Іван Дмитрик

Новий підхід до чоловічого здоров’я

душа, тіло та психіка

01.04.2021 246

Ось ви мені скажіть, андрологія, психологія – це про що?

Тут можна писати про різне, однак головною спільною фігурою в даній комбінації є чоловік, усі чоловіки 🙂 багато написано і про чоловічу психологію, і про чоловіче здоров’я, однак щоб одночасно з цих двох позицій – мало.

А чи відомо вам, що від рівня тих чи інших гормонів залежить зовнішність чоловіка, його сон, статеве життя, способи та методи ставити та досягати цілі, форма і алгоритм формування відносин, навіть спосіб комунікації з іншими і самим собою залежить від цього!
А тепер подивимось на це з іншої сторони, – від того як ви спите, що їсте, з ким і як часто маєте секс, маєте чи не маєте цілі, з ким спілкуєтесь і т.д., залежить рівень ваших гормонів.

Замкнуте коло, подумаєте ви, а ні – нескінченна кількість варіантів і можливостей вибрати та змоделювати найкращий з можливих варіантів.

Психіка та фізичне тіло, з однієї сторони володіють певною автономією, з іншої ж, повністю залежать одне від одного.
В цей дивний час, в який ми зараз живемо, якнайкраще помітно це.

Період ковід пандемії , хоч і поки не дуже тривалий, однак достатній для проміжних висновків, показав ріст кількості людей з психічними розладами: тривога, панічні атаки, депресії вже майже стали нормою.
В цей же час суттєво знизився рівень тестостерону у чоловіків – як тих, хто перехворів, так і тих, кого даний вірус безпосередньо не торкнувся. Кількість чоловіків з урологічними захворюваннями зросла в рази, а серед них зросла і частка чоловіків, що скаржаться на вище вказані розлади психіки.

Якщо ж подивитись на клієнтів, що звертаються за психотерапевтичною допомогою, то частка тих, хто скаржиться на соматичні прояви та систематичне їх загострення також збільшилась.

З однієї сторони порочне коло, з іншої ж – це можливість комплексного рішення ситуації, не відносно окремого органу чи стану психіки, а вже як людини, – інакше результат мінімальний, та не тривалий.

Однозначно можна сказати, що живемо ми в досить цікавий час, хтось його описує, як рулетку, коли невідомо в яку лунку потрапить кулька, хтось вважає надто темним та нестабільним, а моя думка- це час абсолютно нових можливостей, коли вже людина, як цілісний об’єкт, має перспективи до виживання, розвитку та трансформації!

В 15-16 сторіччях людську цілісність було роз’єднано на тіло, яким займалась медицина, біологія, фізіологія і т.д., на психіку, що була віддана психології, філософії, соціології, та душу, що була та є предметом спостереження релігій та різних езотеричних течій.
Однак, тепер, стало неможливим розглядати людину частинами, рішення лише в цілісному підході.

 

Тепер немає чогось важливого чи неважливого, першочергового чи другорядного.
Людина, як цілісний об’єкт знову повертається і лише за цим майбутнє!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

37
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 37
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти