Як працює страхування з TAS life. Жовтень 2020

Три невигадані історії.
TAS life team
TAS life team 10.11.2020

Історії виплат, що ми здійснили цього жовтня, ще раз змусили замислитись над недпередбачуваними поворотами долі.  І про те, як важливо мати на випадок таких поворотів заздалегідь підготовлений страховий захист…

Для тих, хто будує своє майбутнє власноруч та хоче подивитись, як працює накопичувальне страхування життя – наші реальні історії…

 

Історія перша. 

Ще у далекому 2008 році до нашої компанії звернулась жінка із бажанням застрахувати свою чотирирічну донечку за програмою “ТАС-Довіра”. 

Йшов час, дія Договору тривала і ось наприкінці вересня вже шестнадцятирічна дівчина невдало впала з гойдалки та травмувалася – отримала травму ноги, плеча та забійні рани.

Загальна страхова виплата за страховим випадком “Травматизм” склала більше 56 000 грн.

 

Історія друга. 

Ця історія розпочалась в 2010 році у Полтавській області.
52-річний чоловік заключив договір страхування за програмою «ТАС-Лайф» строком на 20 років.
За період дії договору він сплатив близько 55 000 грн.

Та в серпні 2020 року стався нещасний випадок. Під час відпочинку чоловік пірнув у воду, де в нього сталася гостра серцева недостатність. На жаль, врятувати його не вдалося.

Вигодонабувачем за договором була дружина. Тож за страховими випадками “Втрата життя” та “Втрата життя через нещасний випадок” компанія виплатила більше 247 000 грн.

 

Історія третя.

У 2005 році велика будівельна компанія з Миколаївської області застраховала своїх працівників за договором корпоративного страхування. Програма була «ТАС-Лайф», строк дії – 15 років, а сам договір – валютний.

В липні 2020 року спрацював страховий випадок “Дожиття Застрахованої особи до закінчення дії Договору”.

В жовтні ми отримали усі необхідні документи для підтвердження факту дожиття та виплатили більше 946 000 грн і це була наша найбільша виплата за жовтень!

 


 

Якщо маєте запитання, не відкладайте їх на примарне «потім», розпитайте нас про страхування життя вже зараз!
Телефонуйте 044 537 37 40 або пишіть у чаті Viber на номер 096 25 00 117

P.S. Також не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial

Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет