Наталія Стихальська

Розвінчуємо міфи про страхування життя

10.11.2021 451

Страхування життя – той фінансовий інструмент, навколо якого ходить маса чуток та домислів.
Напевно, це відбувається через те, що інструмент доволі складний і не всі розуміються на нюансах страхування, а роблять висновки з інформації яку десь, колись зустрічали.
Згадайте американські фільми або серіали, де ми бачили, як з метою отримання страхової виплати коїлися вбивства та шахрайства. Можливо, саме звідти народився один із поширених міфів про страхування життя, що договір укладається тільки на випадок втрати життя.

Цей та інші міфи розвінчуємо сьогодні!

– Страхування життя купують виключно на випадок смерті 😬

Програми страхування, окрім ризику втрати життя, покривають багато інших важливих ризиків: отримання травми, втрату працездатності, діагностування та лікування захворювань, госпіталізацію та багато інших. Крім того, договір страхування дозволить накопичити кошти на важливі події (навчання дітей, додаткову пенсію) або примножити накопичений капітал.

 

– Страхування життя потрібне людям з небезпечними професіями 🤕

Звичайно, люди з небезпечними професіями ризикують більше, проте в повсякденному житті не менше небезпек. Так, ймовірність потрапити у ДТП однакова як для офісного працівника, так і для шахтаря, якщо вони кожного дня однакову кількість часу проводять за кермом.

 

– Страхування життя – це дорого 😒

Різноманітність програм страхування дозволяє кожному обрати покриття згідно зі своїм бюджетом. Перевагою страхування життя є те, що відносно невеликі внески дають можливість отримати покриття, які в рази перевищує внесені кошти. Витрати на страхування незначні у порівнянні з сумами рахунків на лікування, які можуть виникнути у разі отримання травми чи хвороби. Наприклад, покриття на випадок діагностування критичного захворювання у розмірі 300 тисяч євро можна придбати лише за 130 євро на рік.

 

– Страхування життя потрібне тільки для годувальника 🧐

Так само можна почути, що страхування не потрібне і самотнім людям. Про це ми вже багато розповідали (хто не встиг ще прочитати, стаття за цим посиланням), тому однозначно: страхування життя потрібне і домогосподаркам, і самотнім людям, і бідним, і багатим, і всім, хто піклується про своє майбутнє.

 

– Я ще занадто молодий, щоб думати про страхування 🙄

Для страхування життя ніколи не буває занадто рано. Навпаки, чим раніше ви укладете договір, тим вигідніші умови страхування для вас будуть. В будь-якому віці можна починати відкладати на майбутню пенсію, вкладати кошти в інвестиційний договір. Не варто забувати і про ризикове страхування, оскільки за останні роки хвороби «помолодшали» і те, що людина ще молода зовсім не означає, що їй не потрібен страховий захист на випадок хвороби або травми.

 

– Накопичувальний договір та депозит – це одне і те ж саме 🤨

Це популярна помилка. Депозит та накопичувальний договір – різні фінансові інструменти. Мета депозитного договору – це накопичення, при чому, як правило короткострокові або середньострокові, оскільки депозитні договори найчастіше укладаються на один рік, рідше на 3-5 років.
Накопичувальний договір страхування – унікальний інструмент, який поєднує в собі і довгострокові накопичення і страховий захист, чого не має депозит, та й жодний інший фінансовий інструмент. Тобто мета, на яку накопичуються кошти ще й захищена на випадок непередбачених подій зі здоров’ям.

 

– Страхові компанії не надійні фінансові інститути 🤔

Діяльність страхових компаній жорстко регламентується зі сторони держави. Нормативні вимоги до розміру статутного капіталу, вимоги до розміщення страхових резервів та обмеження щодо їх використання, нагляд та перевірки з боку контролюючого органу – все це є гарантіями надійності страхових компаній зі страхування життя.

Сподіваємось, що ми відповіли на популярні питання, що вводять в оману та створюють хибне враження про страхування життя. Відзначимо, що за останні роки обізнаність наших громадян щодо страхування життя зростає, так само, як зростає і кількість застрахованих з кожним роком.
І це нас дуже тішить та вселяє надію, що підростаюче покоління буде ще свідомішим!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Що таке інфляція та навіщо індексувати договори страхування життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

74
Ми вже настільки звикли чути в новинах термін «інфляція», що часто пропускаємо його повз вуха. Але чи правильно ми розуміємо, чим нам загрожує її прискорення? ...
6 хв на читання 74
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
06.12.2021 Читати
Їсти менше -> Жити довше?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

107
Якщо ще кілька років тому шаленою популярністю користувались різноманітні дієти для схуднення, вже скоро - стверджують вчені - на нас чекає бум дієт для довголі...
7 хв на читання 107
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
7 хв на читання
03.12.2021 Читати
Гід по здоров’ю: Чому не варто нехтувати чекапами у лікаря?

Дарина Дубинка

Дарина Дубинка

90
Профілактика дешевша за лікування, допомагає уникнути ускладнень, а часом рятує життя. Періодичні огляди у лікаря допомагають виявити ризики захворювань або хв...
3 хв на читання 90
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
3 хв на читання
02.12.2021 Читати
5 кроків до ментального здоров’я дітей

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

115
Останні роки у всьому світі зростає усвідомлення важливості ментального здоров'я людини для сприйняття себе, успішної соціальної адаптації та достойної якості ж...
4 хв на читання 115
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
01.12.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти