Анастасія Ведишева

Український Центр Томотерапії

новий партнер - новітні технології

13.12.2019 833

Онкологічний центр TomoClinic став четвертим вітчизняним партнером програми “Доктор ТАС”. 

В цій статті ми познайомимо вас із центром та покажемо невеличкий фотозвіт про поїздку команди TAS life у TomoClinic.

Онкологічний центр TomoClinic

Онкологічний центр TomoClinic

Центр був відкритий в Кропивницькому у 2015 році завдяки успішному партнерству між європейськими інвесторами та Кіровоградською областю.

Основна спеціалізація центру – сучасна променева терапія онкологічних захворювань, зокрема –  томотерапія.

Це єдиний в Україні центр, де лікують рак за допомогою системи променевої терапії TomoTherapy®HD. Ось про це і поговоримо докладніше!

Променева терапія
– це другий за популярністю (після хірургії) метод лікування ракових пухлин, коли уражені тканини організму опромінюються спрямованим пучком високоенергетичних фотонів або електронів.

Перевагами процедури є її простота, безболісність та ефективність. Крім того, вона неінвазійна та не вимагає знеболювання.

Променева терапія впливає лише на клітини пухлини, залишаючи здоровими оточуючі тканини та показана 60-75% онкопацієнтів. За допомогою цього методу лікують пухлини простати і грудей, голови і шиї, прямої кишки, легенів, головного і спинного мозку.

Онкологічний центр TomoClinic

Томотерапія – революційний метод дистанційної променевої терапії, гібрид сучасного високотехнологічного лінійного прискорювача та комп’ютерного томографа.
Томотерапія актуальна для пухлин і метастазів будь-якого розміру, форми і локалізації, а також для новоутворень, розташованих в важкодоступних місцях, та тих, що не піддаються хірургії.

Радіотерапевтична система томотерапіі TomoTherapy®HD є золотим стандартом серед систем для дистанційної променевої терапії.

Розглянемо детальніше – в чому її унікальність?

Розробники системи TomoTherapy® HD об’єднали КТ-сканер з системою опромінення, що забезпечило постійне та ефективне проведення тривимірного КT-сканування для точності позиціювання пацієнта під час кожної фракції опромінення.

в чому унікальність?

TomoTherapy® HD був створений спеціально для реалізації технологій IMRT (променева терапія з модуляцією інтенсивності) та IGRT (дозволяє проводити постійний візуальний контроль розмірів і положення пухлини в процесі лікування).

IMRT (Intensity-Modulated Radiation Therapy) — це метод високоточної променевої терапії, який дозволяє отримати розподіл дози в тілі пацієнта за формою максимально наближеною до форми пухлини. На відміну від традиційних методик, при використанні IMRT є можливість забезпечувати кращий захист здорових тканин і органів. Завдяки цьому до пухлини можна доставити високу дозу опромінення без ризику для оточуючих тканин.

Система IGRT (Image-Guided Radiation Therapy) відповідає за точність позиціонування пацієнта і точність підведення опромінення завдяки щоденній візуалізації. Отримання тривимірних зображень є невід’ємною частиною процесу лікування в системі TomoTherapy®. Тобто система сконструйована так, що проведення тривимірної візуалізації пухлини і подальшого позиціонування пацієнта по рентгенівському зображенню перед кожною фракцією уникнути неможливо.

Але унікальна система TomoTherapy® HD далеко не єдине обладнання в арсеналі Центру.

Для якісної діагностики та лікування використовуються лінійний прискорювач Elekta Synergy з коллиматором Agility, інноваційна ангіографічна система Toshiba Infinix-i Dual Plane, а також найсучасніші апарати для УЗД, КТ та МРТ.

Медична мобільна консультація

Медична мобільна консультація

А з травня цього року в Кропивницькому запрацював виїзний діагностичний центр, в якому співробітники TomoClinic проводять для усіх бажаючих мамографію, УЗД молочних залоз, лімфовузлів і щитовидної залози.

Медична мобільна консультація

Медична мобільна консультація TomoClinic — це спеціальний 18-метровий трейлер зі всім необхідним для проведення обстежень обладнанням. Тут встановлено сучасний цифpовой маммогpаф, точний УЗД-аппаpат експертного класу, є витратні матеріали. Подібною апаратурою обладнані тільки 6 медичних установ обласного рівня.
Ініціативу щодо ранньої діагностики захворювань онкологічний центр TomoClinic підтримав ще в 2017 році. З тих пір завдяки цьому актуальному проекту «Медичної мобільної консультації» багато жінок зуміли вчасно звернути увагу на своє здоров’я і попередити розвиток у себе патологій, включаючи онкологію.

Велика увага в Українському Центрі Томотерапії приділяється оптимізації роботи всього онкологічного відділення. 

Для цього запроваджено кращу в світі онкологічну контрольно-інформаційну систему під назвою MOSAIQ, що забезпечує повне управління даними, зображеннями і процедурами на кожному рівні, починаючи від реєстрації даних пацієнта до щоденного контролю виконання етапів лікування і його ефективності.

Найсучасніші технології

Більш того, MOSAIQ забезпечує безпеку пацієнта на всіх стадіях лікування.
Також завдяки цій системі дані радіаційної терапії, параметри опромінення та інші лікувальні протоколи доступні для фахівців з різних відділень в єдиному інтерфейсі.

Найсучасніші технології – це лише якісний інструмент в руках досвідчених спеціалістів Центру.

В TomoClinic консиліум фахівців – обов’язковий компонент при розробці плану лікування. До складу комісії входять лікарі різного профілю: онкологи, хірурги, радіотерапевти, хіміотерапевти, патологи та ін. Такий підхід відповідає світовим стандартам та дає пацієнту високі шанси на одужання.

Крім променевої терапії онкологічний центр TomoClinic застосовує хіміотерапію, імунну, гормональну та таргетну терапію, органозберігаючі операції та малоінвазивну хірургію, емболізацію та реабілітацію, надає паліативну допомогу та лікує біль.

повний цикл онкологічної допомоги
Також діє стаціонар, обладнаний комфортними та затишними номерами для проживання пацієнтів і супроводжуючих осіб.

повний цикл онкологічної допомоги

повний цикл онкологічної допомоги

На даний час сотні пацієнтів Центру отримали повний цикл онкологічної допомоги – від першого візиту до клінічного онколога і діагностики – до реабілітації.

Тож, маючи такого партнера, програма “Доктор ТАС” може гарантувати своїм Клієнтам ефективне та комфортне лікування онкозахворювань на вищому європейському рівні не виїжджаючи за межі України! 

Дякуємо за надані фото Олені Тузинській та сайту tomocenter.com.ua 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

866
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 866
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

591
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 591
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти