Іван Дмитрик

Новий підхід до чоловічого здоров’я

душа, тіло та психіка

01.04.2021 571

Ось ви мені скажіть, андрологія, психологія – це про що?

Тут можна писати про різне, однак головною спільною фігурою в даній комбінації є чоловік, усі чоловіки 🙂 багато написано і про чоловічу психологію, і про чоловіче здоров’я, однак щоб одночасно з цих двох позицій – мало.

А чи відомо вам, що від рівня тих чи інших гормонів залежить зовнішність чоловіка, його сон, статеве життя, способи та методи ставити та досягати цілі, форма і алгоритм формування відносин, навіть спосіб комунікації з іншими і самим собою залежить від цього!
А тепер подивимось на це з іншої сторони, – від того як ви спите, що їсте, з ким і як часто маєте секс, маєте чи не маєте цілі, з ким спілкуєтесь і т.д., залежить рівень ваших гормонів.

Новий підхід до чоловічого здоров'я

Замкнуте коло, подумаєте ви, а ні – нескінченна кількість варіантів і можливостей вибрати та змоделювати найкращий з можливих варіантів.

Психіка та фізичне тіло, з однієї сторони володіють певною автономією, з іншої ж, повністю залежать одне від одного.
В цей дивний час, в який ми зараз живемо, якнайкраще помітно це.

Період ковід пандемії , хоч і поки не дуже тривалий, однак достатній для проміжних висновків, показав ріст кількості людей з психічними розладами: тривога, панічні атаки, депресії вже майже стали нормою.
В цей же час суттєво знизився рівень тестостерону у чоловіків – як тих, хто перехворів, так і тих, кого даний вірус безпосередньо не торкнувся. Кількість чоловіків з урологічними захворюваннями зросла в рази, а серед них зросла і частка чоловіків, що скаржаться на вище вказані розлади психіки.

Якщо ж подивитись на клієнтів, що звертаються за психотерапевтичною допомогою, то частка тих, хто скаржиться на соматичні прояви та систематичне їх загострення також збільшилась.

Новий підхід до чоловічого здоров'я

З однієї сторони порочне коло, з іншої ж – це можливість комплексного рішення ситуації, не відносно окремого органу чи стану психіки, а вже як людини, – інакше результат мінімальний, та не тривалий.

Однозначно можна сказати, що живемо ми в досить цікавий час, хтось його описує, як рулетку, коли невідомо в яку лунку потрапить кулька, хтось вважає надто темним та нестабільним, а моя думка- це час абсолютно нових можливостей, коли вже людина, як цілісний об’єкт, має перспективи до виживання, розвитку та трансформації!

В 15-16 сторіччях людську цілісність було роз’єднано на тіло, яким займалась медицина, біологія, фізіологія і т.д., на психіку, що була віддана психології, філософії, соціології, та душу, що була та є предметом спостереження релігій та різних езотеричних течій.
Однак, тепер, стало неможливим розглядати людину частинами, рішення лише в цілісному підході.

Новий підхід до чоловічого здоров'я

 

Тепер немає чогось важливого чи неважливого, першочергового чи другорядного.
Людина, як цілісний об’єкт знову повертається і лише за цим майбутнє!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

870
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 870
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

593
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 593
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

678
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 678
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

592
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 592
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти