від COVID-19».

Захист від COVID-19

Що передбачено програмою:

1. Діагностування COVID-19 (позитивний ПЦР-тест та встановлення діагнозу лікарем) з виплатою 3 000 грн одноразово.
2. Госпіталізація (від 5 днів і більше) внаслідок інфікування COVID-19 з виплатою 10 000 грн одноразово.
3. Перебування у палаті інтенсивної терапії внаслідок інфікування COVID-19 з виплатою 20 000 грн одноразово.
4. Втрата життя внаслідок інфікування COVID-19 з виплатою 50 000 грн одноразово родичеві.
5. Додаткова опція «Телемедицина», яка передбачає отримання необмеженої кількості консультацій сімейного лікаря та до 4-х консультацій спеціалістів вузького профілю, не виходячи з дому у зручному форматі (відео/телефон/чат).

Вартість такої програми на 6 місяців складає 1 500 грн на особу.
Програма доступна для колективів від 5 осіб. Також за програмою можливе страхування родичів співробітників (чоловік/дружина, неповнолітні діти).

Отже, якщо у Вас є наймані працівники, варто задуматись над тим, щоб перекласти фінансову відповідальність на страхову компанію замість несподіваних виплат матеріальної допомоги у скрутній ситуації співробітника.
Страховий внесок легше передбачити та забюджетувати.
А якщо Ви – найманий працівник, варто розповісти своєму роботодавцеві про можливості програми «Захист від COVID-19» від TAS Life, а також максимально підготувати свій організм до боротьби з невидимим ворогом.

 

На усі питання щодо цієї корпоративної програми із задоволенням дасть відповідь Алла Притужалова – спеціаліст Департаменту корпоративного бізнесу.
Телефонуйте: +38(067) 652 23 98, або ж пишіть на salescorporate@taslife.com.ua

Бережіть себе та своїх близьких!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!


Warning: print_r() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/jh384591/taslife.com.ua/www/wp-content/themes/tas-new/comments.php on line 21
Natalo4ka
Natalo4ka
Дякую, що відповіли на моє запитання. Прочитала вашу відповідь на питання Олега Турко, щодо кількості співробітників... Та в інформації в блозі чітко прописано : "Програма доступна для колективів від 5 осіб. Також за програмою можливе страхування родичів співробітників (чоловік/дружина, неповнолітні діти). ". То якбуде вірно рахувати? 2 співробітники + 4 члени сім"ї (вже є 5 осіб) чи 5 співробітників + члени сім"ї? Дякую.

Natalo4ka

Дякую, що відповіли на моє запитання.

Прочитала вашу відповідь на питання Олега Турко, щодо кількості співробітників… Та в інформації в блозі чітко прописано : “Програма доступна для колективів від 5 осіб. Також за програмою можливе страхування родичів співробітників (чоловік/дружина, неповнолітні діти). “. То якбуде вірно рахувати?

2 співробітники + 4 члени сім”ї (вже є 5 осіб) чи 5 співробітників + члени сім”ї?

Дякую.


  Warning: print_r() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/jh384591/taslife.com.ua/www/wp-content/themes/tas-new/comments.php on line 21
  life TAS
  life TAS
  Наталія, дякуємо за ще одне цікаве запитання! В колективі, який приймається на страхування, має бути не менше 5 співробітників. І вже плюс додатково до цих п'яти співробітників можемо застрахувати їхніх родичів на тих самих умовах.

  life TAS

  Наталія, дякуємо за ще одне цікаве запитання!
  В колективі, який приймається на страхування, має бути не менше 5 співробітників. І вже плюс додатково до цих п’яти співробітників можемо застрахувати їхніх родичів на тих самих умовах.


Warning: print_r() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/jh384591/taslife.com.ua/www/wp-content/themes/tas-new/comments.php on line 21
Natalo4ka
Natalo4ka
Здрвствуйте. Допустим сотрудник заболел Ковид и получил выплаты по: Диагностирование Ковид-19 Госпитализация Пребывание в стационаре Если после выписки, через 3-4 месяца (в сроках действия программы) он снова заболевает, но без стационара... и ему нужно снова Диагностирование. Он получит выплату? Спасибо.

Natalo4ka

Здрвствуйте.

Допустим сотрудник заболел Ковид и получил выплаты по:
Диагностирование Ковид-19
Госпитализация
Пребывание в стационаре

Если после выписки, через 3-4 месяца (в сроках действия программы) он снова заболевает, но без стационара… и ему нужно снова Диагностирование.

Он получит выплату?

Спасибо.


  Warning: print_r() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/jh384591/taslife.com.ua/www/wp-content/themes/tas-new/comments.php on line 21
  life TAS
  life TAS
  Вітаємо, Наталія і дякуємо за запитання! Згідно умов цієї програми, у разі настання певного страхового випадку, компанія виплачує Клієнту 100% страхової суми, після чого страхове покриття за цим ризиком припиняється. Тож, якщо протягом дії Договору Клієнт вдруге захворіє на ковід, Компанія покриє лише ті страхові випадки, за якими ще не було виплат.

  life TAS

  Вітаємо, Наталія і дякуємо за запитання!
  Згідно умов цієї програми, у разі настання певного страхового випадку, компанія виплачує Клієнту 100% страхової суми, після чого страхове покриття за цим ризиком припиняється.
  Тож, якщо протягом дії Договору Клієнт вдруге захворіє на ковід, Компанія покриє лише ті страхові випадки, за якими ще не було виплат.


Warning: print_r() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/jh384591/taslife.com.ua/www/wp-content/themes/tas-new/comments.php on line 21
Олег Турко
Олег Турко
Чому ця програма доступна лише для корпоративних клієнтів? Якщо я ФОП і працюю один, я не можу собі відкрити таку програму захисту? Якщо люди на підприємстві НЕ вакциновані, чи будуть вони під захистом компанії ТАС?

Олег Турко

Чому ця програма доступна лише для корпоративних клієнтів? Якщо я ФОП і працюю один, я не можу собі відкрити таку програму захисту?
Якщо люди на підприємстві НЕ вакциновані, чи будуть вони під захистом компанії ТАС?


  Warning: print_r() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/jh384591/taslife.com.ua/www/wp-content/themes/tas-new/comments.php on line 21
  life TAS
  life TAS
  Дякуємо за запитання, Олеже! Ви, як ФОП, можете укласти договір за програмою "Захист від COVID-19", якщо кількість співробітників у Вашому ФОПі більше п'яти. Якщо ж ви один, на жаль, за умовами корпоративної програми, укласти такий договір не вдасться. Щодо другого запитання, то під страховим захистом програми опиняються всі співробітники - і вакциновані, і не вакциновані.

  life TAS

  Дякуємо за запитання, Олеже!
  Ви, як ФОП, можете укласти договір за програмою “Захист від COVID-19”, якщо кількість співробітників у Вашому ФОПі більше п’яти.
  Якщо ж ви один, на жаль, за умовами корпоративної програми, укласти такий договір не вдасться.

  Щодо другого запитання, то під страховим захистом програми опиняються всі співробітники – і вакциновані, і не вакциновані.

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

841
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 841
 • #ЖиттяТАС
 • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

579
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 579
 • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

655
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 655
 • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

579
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 579
 • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти