TAS life team
TAS life team

ІННОВАЦІЯ

знайомимось із клінікою європейської онкології

15.03.2019 36

На календарі – п’ятниця і настав час розповісти Вам про нашого чергового партнера –  онкологічну клініку ІННОВАЦІЯ. Як Ви вже здогадалися, нас також поєднав продукт «DoctorTAS».

Традиційно візит до клініки європейської онкології розпочався із екскурсії, яку нам провела Христина Миколаївна Матерацька, за що висловлюємо їй подяку.

2
TAS life

Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ була відкрита у жовтні 2009 року.

Сьогодні послугами клініки користуються пацієнти з України, Росії, Сербії, Азербайджану, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Молдови.

Клініка має поліклінічне відділення на 120-150 відвідувань на день, 43 лікарняних ліжка для цілодобового перебування у стаціонарі, дві чудово оснащені операційні із спеціалізованим відділенням інтенсивної терапії, діагностичне відділення та відділення променевої терапії.
Високий рівень професіоналізму лікарів та молодшого медперсоналу забезпечують максимально високі шанси на успішний результат лікування.

2

У травні 2015 року онкологічна клініка Інновація отримує офіційне міжнародне визнання, підтвердженням якого є сертифікат ISO 9001-2008 та український сертифікат ДСТУ ISO 9001:2009. Сертифікація проводиться німецькими аудиторами TUV SUD. Це своєрідний екзамен на відповідність заявленим стандартам менеджменту якості. Міжнародна сертифікація ISO 9001 проводиться для того, щоб визначити, наскільки ефективно функціонує система менеджменту якості, і покликана стимулювати та удосконалювати систему керування якістю надання медичних послуг на усіх рівнях.

Інновація – онкологічна клініка замкненого циклу

Наявність сучасного обладнання та професійної, досвідченої команди у клініці ІННОВАЦІЯ дає можливість успішно виконувати комплексний підхід у лікуванні пацієнтів. Широке використання комп’ютерних технологій у клініці дозволяє зберігати всю інформацію про пацієнта і в будь-який момент використовувати її для оцінки тактики лікування.

4

Сучасні стандарти лікування

В клініці використовуються найсучасніші стандарти лікування онкологічних захворювань, які ґрунтуються на принципах доказової медицини. Це дозволяє дати пацієнтам найсучаснішу допомогу і отримати високу ефективність у лікуванні, як у провідних європейських клініках.
Вкрай важливо, що разом із сучасними протоколами лікування в ІННОВАЦІЇ використовують якісні медикаменти та витратні матеріали провідних європейських виробників, що забезпечує максимальний ефект виконуваної послуги та лікування.

5

Команда висококваліфікованих фахівців

В онкологічній клініці ІННОВАЦІЯ підібрана команда професійного і досвідченого медичного персоналу експертного рівня. Досвід роботи в онкології від 8 до 20 і більше років. Лікарі клініки ІННОВАЦІЯ стажуються в клініках-партнерах Німеччини, Франції, Туреччини.

3

Партнерство з європейськими клініками

Партнерство з провідною медичною мережею Європи АДЖИБАДЕМ дозволяє пацієнтам клініки  отримувати найсучаснішу допомогу в галузі онкології та гематології, починаючи від консультацій спеціалістів АДЖИБАДЕМ у клініці ІННОВАЦІЯ до отримання найскладніших технологічних медичних послуг, як, наприклад, пересадка кісткового мозку, трансплантація органів або роботизована лапароскопія. Клініки-партнери в Німеччині та Туреччині надають фахівцям клініки постійну інтелектуальну підтримку щодо впровадження передових європейських технологій лікування онкологічних захворювань.

8

Індивідуальний підхід до кожного паціента

У клініці ІННОВАЦІЯ для кожного пацієнта розробляється своя персональна програма лікування. Це досягається шляхом згуртованої роботи профільних спеціалістів на міждисциплінарних внутрішньолікарняних консиліумах, де приймаються рішення щодо оптимальної тактики лікування пацієнтів.

6

Доступні ціни

Завдяки правильним комерційним взаєминам із постачальниками послуг в клініці змогли отримати  ціни без посередників, тим самим даючи можливість пацієнтам отримати якісну діагностику та лікування на високому рівні, без додаткових для них затрат.

Комфорт та високий рівень обслуговування

Онкологічна клініка ІННОВАЦІЯ створена з любов’ю і турботою, щоб пацієнт, який зіткнувся з таким непростим захворюванням, відчував упевненість, психологічний комфорт і домашній затишок. Клініка розташована в сосновому лісі, на березі мальовничого озера у передмісті Києва. Свіже повітря, жива природа, тиша – тут усе сприяє швидкому одужанню і душевному комфорту.

7

9

Якщо Ви хочете більше познайомитися із нашими партнерами по продукту «Doctor TAS», переходьте за посиланнями:

Бажаємо здоров’я та гарних вихідних!

 innovacia

 

P.S. Не забувайте підписуватися на нашу групу у Telegram – t.me/TASlife, та на нашу сторінку у Facebook – facebook.com/taslifeofficial  

Сподобалась стаття?
Поділись з друзями!

Чи була стаття корисною?

Залиш свій відгук!

Заголовок

5 міфів про зайву вагу

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

21
За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), в США 42,4% дорослих страждають ожирінням. А за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'...
14 хв на читання 21
  • #ТАС_про_ЗДОРОВ'Я
14 хв на читання
07.05.2021 Читати
21 причина любити TAS LIFE

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

81
Сьогодні, коли нашій Компанії виповнюється 21 рік, ми вирішили скласти невеличкий перелік із 21 пункта - за що ми, а також наші колеги, партнери та наші Клієнти...
12 хв на читання 81
  • #ЖиттяТАС
  • #Результати і рейтинги
12 хв на читання
06.05.2021 Читати
Анонс благодійного забігу «Біг творить добро»

Наталія Стихальська

Наталія Стихальська

63
Сподіваємося, що Ви чудово провели вихідні! Відвідали рідних, насолодились весняною погодою, поїли пасочок ;) А ми тим часом готували для вас разом із нашими...
7 хв на читання 63
  • #ПартнериТАС
7 хв на читання
05.05.2021 Читати
Soft skills. М’які навички для успішної кар’єри майбутнього.

Анастасія Ведишева

Анастасія Ведишева

134
Чули коли-небудь приказку "Гарна людина - це не професія"? Багато людей і досі вважають, що кар'єрний успіх залежить виключно від досвіду та рівня майстерності...
10 хв на читання 134
  • #Лайф-хак від ТАС
10 хв на читання
30.04.2021 Читати

Вхід в кабінет Клієнта

Вхід в кабінет Консультанта

в розробці

Вхід в кабінет