Наталія Стихальська

Проєкт «ДЕНЬ МЕЛАНОМИ» від TAS life і Madanes

безкоштовні перевірки від провідних спеціалістів

23.06.2021 265

До Всесвітнього дня боротьби з меланомою Ваша улюблена страхова компанія об’єдналася із ізраїльським провайдером страхування від критичних захворювань Madanes, щоб реалізувати соціальну ініціативу обізнаності населення про меланому.
Мета проекту – прищепити українцям культуру регулярних медичних оглядів, так званих «чек-апів».

ЩО ТАКЕ МЕЛАНОМА?

Меланома — злоякісне новоутворення на поверхні шкіри, яке ховається під виглядом родимки.
Це захворювання виліковне на ранніх стадіях, тому особливо важливо не пропустити перші «сигнали тривоги», які свідчать про можливий злоякісний характер новоутворення на шкірі.
Необхідно відстежувати будь-які зміни існуючих родимок або появу нових, тому своєчасна діагностика має істотне значення і, без перебільшення, може врятувати життя.

ХТО В ЗОНІ РИЗИКУ?

Підвищений ризик захворювання на меланому є у людей, які мають:
• Погану спадковість (хтось із родичів уже хворів на меланому)
• Веснянки, білий тон шкіри, світлі очі
• Велика кількість родимок на тілі
• Травми родимок

У розпал літа не варто забувати про те, що тривала і надмірна дія ультрафіолетових променів є шкідливою для організму і може безпосередньо впливати на виникнення і розвиток меланоми.

ЯКА СТАТИСТИКА?

За даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я), кількість тих, у кого виявляють меланому, щорічно зростає на 5-7%.
Серед українців показник захворюваності на меланому сягає 8,4 людини на 100 000 населення, в той час як світовий показник становить 5,2.
Щороку від цього захворювання помирають 1 100 наших співвітчизників.

ХТО ПРОВОДИТЬ ОБСТЕЖЕННЯ?

До проекту доєдналися медичні центри Святої Параскеви, «Інго», «ПРИЗМА», а також клініки MEDIKOM і Oxford Medical, щоб провести діагностику меланоми у співробітників провідних українських компаній. Протягом місяця їхні фахівці проводитимуть безкоштовні огляди всіх бажаючих на наявність сумнівних новоутворень на шкірі.

На сьогодні в рамках проєкту «День меланоми» вже відбулися безкоштовні перевірки співробітників українських компаній на наявність злоякісних новоутворень на шкірі. Дерматологи вже встигли оглянути більше 70 співробітників однієї з найбільших вітчизняних компаній, агроіндустріального холдингу МХП, та працівників девелоперської компанії ENSO

«Завдяки прогресу в медицині протягом останніх 30 років смертність від критичних захворювань значно знизилася.
Так, п’ятирічне виживання хворих з четвертою (останньою і найважчою) стадією становить 15%, з третьою — 55%, з другою — 75%, а з першою — цілих 93%.
Такі високі показники – переважно результат ранньої діагностики і превентивної медицини. І прогнози експертів на майбутнє досить оптимістичні, що не може не тішити», — каже Стас Островський, директор з розвитку бізнесу Madanes.

Простіше запобігти хворобі, аніж її лікувати, тож даний проєкт має за мету прищепити українцям культуру регулярних медичних оглядів, так званих «чек-апів», для своєчасної діагностики хвороб, які протікають безсимптомно.
Ми раді, що маємо змогу підтримати ініціативу, покликану зберегти життя людей. Про перебіг цього проекту, а також про результати обов’язково поділимося із вам у одному з наступних наших блогів.

А Ви вже проходили обстеження у цьому році?
Пишіть про власний досвід у коментарях, ставте вподобайки та діліться інформацією з друзями 😉

Матеріал підготовлений разом із PR-партнером проєкту агенцією PointeR

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Галина Дзіова
Галина Дзіова
Доброго дня, чи є можливість обстеження в рамках даного проєкту в м.Кривий Ріг-? За якими адресами?

Галина Дзіова

Доброго дня, чи є можливість обстеження в рамках даного проєкту в м.Кривий Ріг-? За якими адресами?

  life TAS
  life TAS
  Доброго дня, Галино! Наразі цей проєкт охоплює тільки корпоративних клієнтів, але в майбутньому, можливо, організуємо подібний захід і для фізичних осіб :)

  life TAS

  Доброго дня, Галино!
  Наразі цей проєкт охоплює тільки корпоративних клієнтів, але в майбутньому, можливо, організуємо подібний захід і для фізичних осіб 🙂

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

37
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 37
 • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
 • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
 • #ДокторТАС
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
 • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти