Іван Дмитрик

Новий підхід до чоловічого здоров’я

душа, тіло та психіка

01.04.2021 352

Ось ви мені скажіть, андрологія, психологія – це про що?

Тут можна писати про різне, однак головною спільною фігурою в даній комбінації є чоловік, усі чоловіки 🙂 багато написано і про чоловічу психологію, і про чоловіче здоров’я, однак щоб одночасно з цих двох позицій – мало.

А чи відомо вам, що від рівня тих чи інших гормонів залежить зовнішність чоловіка, його сон, статеве життя, способи та методи ставити та досягати цілі, форма і алгоритм формування відносин, навіть спосіб комунікації з іншими і самим собою залежить від цього!
А тепер подивимось на це з іншої сторони, – від того як ви спите, що їсте, з ким і як часто маєте секс, маєте чи не маєте цілі, з ким спілкуєтесь і т.д., залежить рівень ваших гормонів.

Замкнуте коло, подумаєте ви, а ні – нескінченна кількість варіантів і можливостей вибрати та змоделювати найкращий з можливих варіантів.

Психіка та фізичне тіло, з однієї сторони володіють певною автономією, з іншої ж, повністю залежать одне від одного.
В цей дивний час, в який ми зараз живемо, якнайкраще помітно це.

Період ковід пандемії , хоч і поки не дуже тривалий, однак достатній для проміжних висновків, показав ріст кількості людей з психічними розладами: тривога, панічні атаки, депресії вже майже стали нормою.
В цей же час суттєво знизився рівень тестостерону у чоловіків – як тих, хто перехворів, так і тих, кого даний вірус безпосередньо не торкнувся. Кількість чоловіків з урологічними захворюваннями зросла в рази, а серед них зросла і частка чоловіків, що скаржаться на вище вказані розлади психіки.

Якщо ж подивитись на клієнтів, що звертаються за психотерапевтичною допомогою, то частка тих, хто скаржиться на соматичні прояви та систематичне їх загострення також збільшилась.

З однієї сторони порочне коло, з іншої ж – це можливість комплексного рішення ситуації, не відносно окремого органу чи стану психіки, а вже як людини, – інакше результат мінімальний, та не тривалий.

Однозначно можна сказати, що живемо ми в досить цікавий час, хтось його описує, як рулетку, коли невідомо в яку лунку потрапить кулька, хтось вважає надто темним та нестабільним, а моя думка- це час абсолютно нових можливостей, коли вже людина, як цілісний об’єкт, має перспективи до виживання, розвитку та трансформації!

В 15-16 сторіччях людську цілісність було роз’єднано на тіло, яким займалась медицина, біологія, фізіологія і т.д., на психіку, що була віддана психології, філософії, соціології, та душу, що була та є предметом спостереження релігій та різних езотеричних течій.
Однак, тепер, стало неможливим розглядати людину частинами, рішення лише в цілісному підході.

 

Тепер немає чогось важливого чи неважливого, першочергового чи другорядного.
Людина, як цілісний об’єкт знову повертається і лише за цим майбутнє!

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Підсумки ІІ благодійного забігу “Біг Творить Добро”

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

52
16 жовтня відбувся другий офіційний благодійний забіг від вашої улюбленої страхової компанії TAS Life та Бігового клубу «Рука об руку». Цього разу забіг був пр...
23 хв на читання 52
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
23 хв на читання
18.10.2021 Читати
Як сплачувати внески за Договором страхування?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

106
Щоб не потрапити в ситуацію, коли страховий захист не діє саме тоді, коли стає потрібен, дуже важливо сплачувати внески по Договору страхування вчасно ;) Сього...
3 хв на читання 106
  • #Лайф-хак від ТАС
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
15.10.2021 Читати
Благодійний забіг «Біг творить добро»: що потрібно знати перед стартом?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

94
Вже цієї суботи, 16 жовтня, відбудеться наш другий благодійний забіг. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання від вас та хочемо надати на них відповідь. Наг...
4 хв на читання 94
  • #ЖиттяТАС
  • #ПартнериТАС
4 хв на читання
13.10.2021 Читати
5 помилок, які варто уникати Фінансовим консультантам

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

165
Продавати страхування життя - ще той челлендж. І не тільки тому, що цей продукт - не київська перепічка, а розмови про необхідність страхового захисту не дуже ...
3 хв на читання 165
  • #ШколаТАС
3 хв на читання
12.10.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти