TAS life team
TAS life team

ІННОВАЦІЯ

знайомимось із клінікою європейської онкології

15.03.2019 91

На календарі – п’ятниця і настав час розповісти Вам про нашого чергового партнера –  онкологічну клініку ІННОВАЦІЯ. Як Ви вже здогадалися, нас також поєднав продукт «DoctorTAS».

Традиційно візит до клініки європейської онкології розпочався із екскурсії, яку нам провела Христина Миколаївна Матерацька, за що висловлюємо їй подяку.

2
TAS life

Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ була відкрита у жовтні 2009 року.

Сьогодні послугами клініки користуються пацієнти з України, Росії, Сербії, Азербайджану, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Молдови.

Клініка має поліклінічне відділення на 120-150 відвідувань на день, 43 лікарняних ліжка для цілодобового перебування у стаціонарі, дві чудово оснащені операційні із спеціалізованим відділенням інтенсивної терапії, діагностичне відділення та відділення променевої терапії.
Високий рівень професіоналізму лікарів та молодшого медперсоналу забезпечують максимально високі шанси на успішний результат лікування.

2

У травні 2015 року онкологічна клініка Інновація отримує офіційне міжнародне визнання, підтвердженням якого є сертифікат ISO 9001-2008 та український сертифікат ДСТУ ISO 9001:2009. Сертифікація проводиться німецькими аудиторами TUV SUD. Це своєрідний екзамен на відповідність заявленим стандартам менеджменту якості. Міжнародна сертифікація ISO 9001 проводиться для того, щоб визначити, наскільки ефективно функціонує система менеджменту якості, і покликана стимулювати та удосконалювати систему керування якістю надання медичних послуг на усіх рівнях.

Інновація – онкологічна клініка замкненого циклу

Наявність сучасного обладнання та професійної, досвідченої команди у клініці ІННОВАЦІЯ дає можливість успішно виконувати комплексний підхід у лікуванні пацієнтів. Широке використання комп’ютерних технологій у клініці дозволяє зберігати всю інформацію про пацієнта і в будь-який момент використовувати її для оцінки тактики лікування.

4

Сучасні стандарти лікування

В клініці використовуються найсучасніші стандарти лікування онкологічних захворювань, які ґрунтуються на принципах доказової медицини. Це дозволяє дати пацієнтам найсучаснішу допомогу і отримати високу ефективність у лікуванні, як у провідних європейських клініках.
Вкрай важливо, що разом із сучасними протоколами лікування в ІННОВАЦІЇ використовують якісні медикаменти та витратні матеріали провідних європейських виробників, що забезпечує максимальний ефект виконуваної послуги та лікування.

5

Команда висококваліфікованих фахівців

В онкологічній клініці ІННОВАЦІЯ підібрана команда професійного і досвідченого медичного персоналу експертного рівня. Досвід роботи в онкології від 8 до 20 і більше років. Лікарі клініки ІННОВАЦІЯ стажуються в клініках-партнерах Німеччини, Франції, Туреччини.

3

Партнерство з європейськими клініками

Партнерство з провідною медичною мережею Європи АДЖИБАДЕМ дозволяє пацієнтам клініки  отримувати найсучаснішу допомогу в галузі онкології та гематології, починаючи від консультацій спеціалістів АДЖИБАДЕМ у клініці ІННОВАЦІЯ до отримання найскладніших технологічних медичних послуг, як, наприклад, пересадка кісткового мозку, трансплантація органів або роботизована лапароскопія. Клініки-партнери в Німеччині та Туреччині надають фахівцям клініки постійну інтелектуальну підтримку щодо впровадження передових європейських технологій лікування онкологічних захворювань.

8

Індивідуальний підхід до кожного паціента

У клініці ІННОВАЦІЯ для кожного пацієнта розробляється своя персональна програма лікування. Це досягається шляхом згуртованої роботи профільних спеціалістів на міждисциплінарних внутрішньолікарняних консиліумах, де приймаються рішення щодо оптимальної тактики лікування пацієнтів.

6

Доступні ціни

Завдяки правильним комерційним взаєминам із постачальниками послуг в клініці змогли отримати  ціни без посередників, тим самим даючи можливість пацієнтам отримати якісну діагностику та лікування на високому рівні, без додаткових для них затрат.

Комфорт та високий рівень обслуговування

Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ створена з любов’ю і турботою, щоб пацієнт, який зіткнувся з таким непростим захворюванням, відчував упевненість, психологічний комфорт і домашній затишок. Клініка розташована в сосновому лісі, на березі мальовничого озера у передмісті Києва. Свіже повітря, жива природа, тиша – тут усе сприяє швидкому одужанню і душевному комфорту.

7

9

Якщо Ви хочете більше познайомитися із нашими партнерами по продукту «Doctor TAS», переходьте за посиланнями:

Бажаємо здоров’я та гарних вихідних!

 innovacia

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 простих кроків до дорослого життя

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

35
Кажуть, коли вперше розумієш, що гіркий шоколад - смачний, оливки - ще смачніші, а сир з пліснявою - то взагалі феєрія, все, шляху назад немає - ти остаточно ст...
2 хв на читання 35
  • #Лайф-хак від ТАС
2 хв на читання
27.07.2021 Читати
Чи є можливість заробити більше 5% річних у доларах?

Ярослав Панченко

Ярослав Панченко

116
У першій частині статті ми розглянули можливості заробітку на заощадженнях у доларах США. Депозит у банку, державні облігації, і нарешті, ТАС-Інвест валютний –...
116
  • #ШколаТАС
26.07.2021 Читати
Як відрізнити меланому від родимки та врятувати життя?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

223
У різні часи люди по-різному відносилися до родимок. В середньовіччя за «мітку диявола» могли спалити на вогнищі, оголосивши відьмою, а ось, наприклад, при дво...
223
  • #ДокторТАС
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
23.07.2021 Читати
Про аспірин

Іван Дмитрик

Іван Дмитрик

98
Як це часто буває, назва статті майже немає жодного відношення до самого її вмісту. Якось воно так пишеться та й пишеться... Думав спочатку написати про «втори...
98
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
22.07.2021 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти