Подорожуй із TAS life! Зооферми

Україна зоологічна
TAS life team
TAS life team 21.10.2020

Наша сьогоднішня добірка – це точно незвичні місця для відвідування але усі вони – must see для тих, кому не вистачає спілкування з дикою природою!
Побачити, як пасуться буйволи, погодувати оленів, спробувати молоко віслюків, сфотографуватися з вівцями – все це можна зробити, відвідавши найекзотичніші ферми України.
Отже, влаштовуйтесь зручніше та обирайте маршрут для наступної подорожі.

 

ФЕРМА «ДОЛИНА СТРАУСІВ»

Загальна площа страусової ферми під Києвом в Ясногородці становить 18 гектарів, з яких 2 га займають павільйони з екзотичними птахами.
На сьогоднішній день число страусів тут перевищує 200 голів.
На території ферми є 2 зоопарку: міні і контактний. Тварини знаходяться за дерев’яною огорожею, тому спостерігати за ними вийде в максимально природних умовах. Можна побачити фазанів, павичів і фламінго, помилуватися кроликами і погладити верблюдицю Соню.
Це мальовниче місце, де можна цікаво провести час, вдосталь надихатися чистим свіжим повітрям, вибрати розвагу до душі і спробувати ексклюзивні страви з м’яса страуса.

 

БУЙВОЛИНА ЕКОФЕРМА «РАЙСЬКИЙ КУТОЧОК»

В селі Горінчово, Хустського району знаходиться туристичний комплекс «Райський куточок».
Це справжня буйволина ферма, де можна побачити буйволів, оленів, африканських страусів, павичів, декоративних качок, фазанів, куріпок, конів та косуль.
Засновник цієї ферми – Василь Шимон. За період існування, йому вдалося збільшити своє господарство від 3-х буйволів до більш як 29 голів худоби.
Знайомство з фермою проводить досвідчений екскурсовод. За бажанням ви також зможете спробувати сири, які роблять із молока буйволів та придбати продукцію екоферми.

 

ЕКОФЕРМА «SHEEPLAND»

У селі Велика Бугаївка Васильківського району вже багато років є екоферма Sheepland, однак відвідувачів на неї власники стали запрошувати лише 3 роки тому. На фермі ви зможете зробити гарні фото, насолодитися природою, скоштувати смачні страви та з недавніх пір, ще й залишитись на ніч.
На свята на фермі часто проходять розважальні шоу.
Отже, якщо бажаєте втекти подалі від міста та провести вихідні на природі – це місце саме для Вас.

Фотограф @lesya.kuralesya

 

ОЛЕНЯЧА ФЕРМА

Благородні тварини чекають вас на Закарпатті, в селі Липча, Хустського району.
Оленяча ферма існує ще з 1980-х років. Розмістили тут тварин для отримання лікарського матеріалу – панти (відростки оленячих рогів після зрізання). Використовують їх з лікарською метою.
Нині на фермі — 150 тварин. І їхня єдина мета — радувати туристів, коли ті приїздять поглянути на оленів. Окрас — яскраво-рудий з білими плямами. Та взимку трохи тьмяніє.
Попри те, що олені майже ручні і живуть біля людей, природний механізм маскування взимку від хижака все одно дається взнаки.

 

ФЕРМА ВІСЛЮКІВ

У селі Заболотне, що у Вінницькій області, директор професійного училища влаштував при навчальному закладі віслючу ферму.
500 студентів мають можливість навчатися ведення господарства на практиці. Але це не всі мешканці ферми.
Також тут живуть 500 овець, 37 корів, троє коней, два ведмеді і навіть 24 лайки. Також на фермі виготовляють сир з ослиного молока вартістю 2 000 доларів за кілограм.

 

А що можуть сказати наші колеги та друзі про свої мандрівки цими місцями?

Олена Краєвська, фінансовий експерт TAS Life

Разом із командою СК «ТАС» я побувала на страусиній фермі, що знаходиться під Києвом у селі Ясногородка.
Було цікаво і незвично!
Маленькі страуси – схожі на їжачків, а саме цікаве, їх не можна гладити, поки вони такі маленькі.
Страус – цікавий птах. Люди використовують фактично все: шкіру, пір’я, кігті, м’ясо (смачне і дієтичне), яйця. Впродовж екскурсії дізналися багато цікавих фактів про цих птахів. Наприклад, що розмір страусиного ока цілих 5 см в діаметрі і це більше, ніж його мозок… А ось силою він володіє неабиякою і потрібно дуже вміти з ними поводитись.
Рекомендую таку поїздку для родинної прогулянки. Цікаво, весело, а окрім того, можете скуштувати і страви приготовлені у кафе із використанням страусиних яєць та м’яса.

 


 

Маєте цікавий досвід подорожей Україною чи світом?
Розкажіть про нього нам!
Пишіть на taslifemarketing@gmail.com з темою «Подорожуй із TAS» і ми поділимось вашими пригодами із читачами блога.

При підготовці блогу ми використали матеріали сайтів:
agroportal.ua
tamtour.com.ua

 

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет