Іван Дмитрик

Новий підхід до чоловічого здоров’я

душа, тіло та психіка
01.04.2021 118
Ось ви мені скажіть, андрологія, психологія – це про що?

Тут можна писати про різне, однак головною спільною фігурою в даній комбінації є чоловік, усі чоловіки 🙂 багато написано і про чоловічу психологію, і про чоловіче здоров’я, однак щоб одночасно з цих двох позицій – мало.

А чи відомо вам, що від рівня тих чи інших гормонів залежить зовнішність чоловіка, його сон, статеве життя, способи та методи ставити та досягати цілі, форма і алгоритм формування відносин, навіть спосіб комунікації з іншими і самим собою залежить від цього!
А тепер подивимось на це з іншої сторони, – від того як ви спите, що їсте, з ким і як часто маєте секс, маєте чи не маєте цілі, з ким спілкуєтесь і т.д., залежить рівень ваших гормонів.

Замкнуте коло, подумаєте ви, а ні – нескінченна кількість варіантів і можливостей вибрати та змоделювати найкращий з можливих варіантів.

Психіка та фізичне тіло, з однієї сторони володіють певною автономією, з іншої ж, повністю залежать одне від одного.
В цей дивний час, в який ми зараз живемо, якнайкраще помітно це.

Період ковід пандемії , хоч і поки не дуже тривалий, однак достатній для проміжних висновків, показав ріст кількості людей з психічними розладами: тривога, панічні атаки, депресії вже майже стали нормою.
В цей же час суттєво знизився рівень тестостерону у чоловіків – як тих, хто перехворів, так і тих, кого даний вірус безпосередньо не торкнувся. Кількість чоловіків з урологічними захворюваннями зросла в рази, а серед них зросла і частка чоловіків, що скаржаться на вище вказані розлади психіки.

Якщо ж подивитись на клієнтів, що звертаються за психотерапевтичною допомогою, то частка тих, хто скаржиться на соматичні прояви та систематичне їх загострення також збільшилась.

З однієї сторони порочне коло, з іншої ж – це можливість комплексного рішення ситуації, не відносно окремого органу чи стану психіки, а вже як людини, – інакше результат мінімальний, та не тривалий.

Однозначно можна сказати, що живемо ми в досить цікавий час, хтось його описує, як рулетку, коли невідомо в яку лунку потрапить кулька, хтось вважає надто темним та нестабільним, а моя думка- це час абсолютно нових можливостей, коли вже людина, як цілісний об’єкт, має перспективи до виживання, розвитку та трансформації!

В 15-16 сторіччях людську цілісність було роз’єднано на тіло, яким займалась медицина, біологія, фізіологія і т.д., на психіку, що була віддана психології, філософії, соціології, та душу, що була та є предметом спостереження релігій та різних езотеричних течій.
Однак, тепер, стало неможливим розглядати людину частинами, рішення лише в цілісному підході.

 

Тепер немає чогось важливого чи неважливого, першочергового чи другорядного.
Людина, як цілісний об’єкт знову повертається і лише за цим майбутнє!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок
5 живучих міфів про здоров’я

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

27
Звідки беруться міфи про здоров’я? Усі ці “не сиди так близько до телевізора, зіпсуєш зір” та “одягайся тепліше, бо застудишся”? Частиною з них ми завдячуєм...
12 хв на читання 27
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
12 хв на читання
13.04.2021 Читати
12 способів уберегти себе від раку

Роман Бабич

Роман Бабич

64
"Майбутнє належить медицині запобіжній. Ця наука, йдучи пліч-о-пліч з «лікувальною», принесе безсумнівну користь людству." - це слова ще з ХІХ століття Миколи ...
4 хв на читання 64
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
4 хв на читання
12.04.2021 Читати
Щастя за гроші не купиш?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

100
- Скажіть, Шура, чесно, скільки вам потрібно грошей для щастя? - запитав Остап. - Тільки підрахуйте все. - Сто рублів, - відповів Балаганов, з жалем відриваючи...
9 хв на читання 100
  • #Лайф-хак від ТАС
9 хв на читання
09.04.2021 Читати
Вакцинація – правда та міфи

Дарина Дмитрієвська

Дарина Дмитрієвська

120
Якби ви знали, що на тій вулиці, якою ви постійно ходите на роботу, на вас може впасти цеглина, а змінити маршрут чи примусити ЖЕК відреставрувати будівлю немож...
8 хв на читання 120
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
8 хв на читання
08.04.2021 Читати
Вхід в кабінет Клієнта
Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет