TAS life team
TAS Life team

ІННОВАЦІЯ

знайомимось із клінікою європейської онкології

15.03.2019 341

На календарі – п’ятниця і настав час розповісти Вам про нашого чергового партнера –  онкологічну клініку ІННОВАЦІЯ. Як Ви вже здогадалися, нас також поєднав продукт «DoctorTAS».

Традиційно візит до клініки європейської онкології розпочався із екскурсії, яку нам провела Христина Миколаївна Матерацька, за що висловлюємо їй подяку.

2
TAS life

Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ була відкрита у жовтні 2009 року.

Сьогодні послугами клініки користуються пацієнти з України, Росії, Сербії, Азербайджану, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Молдови.

Клініка має поліклінічне відділення на 120-150 відвідувань на день, 43 лікарняних ліжка для цілодобового перебування у стаціонарі, дві чудово оснащені операційні із спеціалізованим відділенням інтенсивної терапії, діагностичне відділення та відділення променевої терапії.
Високий рівень професіоналізму лікарів та молодшого медперсоналу забезпечують максимально високі шанси на успішний результат лікування.

2

У травні 2015 року онкологічна клініка Інновація отримує офіційне міжнародне визнання, підтвердженням якого є сертифікат ISO 9001-2008 та український сертифікат ДСТУ ISO 9001:2009. Сертифікація проводиться німецькими аудиторами TUV SUD. Це своєрідний екзамен на відповідність заявленим стандартам менеджменту якості. Міжнародна сертифікація ISO 9001 проводиться для того, щоб визначити, наскільки ефективно функціонує система менеджменту якості, і покликана стимулювати та удосконалювати систему керування якістю надання медичних послуг на усіх рівнях.

Інновація – онкологічна клініка замкненого циклу

Наявність сучасного обладнання та професійної, досвідченої команди у клініці ІННОВАЦІЯ дає можливість успішно виконувати комплексний підхід у лікуванні пацієнтів. Широке використання комп’ютерних технологій у клініці дозволяє зберігати всю інформацію про пацієнта і в будь-який момент використовувати її для оцінки тактики лікування.

Інновація - онкологічна клініка замкненого циклу

Сучасні стандарти лікування

В клініці використовуються найсучасніші стандарти лікування онкологічних захворювань, які ґрунтуються на принципах доказової медицини. Це дозволяє дати пацієнтам найсучаснішу допомогу і отримати високу ефективність у лікуванні, як у провідних європейських клініках.
Вкрай важливо, що разом із сучасними протоколами лікування в ІННОВАЦІЇ використовують якісні медикаменти та витратні матеріали провідних європейських виробників, що забезпечує максимальний ефект виконуваної послуги та лікування.

Сучасні стандарти лікування

Команда висококваліфікованих фахівців

В онкологічній клініці ІННОВАЦІЯ підібрана команда професійного і досвідченого медичного персоналу експертного рівня. Досвід роботи в онкології від 8 до 20 і більше років. Лікарі клініки ІННОВАЦІЯ стажуються в клініках-партнерах Німеччини, Франції, Туреччини.

Команда висококваліфікованих фахівців

Партнерство з європейськими клініками

Партнерство з провідною медичною мережею Європи АДЖИБАДЕМ дозволяє пацієнтам клініки  отримувати найсучаснішу допомогу в галузі онкології та гематології, починаючи від консультацій спеціалістів АДЖИБАДЕМ у клініці ІННОВАЦІЯ до отримання найскладніших технологічних медичних послуг, як, наприклад, пересадка кісткового мозку, трансплантація органів або роботизована лапароскопія. Клініки-партнери в Німеччині та Туреччині надають фахівцям клініки постійну інтелектуальну підтримку щодо впровадження передових європейських технологій лікування онкологічних захворювань.

Партнерство з європейськими клініками

Індивідуальний підхід до кожного паціента

У клініці ІННОВАЦІЯ для кожного пацієнта розробляється своя персональна програма лікування. Це досягається шляхом згуртованої роботи профільних спеціалістів на міждисциплінарних внутрішньолікарняних консиліумах, де приймаються рішення щодо оптимальної тактики лікування пацієнтів.

Індивідуальний підхід до кожного паціента

Доступні ціни

Завдяки правильним комерційним взаєминам із постачальниками послуг в клініці змогли отримати  ціни без посередників, тим самим даючи можливість пацієнтам отримати якісну діагностику та лікування на високому рівні, без додаткових для них затрат.

Комфорт та високий рівень обслуговування

Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ створена з любов’ю і турботою, щоб пацієнт, який зіткнувся з таким непростим захворюванням, відчував упевненість, психологічний комфорт і домашній затишок. Клініка розташована в сосновому лісі, на березі мальовничого озера у передмісті Києва. Свіже повітря, жива природа, тиша – тут усе сприяє швидкому одужанню і душевному комфорту.

Комфорт та високий рівень обслуговування

Високий рівень обслуговування

Якщо Ви хочете більше познайомитися із нашими партнерами по продукту «Doctor TAS», переходьте за посиланнями:

Бажаємо здоров’я та гарних вихідних!

 innovacia

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

Перша домедична допомога: знання, що рятують життя

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

865
Вміння надавати першу домедичну допомогу сьогодні дуже актуальне. Хоча, звісно, є відмінності у наданні допомоги непритомній людині в цивільному житті і при бо...
8 хв на читання 865
  • #ЖиттяТАС
  • #ШколаТАС
8 хв на читання
23.02.2022 Читати
Як працює страхування з TAS life. Січень 2022

Наталія Стихальська

TAS Life team

592
Нашу сьогоднішню добірку з трьох найцікавіших виплат за перший місяць 2022 року поєднує валюта страхування, а саме - євро. Подивимось, як працюють такі догов...
9 хв на читання 592
  • #ІсторіїТАС
9 хв на читання
22.02.2022 Читати
Як не помилитися при виборі Вигодонабувачів?

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

674
При укладанні договору страхування життя, важливим кроком є вибір Вигодонабувачів. Погодьтеся, дуже важливо, щоб страхову виплату отримала саме та людина, яку в...
6 хв на читання 674
  • #ШколаТАС
6 хв на читання
21.02.2022 Читати
Просто бос чи справжній лідер?

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

590
Пройти по кар’єрній сходинці та зайняти керівну посаду - це мрія багатьох працівників. Однак, заволодівши кабінетом з відповідною табличкою, хтось становиться ...
8 хв на читання 590
  • #Лайф-хак від ТАС
8 хв на читання
18.02.2022 Читати
Особистий кабінет Клієнта Увійти
Особистий кабінет Консультанта Увійти
TAD: робочий простір Консультанта Увійти