Осінь вже наступила, але ми ще насолоджуємося останніми теплими днями!
І на завершення літнього сезону пропонуємо вашій увазі добірку . Особливо кмітливі та легкі на підйом ще встигнуть цими вихідними скупатися в найчистіших озерах та кар’єрах 😉
Неподалік від Вінниці в Калинівському районі розташований Черепашінський кар’єр.
Колись в цьому районі була болотна місцевість, в якій водилося багато черепах – звідси і пішла назва кар’єра. Спочатку він був гранітним, в дев’яності роки його закрили, а потім кар’єр взагалі затопило водою.
Глибина водойми досягає ста метрів. Дно озера кам’яне і не рівне. Сьогодні цю місцевість порівнюють з тропічними островами. Тут чисте повітря і дуже чиста вода.
У селі Мигія Миколаївської області можна побачити гранітне Блакитне озеро.
За часів радянського союзу в цьому місці знаходилися каменоломні і проходили розробки граніту. З роками ландшафт кар’єра змінився і утворилося красиве озеро. На різній висоті від води розташовані круті кам’яні схили. Глибина кар’єру – . Прогулюючись навколо Мігейського водоспаду можна насолодитися красою Південного Бугу!
Унікальне штучне солоне озеро в селі Антонівка, що на Харківщині. Воно утворилося при бурінні газової свердловини. Величезний фонтан з подальшим землетрусом створили
кратер, на поверхню якого піднялися ґрунтові води з сіллю з ґрунту. Поступово озеро опріснюється, але все ще майже не поступається Мертвому морю. До озера приїжджають лікувати остеохондрози, артрози та радикуліти, тому, що вода має цілющі властивості.
Пашинський кар’єр в Житомирській області утворився на місці гранітного кар’єру, що був затоплений через ґрунтові води. Пашинський кар’єр має овальну форму, а глибина його – понад
Це місце користується популярністю серед любителів дайвінгу, оскільки під водою є можливість побачити затоплені спіралі кар’єра, майданчики та чисельні обриви, що досягають тридцяти метрів.
Мальовничий кар’єр з базальтовими стовпами розташований в урочищі Янова Долина біля села Базальтове Рівненської області. Кар’єр оповитий однойменним озером неймовірної краси.
Вода тут криштально чиста зі смарагдовим відтінком. На його тлі базальтові стіни виглядають особливо мальовничо. Замислившись на мить, можна перенестися в думках кудись на далекі тропічні острови!
Серед затопленого водою кар’єру утворився маленький острівець, який називають « »
Перша моя командна поїздка у TAS Life із компанією відбулася на рафтинг у Мігею Миколаївської області.
Неймовірної краси місце – колишня каменоломня – перетворилася на прекрасний каньйон із голубим озером!
Місце, де можна відпочити від метушні міста та поєднатися із природою.
Я ніколи раніше не сплавлялася по річці, а рафтинг Південним Бугом став для мене новою сходинкою у екстремальному спорті 🙂
В таких поїздках найкраще відчуваєш командний дух, підтримку колег у різноманітних ситуаціях. Мені дуже сподобалось. Однозначно рекомендую відвідування кар’єру у Мігеї, особливо з такими колегами, як у мене!
Південний Буг вразив мене своєю неймовірною красою!
Це було щось нове для мене: рафтинг, палатки, вогнище, зоряне небо, яке наче падало на тебе мільйонами зірок. Там особлива атмосфера для релаксу. Там відпочиваєш від шаленого міського ритму. Це місце захоплює і вражає. Я страшенно боюся висоти- і саме там я переборола свій страх – і шубовснула у воду з семиметрової скелі посеред бурхливого Бугу. Коли я винирнула з води, я зрозуміла, що вже ніколи не буду такою як 30 секунд тому….
Нам є чим пишатися, ми маємо в Україні безліч чудових місць для відпочинку та перезагрузки нас самих. Мигія- одне з таких!
Я не великий спец з активного дозвілля на природі, тому, коли дізналась, що наступний корпоратив компанія проведе на рафтинг-турі в Мигеї, довелось гуглити, “що таке рафтинг?” )) Перше ж відео показало, як група якихось камікадзе стрімко падає в резиновому човнику з величезного водоспаду…
- Після кожного сплавляння рафт із веслами потрібно брати в руці чи підіймати над головою і тягнути кількасот метрів з берега до машини. Ось коли стануть в нагоді візити до спортзалу та здорова спина. Під час веслування міцні руки теж не завадять 😉
- Гарна команда в рафті – це просто must have! Адже від роботи в команді кожного окремого веслувальника залежить, чи пройдете ви складний поріг як по маслу, чи застрягнете на камені.
- Сідати на рафт краще спереду – бо тоді ніщо не заважатиме милуватись краєвидами, а подивитись є на що! До сих пір пригадую казкове місце із мільйоном метеликів та бабок…
- Якщо ви – тендітна міська квіточка, що полюбляє комфорт – приготуйтесь із зони цього комфорту виходити. Зрештою, за великим бажанням і маючи трохи грошей, поряд із базою з палатками, де ми ночували, можна було знайти і душ з гарячою водою, і звичний туалет, і навіть філіжанку гарячої кави о сьомій ранку 😉
- Рафтинг – це не страшно і це безпечно! Навіть якщо ви не вмієте плавати ) Є різні рівні складності порогів, в рафті завжди є досвідчений інструктор, вам видадуть шоломи і жилети – під кінець ви вже самі захочете додати більше драйву.
- Рафтинг – це дуже “заразно”! Бо хочеться ще і ще!
Мені сподобалася поїздка на рафтинг у Мігею. По-перше, була чудова організація з боку компанії: човни, інструктори, цікавий і продуманий маршрут, місця для ночівлі та проведення дозвілля. По-друге, дійсно красиві, пейзажні місця.
: беріть із собою тапочки для купання та сонцезахисний крем. Якщо будете сплавлятися по річці – одягайте футболку. А ще у нагоді стануть power bank та Bluetooth колонка.
Розкажіть про нього нам!
Пишіть на з темою Подорожуй із TAS і ми поділимось вашими пригодами із читачами блога.
t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial
Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram –